UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Передбачення Ванги на 2022 рік для України

Ванга, яку називають болгарської ясновидиці, померла ще в 1996-му році. Однак за своє життя вона встигла зробити величезну кількість передбачень, тому що володіла даром передбачення, і її слова користуються популярністю досі. Сьогодні багато хто цікавиться тим, які існують передбачення Ванги на 2022 рік для України, але спочатку трохи загальної інформації.

Передбачення Ванги на 2022 рік для України

Біографія

Народилася в Англії в 1911-му році на території сучасної Македонії. Цікавим фактом є те, що своє ім’я вона отримала далеко не відразу, тому що була слабкою і сім’я не думала, що вона виживе.

Її дитинство не можна назвати світлим, тому що в три роки вона втратила матір, батька закликали на фронт, але навіть маленька вона вже мала дар передбачення, тому що її улюблена гра – це з зав’язаними очима шукати предмети в кімнаті, і лікувати свої іграшки.

У 12 років вона осліпла, причому зір не вийшло відновити потім до самої смерті. Вангелія потрапила в будинок сліпих, де її навчили в’язати, грати на фортепіано і навіть готувати їжу.

Її дар став проявлятися в 1940-му році, коли вона почала робити передбачення своїм односельцям. При цьому, як відзначають ті, хто це бачив, робила вона це все чужим голосом. Періодично вона впадала в транс, і її перший транс став прогнозом Другої світової війни. Так що варто вивчити передбачення Ванги про Україну.

Окремо варто згадати про те, що жінка відрізнялася великою любов’ю до релігії, тому спочатку вона не приймала свій дар, вважаючи його чаклунством, але після того, як почала лікувати людей, трошки переосмислила своє призначення.

Якщо вірити історичним даним, то за день Ванга могла приймати до 130 жителів, своє передбачення вона робила на шматочку цукру, з яким кожен повинен був проспати цілу ніч.

З 1967 року Врангеля отримала статус державної службовця, і стала заробляти на своїх прогнозах. При цьому вона завжди продовжувала вірити в Ісуса Христа, закликаючи народ бути мудрішими і добрішими.

Передбачення Ванги для України

Збулися передбачення

Частина пророкувань від неї з’явилася в мережі ще в 2001 році році, не маючи першоджерела, і скептики відразу ж сказали, що це фальсифікація, затіяна урядом і спецслужбами для залучення туристичного потоку в Болгарію. Однак це не заважає громадськості вивчати прогноз Ванги на 2022 рік для України.

Однак популярні історичні джерела говорять про те, що за своє життя провісниця зробила кілька тисяч пророкувань, які збулися, починаючи з Другої світової війни, і закінчуючи пророкуванням а тому, що Гітлер програє. Також вона говорила про смерть Леоніда Брежнєва і розвалу СРСР, і деякі вважають, що вона передбачала сходження на пост президента Америки «чорної людини», який стане останнім главою цієї держави, але як відомо тільки частина пророцтв збулася.

Пророцтво Ванги

Офіційне пророцтво Ванги для України відсутнє. Точніше його не розшифрували, тому що даних про 2022 рік немає і залишається просто здогадуватися. Свого часу вона передбачала, що до влади прийде Володимир Зеленський, і не говорила про те, що буде успіх. Всі ми бачимо, що рівно так і сталося. Щодо того, що чекає Україну сьогодні, ніяких точних даних немає.

Ясновидиця не говорила про те, що в 2022-му році закінчиться війна, і до влади прийдуть нові люди або зміниться частина території України, але можна зробити деякі висновки грунтуючись на тій інформації, яку вона давала раніше.

Війна, швидше за все, не закінчиться до 2030 року, тому що саме на цей час призначено відновлення економіки країни. Чи повернеться окупована частина до складу України? Найімовірніше немає, тобто пророцтво такої інформації не містить.

Однак можна точно сказати, що Вангелія закликала всіх бути релігійними людьми, слідувати своїм правилам, знати молитви і вміти спілкуватися з Богом.

В силу своїх власних переконань Вангелія не використовувала в датах передбачень точні формулювання. Вона давала розпливчасті періоди, не прив’язуючись до конкретних років і подій, тому так багато фахівців сьогодні називають слова провісниці фальсифікацією.

До речі кажучи, в інтернеті дуже часто зустрічаються соники і гороскопи Ванги, але варто відразу сказати, що ясновидиця ніколи не збирала тлумачення снів, а робила це інтуїтивно, перебуваючи в трансі. Щодо Східного гороскопу, то вона ніколи в нього не вірила.

Останнім часом з’явилося дуже багато передбачення з приводу того, що він нібито працював на КДБ, і таємниці світу їй нашіптував мені дар передбачення, а просто окремі люди, які були посвещены в Секретні матеріали, але це все неправда. Вангелія завжди було чесно ясновидець, і той факт, що вона стала державні службовці, лише підтверджують те, що її слова виявлялися проводила, значить їй довіряли. Не варто вірити всім чуткам.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.