UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Передбачення Вольфа Мессінга на 2020 рік для України

Людина на ім’я Вольф Георгійович Мессінг — воістину унікальна особистість, якою встановлювалися неймовірні якості в плані екстрасенсорики і віщих передбачень.

Він зумів передбачити не тільки дату своєї смерті, кончини своєї дружини, а й багато найважливіших подій, що вплинули на цілий світ: розпад Союзу Радянських Соціалістичних Республік і багато іншого.

Фото Вольфа Мессинга

Передбачення Вольфа Мессінга на 2020 рік для України досі розбирають і розтлумачують сучасники в надії дізнатися що-небудь корисне для майбутнього. Надздібності Вольфа Георгійовича Мессінга в області екстрасенсорики приймають не всі люди, тому його провидіння залишається загадкою. До 2020 року ця людина сказала багато важливих слів, які призначені для росіян, європейців, українців.

Вольф Мессінг: невідоме про відому особу

Вольф Георгійович Мессінг був дуже багатогранною особистістю, і його здатність до бачення майбутнього сприймалася ним як хобі. Саме з цієї причини збірників з його словами і передбаченнями не існувало і не існує.

Нинішнє покоління мало цікавиться даною людиною, однак півсотні років тому Вольф Георгійович Мессінг був одним з найбільш затребуваних провидців. Фрейд і Ейнштейн поважали його, Гітлер навпаки вважав своїм недоброзичливцем. Сталін, у свою чергу, забезпечив емулічну житлоплощу і займався його заступництвом.

Вольф Георгійович Мессінг передрік одного разу точну дату смерті своєї дружини Аїди. Вона була на прийомі у онколога, який заспокоював жінку з чоловіком про її якнайшвидше одужання. На ці слова Вольф Георгійович Мессінг відповів: «Не кажіть нісенітниці. Я Вольф Мессінг, а не хлопчисько. Вона помре другого серпня о сьомій годині вечора”. І як би не було прикро, він виявився правий.

Що вже збулося?

Як казали сучасники, Вольф Георгійович Мессінг не боявся нічого: ні чуток, ні хвороб, ні смерті, ні самотності. Багато його пророцтва збулися, тому так важливо який же був прогноз на 2020 рік від Мессінга?

Друга світова війна. Вольф Георгійович Мессінг передбачив, що між Союзом Радянських Соціалістичних Республік і Німеччиною буде укладено пакт про ненапад, який дійсно був і увійшов в історію як пакт Молотова-Рібентропа.

Також він передбачив, що радянські війська увійдуть до Німеччини 8 травня — так і сталося. Правда, він помилився на один день з датою укладення мирного договору між Союзом Радянських Соціалістичних Республік і Німеччиною — це сталося 9 травня, в цей день вся країна відзначає Великий День Перемоги.

Смерть Сталіна. Вольф Георгійович Мессінг пророкував Йосипу Віссаріоновичу його кончину в одне з єврейських свят, якщо той не перестане переслідувати народ.

Сталін не надавав даним словам належного значення, адже ідеологічні принципи були понад усе. Вождь помер п’ятого березня, а через пару днів почалося єврейське святкування Пурим з нагоди боротьби народу за виживання.

Що чекає український народ?

Один з найбільших провісників говорив про те, що Україна воспрянетдухом, знову сформується окремою державою, а після почне розвалюватися. Так це і відбувається:

  • РФ анексувала Кримський півострів;
  • Схід країни під вплив Росії виявляє бажання відокремитися. 

Ще одним з найважливіших прогнозів Вольфа Георгійовича Мессінга є те, яке говорить про початок Третьої світової війни. Він передбачав, що її не буде і хотів бачити мудрість з боку глав урядів. Він розраховував на те, що вожді зуміють погодити інтереси своїх народів і прожити довгий час у мирі та злагоді.

Третя світова війна-одна з найпопулярніших тем, що витають в повітрі і серед заголовків засобів масової інформації. Нестабільна ситуація на політичній арені, двозначні переговори між главами держав — все це і створює впевненість у швидкому початку Третьої світової війни.

Фото Вольфа Мессинга

Однак Вольф Георгійович Мессінг стверджує зворотне. Він заперечував початок військових дій у дві тисячі двадцятому році. На його думку, Росія буде конфліктувати з країнами, які не мають бажання розв’язувати військові дії.

Країнам слід об’єднатися для досягнення спільної мети. Останнє передбачення Вольфа Мессінга для України явно зверталося і до Росії, щоб братні народи об’єдналися для спокою і умиротворення. 

Цікаві факти щодо інших країн

Вольф Георгійович Мессінг становив пророцтво для всього людства в цілому. За його словами, людство очікують два падіння і світанку за всю його історію. Пророцтва Вольфа Мессінга на 2020 рік оповідають, що не буде Третьої світової війни, проте по всьому світу прокотиться хвиля революцій, які перевернуть все порядки, що збереглися з двадцятого століття.

Будуть повалені всі політики старого типу, замість них до влади прийдуть люди нового мислення. У двадцять першому столітті будуть розпалюватися кілька місцевих військових конфліктів через національну неприязні і ділення природних ресурсів.

Передбачення для України 2020 від Вольфа Мессінга стверджують, що нарешті запанує спокій протягом ста років. Пізніше знову почнуться політичні заворушення, які зможуть привести до влади людини-лідера і патріота, гідного до управління народом і країною.

З приводу ставлення інших країн з Росією. Вольф Георгійович Мессінг стверджував, що Америка завжди буде суперником для Росії. Санкції не зможуть похитнути економіку держави, навпаки зміцнять її. Країна витримає їх з гідністю, належної російського народу і відлагодять своє місцеве виробництва, що зміцнить незалежність Росії від країн Заходу.

Все це можна пояснити конфліктами всередині Штатів, непорозуміннями між місцевим і вищим урядами. Що стосується Китайської Народної Республіки, то Китай буде процвітати, особливо його економіка.

Вона буде вести агресивно налаштовану політику по відношенню до інших країн. Російсько-китайські відносини спочатку будуть досить доброзичливими, але незабаром агресивна політика буде спрямована і на Росію. Це буде пов’язано з ядерним ударом, скоєному на Японських островах.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.