UKRjizn.com
Image default
Здоров'я

Піппа Міддлтон заздрила попі Кім Кардашьян!

Британці щиро люблять Піппу Міддлтон. Не дивно – молодша сестра принцеси Кейт не тільки дуже приваблива молода жінка, але також має велику дистанцію до себе, і, як деякі кажуть, – справді гарне почуття гумору. Нещодавно міс Міддлтон здивувала всіх досить сміливим викликом…

Після кого та кого, як не сестри майбутньої королеви, ми не очікували таких дріб’язкових тем. Я не думаю, що це правильно, але все ж красиво Піппа Міддлтон у нещодавній колонці, яку вона написала для “The Spectator”, вона зосередилася на модній темі … сідниць знаменитостей. І хоча скаржитися їй нема на що, виявилося, що навіть у неї багато комплексів у цьому питанні. Які амбіції!

«- Титул сідниць року, безсумнівно, належить Кім Кардаш’ян, після того як її фотографія потрапила на обкладинку Paper Magazine, «Піппа відверто написала у своєму тексті», «Мій не може зрівнятися з нею». Але вся буря навколо обкладинки змушує мене запитати: що відбувається з американською культурою. Я думаю, що це якась нав’язлива ідея”, – сказала сестра Кейт.

Нагадаємо, що весь світ божеволів від Піппи після того, як вона з’явилася на весіллі своєї сестри Кейт в обтягуючій сексуальній сукні, яка красиво підкреслювала … її струнку попу. Відтоді Піппа (і вона дно) у всіх на вустах. Англійці мріють мати форми красивої журналістки, а англійці хочуть, щоб їхні дружини були схожі на міс Міддлтон. І їм справді важко взагалі здивуватися.

Ви вірите в це Піппа справді є чому позаздрити Кім Кардашьян? Чомусь ми віддаємо перевагу її менш безладним вигинам, ніж експансивній жіночності в стилі Кардашьянкі.

>>> Грицанки позичають свій одяг

>>> Кардашьянка купує все золото

>>> Кім Кардашьян стала блондинкою

Сідниці Кім КардашьянБики

Піппа Міддлтон Бики

Піппа МіддлтонБики

Кім Кардаш'янПрес-матеріали

Кім Кардаш'янБики

Кім Кардаш'янPapermag.com Паперовий журнал / НЕМАЄ

Кім Кардаш'янGQ / НІ

Кім Кардаш'янGQ British / НЕМАЄ

Кім Кардаш'янGQ / НІ

Піппа МіддлтонБики

Піппа МіддлтонБики

Кім Кардаш'янБики

Кім Кардаш'янTwitter / Бики

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.