UKRjizn.com
Image default
Новинки

Поповнення Київстар з Росії

Українцям, які приїхали на територію Росії з особистих або службових справ, буде корисно дізнатися, як можна поповнити Київстар з Росії. Київстар – це найпопулярніший по всій Україні провайдер, що надає послуги мобільного зв’язку, Інтернет та багатьох інших послуг. Не завжди є можливість людям які залишили батьківщину, поповнити особистий рахунок, тому інформація про можливі способи переказу грошових коштів на особистий баланс в Київстар вельми актуальна.

Як поповнити Київстар з Росії?

Існує досить багато варіантів поповнення рахунку Київстар з Росії. Вони доступні кожному користувачеві, а всі дії настільки прості, що ними успішно скористатися зможе навіть новачок в цій “справі”.

Як поповнити Київстар з Росії

Поповнення рахунку через Вебмані

Важлива умова успішного поповнення балансу-наявність певної грошової суми на особистому рахунку Вебмані. Перевести гроші можна громадянин будь-якої держави. Щоб поповнити баланс Київстар, необхідно пройти наступну обов’язкову процедуру:

важливо мати особистий кабінет у Вебмані;

  • зайти в кабінет на спеціальному сайті;
  • через пошуковик знайти підпункт ” оплата”;
  • вибрати потрібну країну – в нашому випадку-Україна) – у віконечку, розташованому у верхньому правому куті;
  • перед Користувачем представиться список провайдерів, необхідно “поставити” курсор на Київстар;
  • у запропоновані пунктиках заповнити наступні дані-номер телефону, суму;
  • за переказ грошових коштів через Вебмані буде стягуватися певний комісійний збір, його суму можна дізнатися відразу ж при заповненні обов’язкових граф.

Якщо сума вноситься в рублях, то спеціалізована програма самостійно “переведе” їх в гривні за чинним курсом.

Завершальним етапом операції буде внесення підтверджуючого коду, який прийде на телефон, прив’язаний до особистого кабінету абонента Вебмані. Отримані цифри (код) необхідно внести в спеціально відведену графу.

Поповнення балансу, як правило, відбувається моментально. Можуть відбуватися деякі “заминки”, коли відправлені через Вебмані гроші абоненту Київстар приходять через 2-10 хвилин.

Як поповнити Київстар

Поповнення рахунку через спеціальні додатки

Інформацію про можливі способи перерахування грошових коштів з Росії абоненту Київстар можна знайти на сайті https://mobigid24.com/kyivstar/popolnenie-kievstar-iz-rossii.html.

Серед популярних способів переказу грошових сум користується популярністю відправка грошей через спеціальні програми. В даному варіанті обов’язково мати особистий гаманець в Вебмані. Подальша дія-установка на гаджет спеціального додатку WM Mobile. При вході в цей додаток відкриється список надаваних послуг, необхідно знайти графу” оплата ” – “мобільний зв’язок”.

Після-вибирається потрібна країна (в нашому випадку Україна), необхідний оператор (Київстар), заноситься номер гаманця Вебмані, визначається грошова сума. Для кожного параметра визначена власна графа. Заповнювати їх все-обов’язкова умова для успішного поповнення балансу.

Важливо уточнити, що за переказ грошових сум з країни в іншу країну стягується комісійний збір. Як правило, підсумок збору дорівнює 1% від суми, що перераховується. Крім цього, грошовий переказ не повинен бути менше 300 рублів.

Аналогічним чином можна перевести матеріальні кошти на баланс Київстар не через Вебмані, а через Ківі. Алгоритм дій аналогічний.

Всі послуги “Київстар” можна оплатити і в Росії. Перекладені через Вебмані і ківі матеріальні кошти приходять на баланс абонента протягом 15 хвилин.

Поповнення рахунку

Нюанси роумінгу

Перебуваючи закордоном можна перевести гроші на рахунок за допомогою спеціальної послуги “Екстра гроші”. Для початку, необхідно дану послугу підключити у оператора або самостійно, пройшовши ряд вимог. Послуга “Екстра гроші” дозволяє відправляти смс-повідомлення, переводити фінансові суми на особистий рахунок, оплачувати інтернет-зв’язок, дзвонити на мобільні номери телефонів.

Проводити поповнення Особистого рахунку в роумінгу можна через всесвітню мережу Інтернет (зрозуміло, повинен бути до неї доступ). Переказ грошових сум проводиться через сайт Kyivstar.ua. Перед тим, як оговтатися в закордонну країну, необхідно в меню зареєструвати картку #134. Обов’язково пройти процедуру активації, щоб була можливість проведення відкритих переказів в роумінгу. Перед безпосереднім від’їздом закордон потрібно оповістити Інспектора банку і планованому перетині кордону. Це необхідно для того, щоб при переїзді в іншу країну картка не була б заблокована.

Перевести матеріальні кошти на картку можна за допомогою спеціальних мобільних додатків або через банкомат. Перевірка балансу карти проводиться набором наступної комбінації цифр 111#.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.