UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Передбачення Ванги на 2020 рік для України

Про Вангу, знаменитої болгаркою провидиці, весь світ дізнався ще під час Другої світової війни. Вона передбачала жінкам, чиї рідні пішли воювати на фронт, що сталося з їх чоловіками, живі вони чи ні. Провидицею цікавилася влада, за нею ретельно стежили. Тим не менш, після себе ясновидиця залишила безліч припущень, серед них – передбачення Ванги на 2020 рік для України.

прогноз Ванги

Трохи біографії

Ванга, справжнє ім’я якої – Вангелія Пандева Гуштерова, народилася в 1911 році. Місце народження-місто Струмиця, розташоване в Болгарії. На той момент ця частина країни перебувала під владою Османської імперії. З грецького Ім’я Вангелія перекладається як блага звістка. Майже все життя сім’я дівчинки прожила в місті Петриче. У трирічному віці майбутня ясновидиця втратила маму, та померла через хворобу. Коли почалася Перша світова війна, батько пішов воювати, Ванга залишилася жити у сусідки. Після закінчення війни папа Ванги знайшов другу дружину, одружився з нею. У двадцять третьому році новоспечена сім’я перебралася в іншу країну, Македонію. Причина переїзду-фінансові труднощі, через які Батько позбувся землі. Саме тут з дівчинкою стався нещасний випадок, який змінив е життя.

Дванадцятирічна Ванга проходила по полю під час страшного урагану. Сильний вітер підхопив підлітка, відкинув її на кілька метрів вперед. Шукали Вангелию довго. Вона лежала під гілками, в очах був пісок, Ванга нічого не бачила. Для повернення зору потрібні були гроші, яких у її рідних не було. Так дівчинка залишилася сліпою. В будинку незрячих Ванга вивчала основи кулінарії, читати шрифт Брайля.

Дар пророцтва відкрився перед початком Другої світової війни. Їй приснився сон: людина, одягнена у військову форму стародавніх часів. Воїн сказав Ванзі про майбутній великий кровопролиття, повідав про безліч смертей, розповів про її долю – бути провідником, передбачати майбутнє живим, спілкуватися з мертвими. Історики стверджують: прогноз Ванги для України створився в ці часи.

Ванга

Пророцтва: що збулося, що ні

Ванга за своє життя зробила багато пророцтв: багато пророцтва збулися, деякі не здійснилися, багато передбачень ще чекає людство. Також багатьох цікавить, що сказала Ванга про Україну.
Світові збулися передбачення:

 1. Загибель ватажка Радянського Союзу Сталіна. У своїх прогнозах провидиця назвала дату: початок весни п’ятдесят третього року. Сталін помер п’ятого березня п’ятдесят третього.
 2. Співакові Михалкову Ванга передбачила знайомство з Брежнєвим, пророцтво збулося.
 3. Смерть Індіри Ганді. Вангелія побачила жовту сукню у вогні. У день вбивства Ганді вона була одягнена в світло-помаранчевий наряд.
 4. Розпад Союзу, смерть трьох генсеків поспіль.
 5. Уряд першого Президента Росії Єльцина.
 6. Загибель підводного човна “Курськ”. Слова пророцтва звучали так: в кінці століття Курськ піде під воду, весь світ буде тужити.
 7. Катастрофу в торговому центру Америки – теракт у вежах-близнюках.
  Деякі пророцтва не здійснилися: поява ліків від раку, прогрес в сільському господарстві (рослини будуть вирощуватися без посіву, жатки), Третя світова війна 2010.
  Розповіла Ванга про те, що чекає Україну. Деякі пророцтва збулися (майдан 2014, початок антитерористичної операції на Донбасі, втрата Криму). Ванга сказала кілька слів про майбутнє країни.

Новітні передбачення Ванги на 2020 рік для України

Передбачати майбутнє провидиця почала в сороковому році, перед початком Другої світової війни. Спочатку вона передбачала своїм сусідам, односельцям долю їхніх чоловіків, синів, братів, синів, що пішли воювати. Пізніше слава провидиці поширилася далеко за межі її місця проживання, про неї дізналася вся Болгарія, з усіх куточків світу почали з’їжджатися люди, щоб дізнатися майбутнє. В роботі Вангелія використовувала шматочки цукру, які їй приносили клієнти. Вона деякий час тримала солодкість в руці, потім розповідала свої бачення. Передбачення, що стосуються конкретних людей, були точними, більшість з них збувалися.

Долю цілих держав Ванга описувала в загальних рисах. Передбачення для України також нелегко розгадати. Багато що стає зрозумілим після звершення події.

Передбачення Ванги про Україну на 2020 рік не містить конкретної дати, подробиць, в них йдеться наступне:

 • люди повстануть проти уряду через масові невдоволення;
 • шостим Президентом стане чоловік сорока років, який не має відношення до політики;
 • стиль життя українців стане наближеним до європейського рівня;
 • в управлінні країною братимуть участь представники інших країн;
 • українська культура отримає шанс на існування, вийде на новий рівень: музика, кіно, твори українських авторів здобудуть багато шанувальників з Європи, інших зарубіжних країн.

Щодо війни на Донбасі, Ванга стверджує: конфлікт не закінчиться в двадцятому році, але трохи стихне. Новий правитель країни, виходець із середнього класу, спрямує всі зусилля на припинення війни. Завдяки президенту конфлікт вдасться припинитися, це трапиться через кілька років. Про повернення Криму Ванга не згадувала. В налагодженні відносин з Росією допоможуть самі громадяни України. Ідеї, мітинги через брехню деяких чиновників допоможуть жителям країни домогтися своїх цілей.

Провидиця запевняла: свобода слова, волі, виявляються людьми по відношенню до влади, стане прикладом жителям інших країн, деякі навіть заздрити. За її словами, головний спосіб уникнути конфліктних ситуацій – не дозволяти паніці, страхам виходити назовні. Головний ворог людини, як висловлювалася провидиця, – негативні емоції, невміння їх контролювати, домовлятися.
Ванга говорила про критичну економічну ситуацію в країні, передбачала бідність, багато напастей, які зараз переживають українці.

Інші передбачення 2020

Пророцтво Ванги на 2020 рік для України є не єдиним пророкуванням, існують інші, що стосуються Росії, західних, європейських країнах. Деякі події, що відбувалися в інших державах, можуть мати відношення до Україні.

Для Росії Ванга передбачала критичну економічну ситуацію через припинення видобутку нафти. ІО її словами, цього року наступити світ між народами України та Російської Федерації.

Ванга передбачала пришестя людини, яка змінить весь стиль життя жителів Землі, налагодить відносини між усіма ворогуючими країнами, вселить людям надію на кращі часи. Особу таємничого незнайомця, країну, де правитиме ця людина, історикам, які вивчають біографію, передбачення Ванги, розгадати не вдалося.

Ванга також передбачила величезний конфлікт між європейськими країнами, який здійсниться в кінці двадцятого року. Причина конфлікту – релігійна тематика.

герб

Передбачення ясновидиці взяті не тільки в збережених архівах, деякі пророцтва були записані родичами, знайомими, які знають Вангелію особисто. Про один з прогнозів на 2020 розповіли родичі Ванги. Одного разу вона сказала: «Бачу величезні натовпи однодумців, які біжать з однієї країни в іншу. Але це не жертви, це дияволи в плоті, вони стануть причиною масових релігійних конфліктів, воїн, кровопролиття». Історики припускають: йдеться про масові переселення біженців, що рухаються до Європи.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.