UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Передбачення Ванги на 2020 рік для України

Найяскравішою, відомою ясновидицею є Вангелія з Болгарії, яка у віці тринадцяти років втратила зір. Вона прогулювалася в полі, коли налетів сильний ураган, відкинув її на кілька метрів. Коли її знайшли, очі дівчинки були повністю засипані піском. Оскільки на лікування у сім’ї грошей не було, Ванга залишилася сліпою.

предсказание Ванги на 2020 год

Про її здібності вперше стало відомо перед початком Другої світової війни. До неї уві сні прийшов солдат у військовій формі, сказав, що скоро почнеться велике кровопролиття, а вона, Ванга, буде провідником між світом живих, мертвих.

Так воно і вийшло. Незряча ясновидиця передбачала долю всіх зниклих безвісти чоловіків, синів, братів, що пішли на війну. Незабаром вона стала передбачати майбутнє всім бажаючим, робила вона це за допомогою шматочка цукру.

За своє життя Ванга передбачила багато подій, які увійшли в історію: смерть Сталіна, поразки Гітлера у Другій світовій війні, загибель підводного човна «Курськ», теракт в Америці в баштах-близнюках, багато інші події. Є також передбачення Ванги на 2020 рік для України. Доля щодо політичної, економічної ситуації в країні, військового конфлікту на Донбасі пророчиця побачила ще в минулому столітті.

Передбачення Ванги на 2020 рік для України

Пророцтва Ванги не несуть конкретної інформації, у них немає точної дати, періоду, часового проміжку. Проте, історикам вдалося розшифрувати деякі передбачення щодо двадцятого року. Пророцтва Ванги про Україну можна розбити на такі пункти:

  • політична ситуація;
  • економіка;
  • культура країни;
  • технологічний прогрес.

Прогнози Ванги в області політики дуже втішні. За її словами, до влади прийдуть нові люди, які раніше не займали посади мера, глави адміністрації, не були депутатами. Саме нові обличчя разом з главою держави зуміють поліпшити ситуацію в країні. Ясновидиця навіть трохи описала нового Президента: чоловік сорока років, чорнявий, має відношення до акторства, сцені. Це передбачення збулося.

Економіка також покращиться з приходом нової влади. Уряд буде відкривати нові підприємства, з’являться робочі місця, скоротиться число іммігрантів, які тисячами їхали з країни для пошуку нових джерел заробітку.

Вангелія також передбачала стрімкий розвиток культури. Двадцятий рік стане проривом для українських фільмів, музики, літератури. Саме цей рік стане часом великих відкриттів, з’являться нові таланти, які прославлятимуть Україну за кордоном. Як говорила сама Ванга, в двадцятому році за кордоном буде великий попит на книги українських авторів, пісні, фільми.

Технологічний прогрес також не буде стояти на місці. З’явиться нова техніка, яка допомагатиме людям в побутових умовах, талановиті винахідники створять сучасні технології. Ванга в своїх прогнозах згадувала нові поїзди, які за спеціальним проводах будуть діставати до небес. Люди дізнаються про новий двигун, який буде працювати не від палива, а від сонячної енергії. Українці навіть зможуть полетіти в космос. Для цього будуть створені спеціальні космічні кораблі. Чи збудуться всі ці пророцтва, поки невідомо, проте, прогноз Ванги на 2020 рік для України дуже навіть втішний.

конец света

Прогнози для Росії, інших країн світу

Якщо пророцтво Ванги для України несе позитивний характер, про Російську Федерацію цього сказати не можна. Ясновидиця прогнозує: наприкінці двадцятого року економічна ситуація в Україні погіршиться. Причина такого різкого падіння – поява нового джерела енергії, з-за якої нафту, яка є найголовнішим пунктом в економіці, просто стане не потрібною, її видобуток припиниться.

Двадцятий рік стане роком масових мітингів, протестів, воєн. Хоч війна не торкнеться Росії, обійде її стороною, у Федерації з’явиться багато біженців з різних країн, які шукатимуть притулок.

Ванга пророкувала, що в двадцятому році з’явиться людина, лідер країни, яка вплине на життя всього світу. Конкретного імені, назва країни, лідером якої стане ця людина, в пророцтві немає. Деякі історики тлумачать дане пророцтво таким чином, що це буде не людина, а з’явиться якесь нове вчення, яке змінить думку всіх світових лідерів.

Згадала Вангелія також про клімат, вірніше, про його зміну. За її словами, такі зміни призведуть до масових катастроф, повеней, землетрусів. Вже зараз народ деяких країн страждають від великої кількості опадів, граду, який псує урожай, знищує будинки. За словами пророчиці, такі катаклізми триватимуть кілька років, після чого настане глобальне потепління.

Подібного роду кліматичні зміни негативно позначаться на здоров’ї людства. Люди будуть страждати від страшних, невиліковних хвороб.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.