UKRjizn.com
Image default
Нерухомість

Покриття для підлоги Tarkett – філософія комфорту

Підлогове покриття Tarkett – це унікальні дизайнерські розробки, які гідно оцінили споживачі багатьох країн світу. Продукцію компанії відрізняє висока якість та функціональність.

Маючи виробничі потужності та штат кваліфікованих співробітників, виробник не перестає радувати споживача інноваційними рішеннями та новими тенденціями на ринку підлогових покриттів.

Покриття компанії Tarkett – не просто покриття для підлоги. Це ціла філософія, спрямована створення комфорту, з турботою про покупця. Компанія пропонує широкий спектр продукції, призначеної для дому, медичних та освітніх закладів, спортзалів, ресторанів та офісів.

Подивитися весь асортимент можна на сайті, а в цій статті ми розповімо чому компанія завоювала високий ступінь лояльності в багатьох країнах світу.

Таркет

У чому секрет успіху Tarkett

Історія компанії пов’язана з безперервним пошуком нових рішень в промисловості покриттів для підлоги. Для цього створено 3 сучасні виробничі центри, де ведеться науково-дослідна діяльність з розробки якісних та безпечних матеріалів.

В результаті компанія пропонує екологічний продукт із натуральної сировини, який при належному догляді порадує високими експлуатаційними характеристиками протягом десятків років. А різноманітність колекцій, текстур, кольорів та малюнка дозволить втілити будь-яке дизайнерське рішення.

На сьогоднішній день у роботі компанії задіяно понад 12 500 співробітників, які поділяють цінності компанії.

Основні принципи Tarkett:

  • турбота про покупця — компанія прагне якомога глибше вивчати потреби своїх покупців та випускати продукцію, що повністю відповідає їхнім запитам;
  • турбота про екологію — компанія активно виявляла ініціативу у сфері охорони навколишнього середовища протягом усієї своєї історії;
  • надійність та довіра — висока якість та першокласний сервіс дозволили компанії завоювати статус надійного партнера, співпраця з яким спрямована на довгострокову перспективу;
  • доступність матеріалів — політика компанії спрямована на те, щоб покупець із будь-яким бюджетом міг знайти відповідне рішення.

Все це допомагає залишатися компанії Tarkett одним із лідерів серед виробників побутових та комерційних підлогових покриттів.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.