UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Передбачення Тамари Глоби на 2022 рік

Тамара Глоба вже зробила свої прогнози щодо Росії на період 2022 року. Її гороскопам довіряють багато відомих людей, тому не слід ставиться легковажно до її передбачень.

Передбачення Тамари Глоби на 2022 рік для Росії і світу стосуються найважливіших сфер життя. І думка астролога монументально-держава очікує безліч змін, що мають значення для подальшого існування.

Передбачення Тамари Глоби

Критичні моменти

Астролог передрікає, що в Новому році в Росії зростає ризик розв’язання громадянський повстань. Непрості відносини очікують державу з сусідніми країнами. Все може трохи зміниться, якщо зміниться головний вождь.

При цьому астролог нагадує, що нинішній глава держави призначений самої Всесвіту. На нього покладена найважливіша місія-зробити з Росії багату, незалежну самостійну державу.

На його зміну прийде президент з такими ж завданнями і цінностями, але, велика ймовірність цих змін після 2021 року. Протистояння з американською державою також буде продовжуватися, при цьому Євросоюз буде зберігати нейтральну позицію в цьому питанні і спостерігати з боку. Збереження такої позиції невтручання принесе більше шкоди, ніж користі.

Оскільки будуть питання, в яких виникне необхідність обговорення та прийняття важливих рішень.

У 2022 році фінансування армії зросте в кілька разів. Росія і без того приділяє достатній вплив армії, справедливо вважаючи, що без хорошої військової бази неможливо утримувати авторитет у світі.

У Новому році покращиться діяльність промисловості, що позитивно позначиться на підвищенні рівня життя і доходів населення держави. Прорив у машинобудівній та хімічній промисловості призведе до процвітання на ринках західних країн.

Фото Тамара Глоба

Легка і харчова промисловість, зі свого боку, наберуть такі обороти, що будуть затребувані у величезній кількості країнами Азії та Латинської Америки. Великий піст у 2021 році робота над промисловістю, її модернізація, постачання і фінансування діяльності приведуть до того, що РФ займе лідируючі позиції на світовому ринку в плані поставки вироблених товарів, корисних копалин. Величезна увага буде приділятися сільському господарству.

Тваринництво та рослинництво розвиватиметься семимильними кроками, адже держава націлена не лише покривати потреби власного населення, а й утримувати експорт продукції на високому рівні.

Світові новини

Що стосується Америки, її позиція на світовому ринку значно похитнеться. Державам, які звикли розраховувати на американську взаємодію, слід не розраховувати на їх допомогу в 2022 році. КНР, навпаки, зміцнюватиме свої позиції у всіх сферах. Тому слід подбати про взаємодію та взаємовигідну співпрацю саме з цією державою.

Слід враховувати, що Китайська Республіка не особа відкрита для зовні державних контактів. Ця держава націлена на підтримку порядку, вирішенні внутрішніх проблем.

Члени Євросоюзу будуть прагнути створювати нові об’єднання. Потрібно буде вміти відстоювати і просувати свої інтереси, щоб не потрапити в заміс розхитування світової ситуації. Главам держави доведеться згадати, що головні для них завдання – це благополуччя, мир і процвітання свого народу. Це розуміння дозволить уникнути загрози військових дій.

Однак, земні цикли мають витки повторення, і 2022 рік в щільну наблизився по енергетичних хвилях до 1917 року, в якому відбулася революція.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.