UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Передбачення Вольфа Мессінга на 2022 рік

Передбачення Вольфа Мессінга на 2021 рік не можуть не викликати інтересу у росіян, адже Мессінг – найвідоміший віщун, який жив в нашій країні в 20-му столітті. Про його здібності читати думки людей, вводити їх в гіпнотичний транс і бачити не тільки майбутнє окремих особистостей, а й події, що чекають цілі країни, знають практично всі жителі Росії.

Передбачення Вольфа Мессінга

Феномен Вольфа Мессінга: ілюзіоніст або пророк

Вольф Мессінг народився 10 вересня 1899 р.в Польщі. Вже в тридцятирічному віці він виступав на кращих сценах Європи з власним шоу, в якому демонстрував екстраординарні здібності ілюзіоніста. Також на цих виступах артист іноді впадав у стан незвичайного трансу, в якому робив дивовижні передбачення.

Після одного з таких пророцтв, яке він зробив в 1935 р.і в якому передбачив розв’язання Гітлером Другої світової війни і поразку в ній Третього рейху, Мессінг був змушений бігти в СРСР, щоб врятуватися від гніву Гітлера.

У Радянському Союзі він прожив до кінця життя, виступаючи зі своєю незвичайною програмою ілюзіоніста і телепата і продовжуючи робити передбачення про майбутнє прихистила його країни і всього світу.

Збулися передбачення

Ні у тих, хто знав Вольфа Мессінга за життя, ні у сучасних дослідників паранормального немає однозначної впевненості в тому, ким же була ця людина.

Чи був він всього лише спритним шоуменом, який володів гіпнозом і вмів вселяти людям те, що йому було потрібно, або ж дійсно вмів якимось незбагненним чином заглядати в майбутнє-це назавжди залишиться таємницею. Сам провісник забрав її розгадку в могилу, проте після нього збереглося велике число передбачень, частина з яких збулася ще за його життя.

Передбачення Вольфа Мессінга на майбутне

До найвідоміших збулися пророцтв цього дивного людини відносяться наступні:

  • Крім уже згаданого передбачення про початок війни між іітлерівською Німеччиною і СРСР і перемоги в ній Червоної Армії, Мессінг вказав і точну дату закінчення війни. У 1943 р.на одному зі своїх виступів, відповідаючи на запитання глядачів із залу про дату кінця війни, він впав у короткий транс, після чого відповів, дослівно: «8 травня» (не вказуючи рік). Деякі сучасні дослідники вважають, що в даному передбаченні віщун помилився на 1 день, хоча в дійсності ніякої помилки не було. Адже документ про капітуляцію Німеччини був підписаний саме 8 травня 1945 р. за європейським часом, коли в СРСР вже настало 9 травня.
  • Свого часу Мессінг врятував від смерті сина Сталіна, Василя. Сталося це взимку 1950 р., коли ілюзіоніст переконав Сталіна, що Василю краще їхати в Свердловськ на поїзді, а не летіти туди літаком разом з командою ВПС з хокею, як планував зробити сам Василь. Як відомо, 7 січня 1950 при заході на посадку в аеропорту Свердловська літак з хокеїстами розбився і всі знаходилися на борту загинули. Однак сам Мессінг пізніше зізнавався, що він «не бачив» краху літака, інакше спробував би відрадити від польоту всю команду. Він передбачав небезпеку тільки для Василя Сталіна, тому і врятував лише його.
  • Знав Мессінг і точну дату смерті Вождя народів. Про цю подію провісник висловився в серцях – після того, як не зміг умовити Сталіна припинити гоніння на євреїв в Радянському Союзі. Він заявив, що Сталін помер у день, коли євреї відзначають Пурим (велике свято порятунку єврейського народу за часів перського царства). І його слова збулися: Йосип Сталін помер 5 березня 1953 року.
  • На жаль, передбачав пророк і власну кончину, про що і повідомив близьким перед тим, як відправитися на операцію в 1974 році. Мессінг не пережив операцію і помер у лікарні у віці 75 років.

Що чекає Росію в 2021 році?

Росія стала для Мессінга другою батьківщиною, він полюбив нашу країну і висловлювався про неї багато і часто. Його передбачення про російську державу стосуються різних сторін життя росіян.

Політика

Одне з найбільш туманних передбачень пророка було пов’язано з якимось “маленьким шматочком землі” на південному кордоні Росії, через володіння яким наша країна вступить в конфронтацію з усім світом. Через цей конфлікт напружена політична обстановка складеться не тільки в Російській державі, але і в багатьох інших країнах.

За життя Мессінга ні він сам, ні його шанувальники не змогли зрозуміти, що означає Це пророцтво. І тільки зараз нам стає ясно, що мова в ньому йшла про Крим. Що ж стосується 2021 р., то ні в цьому році, ні в подальшому доступному для огляду майбутньому, на думку пророка, півострів зі складу Росії вже не піде.

Економіка

Мессінг передбачав важкі часи, які настануть в економіці країни після приєднання Криму. Він не говорив прямо про іноземні санкції, висловлюючись лише в тому ключі, що промисловість і сільське господарство держави зажадають масштабних перетворень і вливання величезних грошей, що тимчасово погіршить життя простих росіян.

Смерть Вольфа Мессінга

Крім того, він попереджав про ризик інфекційних (вірусних) захворювань, яким піддасться значна частина жителів нашої країни, що призведе до ще більшого погіршення економічної обстановки в Росії.

Не виключено, що і це передбачення Мессінга в 2020-2021 роках отримає своє підтвердження. З урахуванням тієї масштабної короновірусної інфекції, яка на початку 2020 р.почала поширюватися з Китаю по всій планеті.

Великий Пророк

Втім, незважаючи на всі труднощі, які Російській державі належить випробувати на початку 21-ого століття, Мессінг закликав росіян не сумувати і сподіватися на краще. Він був упевнений, що наша країна подолає всі випробування.

Більш того-саме в Росії після 2020-2021 років з’явиться якийсь великий пророк, який створить нову загальносвітову релігію. Це духовне вчення об’єднає людство. Під керівництвом Пророка лідери держав створять новий світовий порядок, в якому не буде воєн, конфліктів, боротьби за владу, корупції. Настане епоха процвітання і благоденства, про яку люди мріяли тисячі років.

Передбачення для всього світу

Щодо доль інших країн Мессінг не висловлював якихось особливих прогнозів-тим більше, з точними датами. Проте, аналізуючи деякі задокументовані висловлювання віщуна, дослідники його феномену роблять наступні висновки:

  • Про конфлікт України та Росії. Мессінг «не бачив”, щоб цей конфлікт міг призвести до великомасштабної війни, в яку будуть втягнуті інші держави. Відповідно, і 2021 р.навряд чи призведе до настільки сильного загострення обстановки на сході України, що Росії доведеться втручатися в ситуацію, щоб примусити протиборчі сторони до миру.
  • США, на думку пророка, в 2021 р.продовжать втрачати позиції лідера на світовій арені. У перспективі ж (у другій половині 21-ого століття) дана тенденція, що триває вже кілька років, призведе до того, що ця північноамериканська країна взагалі перетвориться на пересічну державу.
  • Білорусія. Про цю братню нам країну Мессінг говорив в тому ключі, що її чекає блискуче майбутнє. Вона не буде вступати ні з ким у конфлікти, а стане вміло лавірувати між політичними сусідами-важковаговиками і процвітати, використовуючи свої переваги знаходження на кордоні між Росією і Європою.

Третя світова війна

Вольф Мессінг ніколи не висловлював апокаліптичних прогнозів щодо можливості Третьої світової війни в 21-му столітті. Навпаки, він вважав, що з появою в Росії великого Пророка світ зуміє подолати всі розбіжності і людство заживе без воєн і конфліктів.

І все-таки одну велику небезпеку на шляху до щасливого майбутнього людства Мессінг передбачав. Він вважав, що в першій половині 21-ого століття Китай може настільки сильно посваритися зі своїми сусідами (Японією і Південною Кореєю), що завдасть по них ядерний удар.

Однак саме Росії, за словами віщуна, належить зіграти роль країни, яка погасить даний конфлікт і не дозволить йому розростися в загальносвітову війну. Російська Федерація встане на бік Кореї і Японії і відновить порядок в даній частині планети.

Так, не всі пророцтва, зроблені Мессінгом, здійснилися на практиці. Як і будь-який провісник, він іноді помилявся. І все ж більшість його передбачень збулося.

А якщо врахувати, що сам віщун був дуже сміливою людиною і не боявся висловлювати небезпечні передбачення в обличчя найвпливовішим людям свого часу (таким, як Гітлер і Сталін), то до них варто прислухатися і нам, жителям 21-ого століття. Адже деякі з цих передбачень можуть уберегти цілі країни від непотрібних і небезпечних помилок.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.