UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Передбачення, що чекає Донбас у 2020 році

Зміни, що відбуваються сьогодні на Україні, вражають стрімкими діями. Були помічені позитивні і негативні моменти, які стривожили світову громадськість. Ситуація на Донбасі, загибель мирних людей вимагає відповіді на питання: коли закінчиться війна на Донбасі. Спрогнозувати ситуацію можуть експерти, ясновидці і астрологи. Пропонуємо ознайомитися з деякими з передбачень.

Передбачення, що чекає Донбас

Хто такі провісники і екстрасенси?

Це люди, які володіють особливими даром. Постійно є бачення, незвичайне чуття дає можливість робити прогнози. Наскільки вони правдиві показує життя. Ясно одне, що довіряти їм на всі 100%% не варто.

Влад Росс – астролог світового значення

Відомий український астролог, пророкує, що наступний 2020 рік для України є важливим в плані стабілізації ситуації. Миротворча акція, яка повинна відбутися в 2020 році змусить по-новому оцінити ситуацію в країні.

У своїх прогнозах астролог не виключає нормалізацію відносин з РФ. При такому розвитку подій країну чекає економічний розквіт у вигляді налагодження торгових зв’язків з сусідніми і далекими державами. Передбачення про Донбас на 2020 рік від найсильніших екстрасенсів доводять, що країна увійде на новий рівень життя, відсоток убогості мінімізується, показники смертності знизяться.

З настанням 21.12.20, коли планети Юпітер і Сатурн стане в ряд, відбудеться сонцестояння. Зазначений феномен можна назвати справжнім дивом і періодом підйому нації. Якщо пов’язати його із завершенням періоду української кризи, можна зробити висновок, що економіку України стане процвітаючою.

Тим не менш, Влад Росс повністю виключає повернення Криму і Донбасу до складу держави. Припинення військових дій очікується ближче до 2021 року.

Павло Глоба

Пророцтва Павла Глоби

Щодо України астролог пророкує кардинальні зміни в економіці. При цьому він стверджує, що входження Криму і Донбасу до складу держави не відбудеться. На цьому ґрунті в уряді можливі конфлікти, але ситуація не зміниться.

Передбачення що чекає Донбас у 2020 році, свідчать, що країна буде розділена на 2 частини. І саме нова Україна (західна і центральна частина) буде відновлювати економічну ситуацію в країні. Нові зміни будуть носити позитивний характер. Налагодження зв’язків з Росією відбудуться до кінця 2021 року. Першими передумовами до цього стануть взаємовигідні торговельні відносини.

Передбачення ясновидиці Ванги

На питання коли закінчиться війна на Донбасі, передбачення Ванги відповідають, що ситуація буде вирішена за допомогою людини, не пов’язаної з політикою. Після того як новообраним президентом став Зеленський, одне з пророцтв Ванги можна вважати справдилось.

предсказания об Украине

Щодо Донбасу Ванга вважала, що складні часи з часом пройдуть. Східну територію Україну чекають позитивні зміни. Військова напруженість знизиться до 2020 року. Силовики прислухаються до побажань народу, зрозуміють, що кожен з них бажає швидкого світу.

Нові передбачення для Донбасу 2020 кажуть, що зазначена частина колишньої України стане частиною великого держави. Якого саме провісниця не вказує. Населення східної частини країни впевнене, що ним стане Росія. Поряд з цим, жителі ОРДЛО випробують багато бід: екологічна ситуація стане критичною, кількість людей, що страждають онкологією збільшиться, промисловість прийде в занепад.

Щодо Західної та центральної частини країни ясновидиця стверджувала, що ситуація зміниться після зміни політиків. Відносини між українцями і росіянами налагодяться, агресія спаде до мінімуму, країну очікує економічний розквіт.

Хаял Алекперов про конфлікт в Донбасі

Переможець 7 сезону битви екстрасенсів, сильний екстрасенс України, стовідсотково впевнений у власних прогнозах. За його словами, конфлікт можна тривати кілька років, що вигідно деяким державам. Буферна зона, що утворилася на території України, принесе її жителям багато бід. Незважаючи на це, шанс повернення Криму і території Донбасу існує.

Прихід до влади молодого покоління зможе вирішити питання з мінімальними втратами.

На думку екстрасенс, відносини з РФ нормалізуються, торговельні зв’язки налагодяться, і країна забуде про кризу. Війна на Донбасі, на все життя залишиться в пам’яті людей. Східна і західна частина України мислитиме по-різному. Народ не змиритися з втратами і буде прагнути до курсу на Росію.

Прогнози Віри Ліон

Друга Ванга Віра Ліон впевнена, що наступний рік стане символом дружелюбності і миру. Агресія з боку найближчих сусідів зійде до мінімуму. Жителі обох країн згадають хороше, і спробують забути про погане. Передбачення Ванги на 2020 рік для Донбасу повністю збігається з прогнозом В. Ліон. Вона впевнена, що в 2020 році Луганськ з Донецьком чекає повне об’єднання. Центром міні-держави стане Донецьк. Передбачення віри Ліон про Донбас кажуть, що після спільних зусиль вони навчаться давати відсіч ворогу, заслужать їхню повагу.

Пророцтва Нострадамуса

Мішель Нотр Дам, далі як Нострадамус, який передбачив вибух на Чорнобильській АЕС, конфлікт у Сирії та східній частині України був упевнений, що загострення ситуації носитиме затяжний характер. Війна закінчиться не скоро і не так, як очікували обидві сторони.

Миротворча місія, яка може відбутися наступного року, трохи пом’якшить ситуацію, але не вирішить її. Україна і Росія протягом 10 років будуть налаштовані вороже один до одного. Ситуацію пом’якшить новообраний президент, який не має ніякого відношення до політики. Якщо до кінця 2019 року не відбудеться нового збройного конфлікту можна передбачити стабілізацію ситуації і нормалізацію відносин з РФ.

Переможець “битви екстрасенсів” – Олена Курилова

Щодо передбачення що чекає Донбас у 2020 році екстрасенс запевняє, що ситуація, що склалася в країні, не вигідна обом сторонам конфлікту. Відмова інвесторів вкладати кошти в розвиток економіки поставив країну на коліна. У разі виникнення дефолту ніхто не відчує подиву. Врятувати ситуацію може новий уряд, діяльність якого буде прозорою. Прихід до влади Зеленського, важливий знак для держави. Можливо, він є тією людиною, яка завершить війну на Донбасі і виведе країну з кризи. Так це, чи ні, покажуть 2020-2021 року. Вони стануть вирішальними для Донбасу.

Пророцтва астролога Асиліси Володіної

Передбачення по Донбасу відомого астролога досить суперечливі. Вона вважає, що припинення війни в східній частині України ніяким чином не вплине на поліпшення їх добробуту. Слабка економія зажадає екстреного прийняття рішень, які можуть бути наступними:

  • приєднання республік до РФ;
  • повернення республік до складу України відповідно до їх вимог.
  • астролог вважає, що ближче до середини 2020 року стане ясно, який курс оберуть Донбас і Україна.

Доленосні зміни від відьми Ольги

Визнана в Україні відьма впевнена, що економічна криза 2019 року принесе з собою голод. Кількість незахищених верств населення збільшиться. При цьому держава не зможе забезпечити необхідну підтримку. Проблеми з газом, брак власних ресурсів призведуть країну до занепаду.

Ситуація може змінитися з приходом нового президента, який не має відношення з політичною кар’єрою. Згодом чоловік наведе порядок в країні, поліпшить відносини з сусідніми державами. Уявну рівновагу призупинить військові дії на Донбасі. Люди зможуть перепочити і зібратися з новими силами. Згодом венний конфлікт відновиться.

Думка ясновидиці Регіни Федоренко

Ясновидиця впевнена, що криза наближається до кінця. Однак, вирішення конфлікту світом як і раніше залишається під питанням. Україна постарається зробити нездійсненне: повернути територію Криму і Донбасу. Східна частина України і Крим негативно поставляться до подібного рішення. На даному етапі можливий новий збройний конфлікт.

Грамотний курс політиків дозволить з мінімальними втратами вийти з цієї ситуації. До кінця 2020 року відносини між двома сторонами нормалізується. Однак, кінець збройного конфлікту ще далекий. Перші ознаки благополуччя почнуть відзначатися в 2021 році.

Загальна думка екстрасенсів про світ в Донбасі

Аналіз думок ясновидців, астрологів, провісників показав, що всі вони зводяться до мирного вирішення питання і припинення війну. Одні вважають, що світ прийде швидко, інші впевнені, що благополуччя настане не скоро і ситуація почне налагоджуватися до середини 2021 року. Все йде до того, що новий уряд знову втратить шанс відновлення цілісності країни і Донбас відійде до РФ.

На завершення

Яким буде майбутнє України, залежить від бажання українців і правильності курсу уряду. На сьогоднішній день ситуація залишається політично нестабільною. РФ і Україна не може знайти домовленостей, ставлення жителів східної частини країни можна назвати негативним.

Передбачення найсильніших магів, ясновидців і астрологів показують, що довгоочікуваний мир скоро настане, відносини між державами нормалізуються. Україну чекає економічний розквіт, незважаючи на те, що Донбас має всі шанси стати Російською Федерацією. У майбутньому країну очікує налагодження ставлення з Росією. Чи Так це насправді, покаже життя. Народу України залишається чекати і вірити.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.