UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Передбачення ясновидців про Україну на 2021 рік

Складна обстановка в країні і непередбачувані рішення уряду країни, змушують українців звертатися до допомоги астрологів і провісників. Важливі передбачення ясновидців про Україну на 2021 рік допоможуть нашим громадянам правильно підготуватися до майбутніх подій і вже зараз підготуватися до прийдешніх змін. Новий рік скоро настане, а про те, що прийде разом з ним — розкажуть відомі екстрасенси.

прогноз для Украины

Що чекає 2021 рік з точки зору ясновидців?

У 2020 році сталося безліч несподіваних подій — від епідемії коронавірусу до вибухнув астероїда, які зробили значний вплив на кожного жителя Землі. Прогноз ясновидців на 2021 рік для України ґрунтується на цих та інших подіях, що впливають на долю кожного українця.

Ми вибудували свій прогноз на підставі прогнозів Нострадамуса, Ванги, П.Глоби та інших відомих віщунів. Кожен з них висвітлив певну проблему і за допомогою свого дару розповів, як саме вона буде вирішуватися. Правду чи ні, передбачили екстрасенси-покажуть прийдешні події.

Ситуація в світі

Ситуація з епідеміями буде продовжуватися, і європейська спільнота знову буде зводити кордони між країнами, хоча і не на політичному рівні. Можливий старт розвалу Євросоюзу.

Україна збереже добросусідські відносини з США і європейськими державами, а градус конфлікту з Росією поступово знижуватиметься. За твердженням Нострадамуса, всі біди людства будуть починатися зі Сходу. Для України це цілком прогнозовано: батьківщиною епідемії став Китай, а причиною політичної нестабільності — Росія.

Не будуть завершені поточні конфлікти в Сирії і Лівані, так як для цього немає ніяких передумов. Уповільнений військовий формат збережеться для більшості наявних військових конфліктів. Будуть спроби залучити США в новий військовий конфлікт в Азії, але шанси на це невеликі.

Гороскоп на березень

Ситуація в країні

Посилення вимог до трудових мігрантів змусить багатьох українців відмовитися від роботи за кордоном і шукати джерела доходу в Україні. З одного боку це призведе до зростання безробіття, з іншого — збільшить число індивідуальних підприємців. Зниження доходів призведе до зростання напруженості, збільшить число зіткнень, призведе до масових демонстрацій.

Незважаючи на обіцянки уряду, підтримка малого і середнього бізнесу залишиться вибірковою і, в цілому, незначною. Фінансова підтримка буде запропонована тим галузям, які цього практично не потребують: банківській, IT сфері, а також деяким урядовим програмам.

В цілому ясновидці про майбутнє України в 2021 році говорять про посилення впливу суспільства на владу, причому цей тиск не буде проігноровано, і уряд країни буде приймати рішення, що полегшують життя простим українцям. Але у влади не вистачить політичної волі, щоб втілити ці проекти в життя. Тому багато рішень так і залишаться не папері.

Розчарування українців чинною владою буде тільки збільшуватися, і до кінця 2021 року правляча коаліція розпуститься. На тлі політичних заворушень і економічної нестабільності посилиться роль партій, підтримуваних силовими структурами.

Астрологічний прогноз

Війна на Сході

Формат війни на Сході України буде змінений, але війна не закінчиться. Влада невизнаних республік буде частково легалізована, але під тиском громадськості всі домовленості з лідерами республік залишаться непідписаними. Громадські рухи заблокують будь-які спроби влади здати інтереси України, а по відношенню до президента будуть ініційовані розслідування з боку силових відомств.

Економіка і українці

Що говорять ясновидці про Україну в розрізі економічної стабільності і достатку? На жаль, оптимістичні прогнози дуже обережні і стосуються далеко не всіх українців.

Удача буде супроводжувати тим, хто розраховує тільки на себе. Збільшення добробуту торкнеться громадян, які будують свій дохід за допомогою власних навичок і знань. Більше шансів буде у тих, хто прагне прискорити своє кар’єрне просування.

Яким в цілому буде 2021 рік? Підсумок

Прогнози по Україні від ясновидців на 2021 рік зводяться до наступного:

  • нестабільна політична ситуація в світі матиме негативний вплив на українців: шанси заробити за кордоном або переїхати в іншу країну істотно знизяться;
  • грандіозні плани української влади щодо перетворення країни залишаться на папері. Це пов’язано з відсутністю політичної волі в уряду і з засиллям корупції на місцях;
  • гострих військових конфліктів у світі, на щастя, не передбачається, але збройні зіткнення триватимуть, в тому числі, і на сході нашої країни.
  • економічна ситуація в Україні сприятиме становленню деяких галузей малого та середнього бізнесу. В основному Україну чекає безробіття і посилення соціальної напруги.

Як можна бачити, наступний рік буде досить складним. Нашим громадянам потрібно буде сподіватися тільки на себе і на свої можливості.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.