UKRjizn.com
Image default
Новинки

Перехід на літній час в 2022 році в Україні

Вже багато років Україна два рази на рік переводить стрілки годинника на годину вперед/назад. Так живуть ще більше 70 країн світ. Від перекладу відмовилися Білорусь, Росія, Крим і окуповані території Донбасу.

Часы на фоне зеленой травы и заснеженных гор

Як відомо, перехід на літній час 2022 в Україні, позитивно позначається на економіці країни. З цих причин країна вважає за краще не змінювати усталеним традиціям.

Як позначається зміна часу на організмі людини

Незважаючи на економічну виправданість, переведення стрілок годинника на годину веред/назад негативно позначається на організмі людини.

Кращим вважається зимовий час, повністю збігається з біоритмами людини і максимально комфортне для нього. З цих причин більша частина українців в перші дні відчуває проблеми зі здоров’ям у вигляді сонливості і запаморочення. Не допустити появи гіпертонії можна, лягаючи спати раніше і ретельно стежачи за власним організмом.

Коли буде переведення годинників на літній час в Украине 2022

Згідно з законодавчими актами України у наступаючому році перехід на літній час в Україні буде проводитися в останню неділю першого весняного місяця або з 28.03. на 29.03. За правилами стрілки повинні бути переведені рівно о 3 ночі на годину вперед. Таким чином, населення України позбавляється заповітної години, який може бути використаний в якості сну.

Переклад часу

Мотивованість переведення стрілок на літній час пов’язано з раціоналізацією використання енергоресурсів. Таким чином, країна робить світловий день довше.

Цікаво! Вперше зміною часу зайнялися стародавні римляни. Таким чином, виникали передумови годин і відмінностей періодів року.

У 18 столітті американський політик Б. Франклін запропонував перевести літній час на годину вперед. Вперше воно було переведено на початку 20 століття. Першою країною, яка це зробила, була Німеччина. У Радянському Союзі зміна часу відбулася в 1981 році, коли Україна була у складі СРСР.

Деякі країни світу відмовилися від змін тимчасового періоду з наступних причин:

  • для повної адаптації людини внаслідок переведення годинників необхідно 1,5-2 місяці, яких в запасі немає;
  • зміна режиму негативно позначається на людині: викликає порушення сну, уваги, збільшує стомлюваність, негативно позначається на роботі внутрішніх органів і працездатності;
  • статистичні дані показують, що саме в період адаптації збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод.
Аналитические данные о странах с переходом времени

Чи є прямий зв’язок між зазначеними фактами і часом-залишається питанням. Одне ясно, що переведення годинників на літній час в Україні 2022 викликає масу переживань і негативних нюансів.

Якщо подивитися на переведення часу з іншого боку, жителі України відзначають, що для них він є символом настання тепла і весни, які люблять усі без винятку. Тому, не варто панікувати і серйозно ставитися до періоду адаптації, краще прогуляйтеся по свіжому повітрю і насолодіться красою распускающейся весни.

Підготовка організму до змін

Мінімізувати відчуття дискомфорту при переході на літній час допоможуть такі рекомендації:

  • підготовка повинна початися за 2 тижні до перших змін;
  • цього часу достатньо для нормалізації харчування: харчуватися слід 4-5 разів на добу невеликими порціями, кількість випитої води має становити не менше 1,5 л;
  • спати необхідно лягати рано, тільки таким чином він буде міцним і повноцінним;
  • при відчутті нездужання, рекомендована вітамінізація організму або звернення за допомогою до фахівця;
  • появу стресового і депресивного стану говорить про те, що організм не підготовлений до змін;
  • прийом контрастного душу, заняття улюбленими справами, відвідування спортивних секцій і культурних заходів, допоможуть розслабитися і забути про майбутні зміни.

Створивши позитив самостійно, українцям гарантовано відмінне самопочуття і настрій.

Скасування літнього часу в Україні в 2022 році

Останні джерела повідомляють, що 26 березня 2019 року Європарламентом прийнято рішення про скасування усталених принципів, що стосуються переведення часу на літній/зимовий час. На сьогоднішній день скасування літнього часу в Україні в 2022 році, як і в Європі, залишається під питанням.

Мужчина переводит стрелки больших часов

Щоб рішення було правильним, і не була допущена помилка, необхідне узгодження всіх країн-членів ЄС. Якщо таке трапиться, Україна не стане винятком, і швидше за все, прийме сторону країн Євросоюзу.

Резюме

Зміна зимового часу на літній процедура життєво необхідна в ситуації економічної ситуації.

Швидше за все, в 2022 році перехід на літній час в Україні, не скасується, оскільки крім цього питання є більш істотні. Тим не менш, українцям потрібно завчасно підготуватися до змін, які б вони не були.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.