UKRjizn.com
Image default
Діти

Популярні імена дівчаток в 2022 році

Народження дитини-найрадісніша подія в житті кожної людини.

Поява нового члена сім’я – велике свято для всіх. Щоб дитина була щаслива, щасливий, необхідно підібрати відповідне ім’я. З давніх часів вважалося, що від вибору імені залежить повністю доля людини. Дуже важливо вибирати ім’я для дівчинки, спираючись на символ року.

Девочка в веночке с цветами

Якщо ім’я по символу року не підходить, можна вибрати ім’я, яке буде добре сприйматися на слух. Самі гарні імена для дівчаток – це ті, які будуть підходити за характером дитини.

Російські імена для дівчаток 2022

Символ двадцятого року-білий металевий Щур. Дівчата, народжені в цьому році, будуть скромними, сором’язливими, але з твердим, рішучим характером.

Вони не будуть кидати те, над чим працювали, вони доведуть справу до кінця, не зупиняться на половині шляху. Тому ім’я повинно відповідати рішучим, твердим рисам характеру.

Найкрасивіші російські імена для дівчаток-лідерів, що відрізняють рішучістю, наполегливістю, це:

1.         Тетяна. Основні риси характеру – сильна воля, рішучість. Вони з самого дитинства дуже активні, допитливі, їм складно всидіти на одному місці. Незважаючи на непосидючість, спритність, вони рішучі натури з сильною волею, впевнено, вдало долаючи перешкоди, йдуть до своєї мети. Ще одна риса Тетян – хороша інтуїція, яку вони використовують в житті.

2.         Анастасія-мрійлива натура зі спокійним, але водночас твердим, впевненим характером. Дівчатка з таким ім’ям спокійні, романтичні, працьовиті, яке необхідно розвивати з самого дитинства. Спокійні, романтичні, впевнені в собі, Насті призначені для любові, ласки, вони стають хорошими матерями і дружинами.

3.         Вікторія означає переможниця. Дівчатка з такими іменами і є переможницями по життю, хоча на людях це не показують. Навпаки, вони є дуже чутливими, боязкими, мрійливими натурами. Коли необхідно захистити себе, рідну людину, відстояти свою думку, вони стають упертими, поки не відстоїть свої права. 

4.         Валерія означає сильна, міцна, здорова. Лера в дитинстві-весела, життєрадісна дитина, яка бажає привернути увагу оточуючих своєю активністю. Дорослі Валерії – чудові господині, люблячі дружини, турботливі мами. У рисах характеру переважає щирість, товариськість, вірність в дружбі, любові.

5.         Аліна-справедлива, чесна людина, яка завжди чинить совісно, чесно з оточуючими її людьми. Вони уважні, справедливі, завжди прийдуть на допомогу навіть незнайомій людині. У дитинстві Аліни можуть бути трохи примхливими, непередбачуваними, дратівливими. Ставши старше, якісь негативні риси характеру, як примхливість, дратівливість, зникають. Підлітки-Аліни іноді не визнають свою неправоту, а, будучи дорослою, Аліна стане впертою, непередбачуваною, рішучою жінкою.

6.         Алла-самолюбна, що цінує себе дівчинка. З самого дитинства намагається звернути на себе увагу. Маленькі Алли бувають дуже примхливі, а дорослі можуть бути деспотичні. Також в рисах характеру можна помітити зарозумілість, енергійність. Часто у жінок з таким ім’ям проявляються здібності до кулінарії.

7.         Василя (Василина) – відверта, чуйна людина, яка іноді проявляє своє самолюбство. Васі не люблять глузування над собою. Будь-який жарт, образа може вивести її з рівноваги, позбавити впевненості в своїх силах.

8.         Владислава наділена такими рисами характеру, як цілеспрямованість, жвавість розуму, характеру. З самого дитинства дівчинки з таким ім’ям прагнуть стати лідерами по життю. Найчастіше, це їм вдається. Вона емоційна, відрізняється жвавістю розуму, спритністю. Владислави домагаються успіху в житті, використовуючи свій ентузіазм, дотепність.    

9.         Дарина означає сміливість, хоробрість. Даші дуже рішучі, самовпевнені, завжди домагаються свого. Даш дуже рідко можна побачити роздратованими, вони, навіть якщо сердяться, швидко відходять. Дар’ї завжди доводять до кінця те, що почали. У дитинстві дівчатка дуже тямущі, дотепні, дорослі-впевнені в собі, сильні натури, які знають, чого вони хочуть від життя.

Популярные имена для девочек

Щасливі імена для дівчаток в 2022 році, з перерахованих вище імен – Владислава, Ірина, Анастасія, Вікторія, Валерія, цим дівчаткам удача буде супроводжувати найбільше.

Рідкісні, зарубіжні імена для дівчаток 2022

Деякі батьки бажають виділити свою дитину, називаючи рідкісним ім’ям. Найкрасивіші закордонні імена для дівчаток, які є рідкісними – це:

 • Сніжана – вразлива, чутлива натура, яку легко засмутити, образити;
 • Заріна-дівчата з непередбачуваним, іноді складним характером, які завжди домагаються успіху як в навчанні, роботі, так і в і життєвих прагненнях;
 • Злата-серйозні, нелживі дівчинки, яким не притаманні брехня, несправедливість, Злати товариські, допитливі, користуються успіхом серед чоловічої статі;
 • Діана-спокійна, добродушна дівчинка з творчою натурою;
 • Мішель – товариська з людьми, з якими добре знайома, стримана натура по відношенню до незнайомих людей.
Интересные имена девочкам

Всі ці імена дуже красиві, добре сприймаються на слух, доля дівчаток з цими іменами складеться дуже добре.

Наймодніші імена для дівчаток в 2022 році

Якщо значення імені не має для батьків ніякого відношення, можна назвати дитину будь-яким ім’ям, яке сподобалося.

Популярні імена дівчаток в 2022 році:

 • Аня – перекладається як благословення Бога, означає граціозність, краса, привабливість;
 • Соня – мудрі особистості, розумні, ім’я перекладається як розумність;
 • Катерина-означає чистоту, бездоганність, непорочність;
 • Марія (Маша) означає бажаність, безтурботність;
 • Надія – символічне ім’я, означає надію на кращі часи, безтурботне майбутнє;
 • Оксана (Ксенія) – гостинність, Ксенії хороші господині, чуйні натури, гостинні.

Можна назвати ще модні імена для дівчаток в 2022 році. До таких відносяться ім’я Поліна, Мирослава, Божена, Аріна, Мілана.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.