UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Передбачення Віри Ліон на 2022 рік

Передбачення віри Ліон на 2022 рік особливо цікавлять жителів Росії і Казахстану, так як «казахська Ванга», як називають Ліон її шанувальники, найчастіше робить прогнози про майбутнє саме цих двох країн. І це не дивно-народившись і проживши половину життя в Російський Федерації, віщунка ось уже багато років живе в Казахстані.

Передбачення Віри Ліон

Віра Ліон: збулися передбачення

Справжнє ім’я віри – віра Віталіївна Жихарева. Народилася вона 14 лютого 1962 р в Свердловську і, за твердженнями самої провісниці, ще будучи дівчинкою, бачила віщі сни, а також чула голос невидимої істоти. У віці 14 років у неї відкрилося «третє око». Закриваючи очі, підліток бачила незв’язані між собою сюжети з майбутнього.

Після народження другої дитини дар ясновидіння, на час покинув дівчину після лікування у лікарів, повернувся до віри. Вона взяла псевдонім Ліон, припинила всяке спілкування зі знайомими і з тих пір займається зціленням людей і пророкує майбутнє, живучи на самоті.

Доказом існування у Ліон паранормальних здібностей є збулися прогнози про ряд важливих подій, які віщунка зробила задовго до їх настання. Найбільш відомими з них вважаються:

Криза в Росії, яка почнеться в 2014 р.після якоїсь ключової події, до якої буде причетне керівництво РФ. Після даної події у Російської Федерації різко збільшиться число зовнішніх ворогів, але одночасно відбудеться зближення з державами Південної Америки і Китаєм. Економічно-політична криза триватиме кілька років, але буде успішно подолана. Дослідники прогнозів вважають, що в даному прогнозі під ключовою подією малося на увазі приєднання Криму до Росії.

Ліон передбачала обрання Януковича на пост Президента України і його дострокову зміну на цій посаді Порошенка в результаті державного перевороту.

Також “казахська Ванга” передбачила переобрання в.В. Путіна на пост Президента Росії в 2018 р. причому з набагато більшою підтримкою виборців, ніж це було в 2012 році.

Ліон стверджує, що» бачила ” вибухи на території мирного міста РФ. Дане бачення відвідало її за пару років до терактів у Волгограді в грудні 2013 року.

Також віщунка запевняє, що передбачала розпад СРСР і відхід Горбачова з поста його Президента задовго до цих подій.

Що нас чекає в 2022 році?

Загальні передбачення “казахської Ванги” на 2022 рік не викликають побоювань у любителів езотерики. Рік буде багатим на події, але не призведе до глобальної війни або природної катастрофи, які могли б загрожувати існуванню світу. Зокрема, на рік білого бика Ліон пророкує:

 • Надходження в масовий продаж літаючих машин.
 • Створення принципово нового типу космічного корабля і експедицію на місяць.
 • Збільшення площі Світового океану і повсюдні крижані дощі.
 • Зміна кордонів між країнами. Віщунка вважає, що торкнеться воно і Росії, проте спірні острови на Далекому Сході залишаться в складі РФ.
Фото Віри Ліон

Передбачення віри для Росії

Крім уже згаданого пророцтва про кордони, Ліон зробила ще кілька важливих прогнозів для Росії:

Так, одним з найбільш значущих видінь про майбутнє Російської Федерації сама віщунка вважає те, в якому вона бачила човен, дослівно: «падаючу з обриву в вируючу річку і лавіруючу між бурхливими потоками». Дане бачення трактується так: Росія буде продовжувати піддаватися тиску з боку Заходу, але буде успішно його долати.

Більш того, після 2022 р.очікується скасування багатьох іноземних санкцій проти РФ, але Росія у відповідь не скасує свої санкції проти недружніх їй країн. До того ж, в Російській Федерації скоро буде скасовано вільне ходіння долара.

Також Ліон вважає, що в 2020-2022 роках на політичне життя країни сильно вплине смерть якогось дуже великого російського політика. Конкретного імені при цьому» казахська Ванга ” не називає.

На рубежі тих же 2020-2022 років можлива спроба захоплення влади в Росії Ігорем Стрєлковим. Однак дана спроба виявиться невдалою.

У 2022 р.російські вчені винайдуть нову, небачену до цього часу за потужністю зброю.

Можливо, з цим же прогнозом пов’язаний якийсь атомний вибух, який Ліон «побачила» в недалекому майбутньому на території РФ. Втім, великих жертв і руйнувань цей вибух не викличе.

Пророцтва для України

Українцям Ліон пророкує непрості випробування:

 • До 2022 р.в країні посиляться релігійні війни.
 • Через посилення націоналістичних настроїв на Україні, не виключено, що станеться щось, схоже на Волинську різанину. Перемогти ж фашизм у своїй країні українці зможуть тільки силою зброї.
 • У 2020-2022 роках Петра Порошенка, нарешті, чекатиме розплата за все скоєне ним з 2014 по 2019 роки.
 • ДНР і ЛНР до складу України вже не повернуться. Більш того, для Донбасу 2022 р.може стати роком здобуття справжньої незалежності і офіційного визнання з боку Росії.
 • Якщо українці остаточно перестануть чинити опір іноземним державам, то після 2020 р.не тільки Донецька і Луганська області можуть вийти зі складу країни. Ще 5 західних областей також можуть піти з України до сусідів.
 • І все-таки сама Україна після 2022 р.буде поступово виходити з кризи. Допомогти ж їй в цьому зможе новий лідер, який буде відрізнятися розумом і справедливістю і прийде до влади в країні в рік білого бика.

Пророцтва для Казахстану

Прогнози віри для Казахстану сповнені болю за країну, яка давно стала для пророчиці рідною:

 • У 2020 р.в Казахстані трапиться криза: люди збідніють, почнуться перебої з питною водою. Країна встане на шлях України і повернеться обличчям до заходу. Почнуться гоніння на росіян і представників інших, не корінних національностей.
 • У 2022 р.в державі почнеться збройний конфлікт, спровокований соціальною кризою. Росіяни почнуть масово залишати Казахстан.
 • Після 2022 р.казахська влада попросить допомоги у Росії.
 • Незважаючи на всі труднощі, в 21-му столітті Казахстан все-таки не припинить свого існування як незалежна держава.

Пророцтва для всього світу

 • Президент Трамп ліквідує НАТО і запустить процес розвалу Європейського Союзу.
 • Для Америки рік білого бика буде взагалі непростим. Багато країн почнуть відмовлятися купувати американську зброю через його низьку якість і часті поломки. Між США і Китаєм відбудеться військовий конфлікт. У самих США почнуть частішати теракти.
 • Північна і Південна Кореї об’єднаються в одну державу. При цьому лідер однієї з країн буде страчений.
 • Нагірний Карабах відокремиться від Вірменії силовим шляхом.
 • Серйозно захворіє Папа Римський.
 • В Антарктиді виявлять інопланетні артефакти.
 • Вчені винайдуть ліки, повністю виліковують від раку.

Останні передбачення

Найостанніші пророцтва віри стосуються подій у загальнопланетарному масштабі:

 • Кольорові революції, запущені Америкою кілька років тому по всьому світу, повернуться до своїх творців бумерангом. У 2022 р.вони почнуть відбуватися вже в самих США. Ще однією “неприємністю” для даної країни з’явиться пробудження вулкана Йеллоустоун.
 • Відбудеться зміщення північного і південного полюсів Землі, що негативно відіб’ється на кліматі всієї планети.
 • Багато католиків розчаруються у вірі. У Європі почнуть масово знищувати символи католицизму.
 • Масового чіпування людей в рік білого бика не відбудеться. І взагалі, інтерес до даної теми з 2020 р.почне зникати.

Так, багато нові передбачення віри звучать вельми незвично. Але якщо врахувати, що свого часу і деякі інші пророцтва «казахської Ванги» також викликали недовіру у любителів езотерики, а потім здійснилися на практиці, то, можливо, до них варто прислухатися.

Адже не дарма тисячі шанувальників Ліон впевнені, що ця жінка дійсно володіє даром ясновидіння і намагається допомагати людям, повністю відмовившись від особистого життя, щоб максимально розкрити ті здібності, якими нагородили її вищі сили.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.