UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Передбачення ясновидців про Україну на 2022 рік

Багато людей в даний час задаються питанням про те, які прогнози по Україні від ясновидців на 2022 рік. Незважаючи на те, що до майбутнього року залишається зовсім небагато, українці вже зараз бажають діяти на випередження і мати мало-мальськи певне уявлення про те, що варто чекати від наступаючого року.

Передбачення ясновидців про Україну на 2022 рік

Загальні передбачення на 2022 рік від ясновидців для України

Всі ясновидці відгукуються про Україну неоднозначно, кожен представник цієї сумнівної професії дотримується власної позиції на цей рахунок. Однак не має сенсу говорити про майбутнє, якщо не зачіпати деякі елементи минулого.

Звертаючись до астрологічних особливостей, можна помітити, що для України нещодавно минув перший «цикл Сатурна». Зараз планета по відношенню до нашої Землі знаходиться рівно на тій позиції, на якій вона була на момент формування держави. Це, на думку багатьох провісників, вважається знаком, що на даний момент зірки прихильні до українців. Крім того, подібний збіг обставин може натякати на те, що для країни настав сприятливий час для того, щоб почати все заново, врахувати попередні помилки і встати на шлях, що веде в світле майбутнє.

У найближчі кілька років Сатурн пройде по тому ж маршруту, по якому він рухався протягом 1991-1993 Р.Р. це зовсім не означає, що події будуть повністю ідентичні – з історичної точки зору це практично неможливо, проте деякі моменти можуть бути схожі. Наприклад, в 2022 році місяць, повелителька фінансової сфери, буде безпосередньо взаємодіяти з Нептуном, а це передбачає деякі приховані грошові операції.

Положення Плутона натякає, що приплив іноземних інвестицій благотворно позначиться на стані економіки України. Юпітер також буде прихильний до цієї країни, оскільки пророкує підтримку світової спільноти протягом практично всього 2022 року. Однак планета застерігає від поспішних політичних рішень, які можуть злегка зіпсувати хороші відносини з сусідніми державами.

У серпні 2022 року велика ймовірність появи проблем, оскільки Сатурн, Уран, Нептун, Місяць, Венера і Плутон різко змінять конфігурацію, про що попереджає прогноз ясновидців на 2022 рік для України. Присутня ймовірність зради з боку одного з союзників, а положення Марса чітко вказує на прийдешні розбіжності серед представників влади.

Передбачення ясновидців про Україну

Зірки запевняють українців, що їх чекають зміни, але зовсім не обов’язково, що вони будуть спрямовані в хорошу сторону. По країні можуть прокотитися хвилі протестних акцій, що здатне завести державу в кризове становище. Також деякі ясновидці, які розкрили подробиці про майбутнє України, вважають, що не можна виключати загострення конфлікту на Донбасі.

Передбачення Ванги

Безпосередньо про Україну Ванга не говорила, але часто згадувала країну, «дотичну з Чорним морем». Як каже знаменита Болгарська віщунка, в державі буде процвітати русофобія, причому в 2022 році варто чекати її загострення. Цілком ймовірно, що до цієї справи докладе руку і Америка, а пізніше до неї приєднається і Євросоюз.

Наступного року, як запевняє Ванга, влада на Україні ослабне, що може призвести до громадянської війни. Для мирних громадян рік також приготував свої сюрпризи у вигляді зростання безробіття, а також падіння курсу гривні.

Передбачення Віри

Важливі передбачення ясновидців про Україну на 2022 рік на сьогодні вже позначені, про що не раз згадувала Віра Ліон. Однак її пророцтва не настільки багатослівні. Проте, можна виділити кілька основних пунктів:

  • громадяни отримають шанс прозріти і побачити справжню картину того, що відбувається в їхній країні;
  • велика ймовірність, що загострення пристрастей і, зокрема, ненависті, не буде слабшати;
  • не виключено, що народ підніме збройне повстання.

Передбачення Влада Росса

На думку Влада Росса, Україну очікують серйозні і корінні зміни. Він вважає, що ситуація з Донбасом не вирішиться до тих пір, поки в Росії, нарешті, не відбудеться зміна влади, а ось в економічному аспекті варто чекати поліпшень. Крім того, в 2022 році положення з пандемією коронавірусу буде поступово виправлятися, а ближче до його кінця все про нього забудуть. Влад Росса вважає, що курс національної валюти зазнає зміцнення, що приверне додатковий приплив інвестицій.

Таким чином, можна сказати, що 2022 рік стане для України неоднозначним, оскільки в першій половині її чекають позитивні моменти як внутрішньо-економічні, так і зовнішньо-політичні. Проте вже в серпні положення деяких сфер може бути підірвано. Швидше за все, деякі моменти не можна буде запобігти, зате є час підготуватися. Як то кажуть, попереджений-значить, озброєний.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.