UKRjizn.com
Image default
Новий рік

“Побутові” і “тимчасові” прикмети на Новий Рік 2023

Новий Рік недарма називають самим чарівним порою року, адже в цей порівняно невеликий відрізок часу з людьми ще з доісторичних часів траплялися найрізноманітніші чудеса. Велика кількість людей сприймає Новий рік як шанс на «нове» життя, саме тому в народі «гуляє» дуже багато всіляких прикмет і забобонів, пов’язаних із зустріччю Нового року. Які ж народні новорічні прикмети 2023 чекають народ під час святкування найближчого новорічного торжества?

“Побутові” і “тимчасові” прикмети на Новий Рік

Однією з найпоширеніших прикмет, що стосуються новорічної ночі, є твердження про те, що свято не можна сідати святкувати до настання півночі, тому що в цьому випадку всі плани переплутаються і все перевернеться з «ніг на голову», а судячи з того, що слов’яни сідають за стіл ще о десятій годині вечора, то їх це не дуже хвилює. Крім того, вважається, що чим веселіше пройде торжество, тим веселіше буде і весь рік, так що кожна людина в цю ніч прагне до того, щоб захистити себе від усіх тривог і депресивних настроїв.

прикмети на Новий Рік

Останнє, до речі, психологи називають дуже правильним рішенням, тому що за допомогою весело проведеного часу і сильної віри в тому, що протягом усього наступного року все буде добре, людина дає собі певну «установку» на щастя.

Побутові новорічні народні прикмети на Новий рік 2023 більшою мірою пов’язані з чистотою в будинку, адже вважається, що благополуччя і достаток можуть прийти виключно в чистий будинок. Напередодні святкування потрібно обов’язково винести сміття (хоча є прикмета, яка забороняє робити це ввечері, напередодні зустрічі Нового року вона перестає діяти). Цікавим можна назвати повір’я про те, що перед святом не можна затівати прання, тому що це може накликати біду на кого-небудь з членів сім’ї (ніхто не пояснює, як прання може бути пов’язана з бідою, але факт залишається фактом). А ось для того щоб залучити в будинок удачу потрібно перед торжеством викинути всю тріснуту посуд, тому що вона притягує в приміщення негативну енергію, отже, її зберігання (навіть якщо колись такий посуд був дуже дорогий) не принесе нічого хорошого.

Також варто позбутися тих предметів, які з тих чи інших причин викликають негативні емоції, тому що в Новий рік потрібно вступати тільки з позитивними думками, ну, а якщо є така можливість, то можна пограти в «таємного Санту» і ощасливити своїми подарунками дітей в дитбудинку або бідних людей, тому що добрі справи ніколи не залишаються без уваги.

Найоригінальніші новорічні прикмети

Найоригінальніші новорічні прикмети на Новий рік 2023 можуть стосуватися практично всіх сфер людського життя, але, їли чесно, то більшість людей ставиться до них з гумором, адже вони не мають під собою ніякого обґрунтування і вважаються одним з видів народного «фольклору».

новорічні прикмети

Нижче представлені найоригінальніші з них:

  • якщо під час святкування Нового року вийти на вулицю і відразу ж зустріти чоловіка, то рік буде дуже вдалим (чому він буде вдалим, народний автор не пояснює);
  • чим більше людей буде привітано під час тожества, тим більше добра і удачі можна очікувати в найближчому майбутньому (дуже позитивна прикмета, якої варто слідувати, і її, до речі, можна пояснити тим, що добрі побажання, що йдуть від серця, здатні очистити карму);
  • після того як буде прибрана ялинка, на її місце слід поставити табуретку і трохи на ній посидіти, вважається, що в цьому місці циркулює позитивна енергія, яка очищає людину від негативу;
  • у перший день року (це стосується підприємців) необхідний продати будь-який товар першому покупцеві за максимально низькою ціною, так як це буде сприяти вдалій торгівлі (мабуть про це знають далеко не всі);
  • давати комусь в борг гроші напередодні свята не можна ні за яких обставин, так як в цей час можна віддати людині свою удачу. В результаті чого вона залишиться ” в минулому»;
  • залишки шампанського з пляшки, що розливається опівночі, вважається найщасливішою, отже, людина, до якого вона потрапить в стакан, може в наступному році похвалитися невичерпною удачею.
народні прикмети Нового 2021 року

Куди ж без веселощів?

Існують також смішні народні прикмети Нового 2023 року, тільки розмова про які викликає у людей посмішку. Наприклад, є повір’я про те, що в першого січня не можна виконувати важку роботу, а то в зворотному випадку згодом доведеться робити це постійно (напевно, це придумала людина зі слов’янського народу). Також є думка про те, що спати в новорічну ніч не прийнято, тому що так можна проспати все своє щастя, а ось якщо багато чхати, то це свідчить про те, що в недалекому майбутньому людини чекає любов.

На завершення можна лише сказати про те, що так як наступний рік буде проходити під знаком Кролика, і їй потрібно спробувати догодити. Новорічні прикмети свідчать про те, що зробити це можна за допомогою наряду в червоних тонах (господиня року любить яскраві кольори), активних розваг і правильно накритого новорічного столу (побільше фруктів і м’яса, поменше жирної їжі).

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.