UKRjizn.com
Image default
Здоров'я

Після самогубства чоловіка схудла на 60 кг

Минулого року Джастін Маккейб пережила неймовірну трагедію. Її чоловік покінчив життя самогубством, залишивши її з двома дітьми. Незважаючи ні на що, жінка знову стала на ноги і, змушена змінитися, вирішила перевернути все своє життя. Першим кроком була боротьба із зайвою вагою. Втрата 60 кілограмів окрилила її.

Джастін Маккейб вперше завагітніла у 18 років. Саме тоді у неї почалися проблеми з вагою. Після пологів вага її тіла замість того, щоб схуднути, зростала із загрозливою швидкістю, поки Джастін не досягла ваги 140 кілограмів. Тим часом вона народила другу дитину і ніщо не могло змінити її харчові звички. На столі переважали оброблені страви, повні хімії та консервантів, вона їла пончики, батончики та чіпси між прийомами їжі. Вона також любила китайські супи. Не дивно, що вага продовжував збільшуватися.

На жаль, для Джастін мала статися трагедія, щоб змінити своє життя. У лютому минулого року її чоловік покінчив життя самогубством. «Немає нічого гіршого, ніж знати, що найближча людина вирішила покінчити з собою», – згадує жінка. Ця ситуація призвела до її зриву. Тим паче, що кілька місяців тому померла її мати. Так вона залишилася сама з двома дітьми.

Через кілька хвилин після цього випадку Джастін вирішила боротися за своє життя. Вона записала список мрій і планів на майбутнє. Крім усього іншого, вона хотіла схуднути, тому пообіцяла собі це робити щодня сфотографуй себе. Таким чином прогрес стане більш помітним для неї самої, що також мобілізує її діяти. Гроші, які раніше витрачала на перекуси, тепер вирішила витратити на особистого тренера. Шість разів на тиждень вона проводила кілька годин у спортзалі.

Після семи місяців інтенсивних тренувань маса тіла Джастін знизилася на 45 кілограмів. Через п’ять місяців ще на 15. Тепер, через рік після трагедії важить 82 кілограми і, як вона стверджує, це не останнє її слово. Жінка планує продовжувати займатися, крім того, хоче закінчити курси стрибків з парашутом. Однак найбільше він хоче насолоджуватися життям.

Дивіться також:

Робіть це протягом 3 хвилин, і ви схуднете

Ви так худнете? Це дурість

Джерело: prozeny.blesk.cz

Джастін МаккейбВІДСУТНІСТЬ

Джастін МаккейбВІДСУТНІСТЬ

Джастін МаккейбВІДСУТНІСТЬ

Джастін МаккейбВІДСУТНІСТЬ

Джастін МаккейбВІДСУТНІСТЬ

Джастін МаккейбВІДСУТНІСТЬ

Джастін МаккейбВІДСУТНІСТЬ

Джастін МаккейбВІДСУТНІСТЬ

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.