UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Прогноз Ванги на 2021 рік для України

З появою Всесвітнього інформаційного простору людям стали доступні відомості, про які можна було раніше тільки здогадуватися і отримувати уривчасті відомості з застережень в ЗМІ. Передбачення Ванги на 2021 рік для України відноситься до таких повідомлень, хоча багато хто ставиться до них скептично, вказуючи на відсутність точних дат і розпливчастість формулювань.

Передбачення Ванги на 2021 рік для України

Конкретні висловлювання

Жителі України перебувають у складному фінансовому становищі через події 6-річної давності та світової пандемії. Є чимало досліджень, які стверджують, що в своїх пророцтвах провидиця передбачала страшне захворювання і навіть називала його джерело. Люди, які не мають відношення до астрології, ворожінь і прогнозів екстрасенсів вказують на розпливчастість застосовуваних формулювань, що залишають широкий простір для трактувань

Українські видання трактують передбачення Ванги на 2021 рік для України суб’єктивно. Багато дослідників знаходять в них мир, багатство і процвітання для великої східноєвропейської країни, розташованої біля Чорного моря, стверджують, що в твердженнях Ванги є близький кінець Росії, яка розпадеться на кілька невеликих країн.

Однак в пророцтвах Ванги, при бажанні, можна знайти й інші рядки-наприклад, про те, що вона взагалі не бачить на новій карті світу України, А Росії вона передрікає домінування в новому світі, який запанує після неприємностей у 46 президента країни. Цікаво, що люди, які шукають в останніх пророцтвах на 2021 рік (записаних племінницею сліпої віщунки), сприятливі перспективи для української держави – майбутню міць, економічне процвітання і щиро в це вірять, забувають про нездійснені передбачення – наприклад, Третю світову війну, яка була призначена на початок ХХІ століття.

Передбачення Ванги

Згадуючи передбачення Ванги про Україну, в яких патріоти країни бачать виключно сприятливі перспективи, не заважає акцентувати увагу на зроблені передбачення про рік 2020:

  • ключові та знакові події;
  • прихід до влади людини, наділеної небаченою могутністю;
  • настання миру і закінчення військового конфлікту влади з власними територіями;
  • непередбачені і переломні моменти, що ведуть до багатства і процвітання країни.

Цікаво, що. На момент виборів слова Ванги трактувалися двояко прихильниками Порошенка і Зеленського. Зелений государ, якого знайшли в пророцтвах Ванги, прийшов до влади, проте в країні нічого не змінилося на краще. Не заважає згадати про надії, покладені на нового президента, у якого, до речі, не було небаченої могутності, і немає його і до теперішнього часу. Однак люди щиро вірили, що зміна Порошенка покладе край війні. Але пророцтво Ванги для України полягає в тому, що народ зрозуміє цінність життя і повернеться до втрачених традицій тільки пройшовши через багато випробувань, втрати і величезний біль.

Про що дійсно говорила Ванга

Ні про який розпад Росії в її пророцтвах не було мови, вона була впевнена, що в недалекому майбутньому Росія стане володарем світу і маяком, що об’єднує інші держави. Пророцтва про східноєвропейську країну, на яку чекає розпад на кілька держав, можна, скоріше, віднести до України. Обіцяний могутній государ не з’явився, є президент з низьким рейтингом, партія якого ні в одному мільйоннику не провела до мерства свого кандидата. Це говорить про посилилися тенденції слабкості центральної влади, зміцнення самоврядування територіальних спільнот.

Ванга говорила про перемогу над раком, саме в 2021 році, про космічні катаклізми, які зваляться з неба. Вона передрікала об’єднання трьох гігантів, в яких упереджена думка бачила Україну, Росію і Білорусію, а більш тверезі тлумачення – союз Росії, Китаю та Індії.

Прогноз Ванги на 2021 рік для України в багатьох сумнівних виданнях, вириває її нездійснені пророцтва і пропонує народу в довільному трактуванні:

  • кровопролиття було призначено на середину першого десятиліття ХХІ століття;
  • завершення війни-тоді ж, але через кілька років;
  • прихід Стрільця переможе розбіжності, корупцію і марнотратство, але це явно не Зеленський.

Цілком ймовірно, що майбутній государ названий зеленим через військової форми. Йому Ванга передрікала можливість здійснення помилок, які згодом судилося виправити, усунути протиріччя між людьми з різним менталітетом і різними мовами. У тому, що це-не нинішній президент України, не залишається сумнівів.

Можливо, Ванга, як і в датуванні конфлікту, помилилася на десятиліття. Але її висловлювання про те, що вона не бачить Україну на карті, вперто замовчується ідеологами патріотизму нинішньої влади олігархів. А трактування слів про розпад на кілька країн, що говорять на різних мовах, незмінно повертається в бік Росії, про яку Ванга пророкувала зовсім інше.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.