UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Передбачення Вольфа Мессінга про те, що чекає Україну в 2020 році

Всі знають Мессінга як талановитого Менталіста І людини, яка вміє передбачати майбутнє. За все життя Мессінг зробив багато прогнозів щодо особистостей Радянського Союзу, деяких країн в цілому. У своїх пророцтвах Вольф не називав точний період, коли повинні були відбутися події. Багато пророцтва ставали відомими після їх звершення.

Україна

Минуло вже майже століття після його смерті, а його пророчі слова продовжують збуватися. Є навіть важливі передбачення Мессінга на 2020 рік для України.

Збулися пророцтва Мессінга

За своє життя Мессінг зробив багато передбачень, деякі з них стали причиною переслідування, переїзду Вольфа з Німеччини в Радянський Союз. Він передбачив перемогу Радянського Союзу у Другій світовій війні, сказав Гітлеру про дату його загибелі, після чого він зазнав переслідування німецької влади. Також після переїзду в Росію Вольф Мессінг подружився з Йосифом Сталіним. Екстрасенс-Менталіст вберіг його сина від смерті, розповівши про падіння літака, на якому летіла хокейна команда. Всі пасажири, екіпаж загинули. Син вождя поїхав на чемпіонат поїздом, що врятувало йому життя.

Правдивість слів Мессінга підтвердилося також в наші часи. Ще задовго до початку військового конфлікту, Мессінг пророкував Україні мітинги і протести, які можуть призвести до великого кровопролиття. На думку фахівців, мова йде про революцію чотирнадцятого року, після почався військовий конфлікт на сході. Також історики розшифрували інші передбачення, які говорили про втрати однієї з частин країни, в чотирнадцятому році Україна втратила Крим, який перейшов під владу Російської Федерації. Говорив Мессінг про Україну те, що народ буде переживати складні часи, бідність, часом голод.

Новітні передбачення Мессінга на 2020 рік для України

Прогноз Мессінга на 2020 рік для України складається з таких пунктів:

  • протистояння на Донбасі;
  • нова влада;
  • настрої українського народу;
  • становище народу в цілому;
  • економічна ситуація;
  • культурний розвиток.

На 2020 рік Мессінг передбачив затишшя на фронті. За його словами жертв стане набагато менше, обстріли частково припиняться, мир настане в кінці хх на початку двадцять першого року. Після закінчення війни напруженість повністю не піде. Для цього, як каже Мессінг, обом сторонам необхідно сісти за спільний стіл, висловити претензії, знайти компромісні рішення. Без цього світ неможливий.

Вольф Мессінг

Щодо нової влади, Мессінг говорив: новим президентом стане чоловік років сорока, невисокого зросту, який стосунку до політики раніше не мав. Разом з ним прийдуть нові люди, які налагодять ситуація в країні, піднімуть економіку, виведуть стану на новий міжнародний рівень. Мессінг не виключав, що новим главою держави стане не корінний житель країни, вихід з Європи, Америки. Або його підтримуватимуть закордонні правителі. Розвивати країну нової влади допомагатимуть люди. Якщо вони будуть одностайні з президентом, його командою, справи налагодяться швидко. Так вважає Вольф Мессінг.

Що стосується настрою суспільства, люди будуть намагатися привести в порядок своє життя, почнуть потроху відходити від безлічі бід, негод. Два народи, російський і український, почнуть об’єднуватися для загального блага, ворожнеча між народами трохи вщухне.

Народ країни буде довгий час переживати складні часи. У дев’ятнадцятому, двадцятому році Україну, Росію чекає багато катаклізмів, повеней, гроз, через що восени буде бідний урожай. Рівень життя повністю налагодиться після двадцять першого, двадцять другого року.

Економіка країни буде переживати не найкращі часи, буде ще вшановуватися криза минулих років. Складна економічна ситуація вирішиться через кілька років уряду нового президента. Саме нова влада підніме економіку, виведе країну з кризи.

Як говорив сам Вольф Мессінг, двадцятий рік стане роком об’єднання двох країн, Росії, України, за допомогою творчості. Багато російських артистів виступатимуть на українських сценах, українські зірки підкорять російську аудиторія з метою показати дружелюбність відносного сусіднього народу. Двадцятий рік стане розвитком української культури. Багато українськомовних пісень, кінофільмів, драматичних творів, книг стануть відомими за кордоном. Це також приверне увагу Європи до України, налагодить відносини із зарубіжними країнами.

2020 рік

Передбачення Вольфа Мессінга про те, що чекає Україну в 2020 році, вивчені не повністю. Оскільки провидець не записував свої бачення, не давав пророкувань на камеру, багато передбачення залишилися невідомими. Збереглися тільки ті, які були записані людьми, що жили в СРСР, були знайомі з Вольфом Мессінгом особисто. Деякі з цих записів зберігаються в архівах досі.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.