UKRjizn.com
Image default
Календар

Посівний календар на 2021 рік для України

Кожен дачник починає городницькі роботи з вивчення прикмет. Посівний календар на 2021 рік для України містить максимум інформації. Завдяки їй городник знає, коли закуповувати і пророщувати насіння, коли висаджувати у відкритий грунт, коли обробляти від шкідників і збирати урожай. Дотримання правил, зазначених в календарі дозволяє отримати багатий урожай.

посівний календар для України

Місячний посівний календар для України

Скориставшись даними календаря городник зі стажем і новачок зможуть домогтися відмінних результатів. Зазначені в ньому сприятливі і несприятливі дні дозволяють розподілити спектр робіт, прорахувати послідовність виконання заходів до дрібниць.
Поради, представлені в місячному календарі створені з архівів пращурів, які тривалий час спостерігали за циклами Місяця, погодними умовами та іншими критеріями. Місячний посівний календар для України містить максимально достовірну інформацію, що підтверджено неодноразовою практикою городників.

Поради городників-як домогтися гарного врожаю?

Для досягнення відмінних результатів потрібно враховувати фазу місяця і знаходження її в зодіакальному знаку. Нічне світило володіє загадковими можливостями і впливом на зростаючі організми. Непомітно для людини планета “живить” рослини додатковою енергією. Облік зазначених відомостей дозволяє зрозуміти, в який період і коли краще займатися городницькими роботами, на що варто звернути увагу, щоб плід вийшов повним, великим і здоровим.

Фази Місяця-вплив на ріст і розвиток рослин

Ні для кого не секрет, що в період зростання/убування Місяць проходить кілька фаз. Кожна з них має певний вплив на ріст рослин:

 • зростаюча – в цей період основна частина рідини і енергії міститься в кореневій системі, з цих причин фахівці рекомендують використовувати час для висадки молодих рослин в землю, численні спостереження городників зі стажем показують, урожай буде багатим;
 • повний місяць – максимум життєвих сил енергії, а також води знаходиться у верхній частині рослини, тому, роботи, пов’язані з поливом виконувати не рекомендовано;
 • спадаюча – вода стрімкими темпами опускається в кореневу систему, з цих причин городникам варто приділити увагу висадці коренеплодів і бульб;
 • молодик – несприятлива для виконання городницьких робіт фаза, місячний посадковий календар для України вказує, що проведені в цей період роботи не принесуть ніякого результату.

При виконанні робіт в городі враховується фаза місяця і знаходження її в знаку Зодіаку. Далеко не всі знаки зодіаку схильні до росту рослин. Деякі з них є стовідсотковими противниками. Вирішивши роздрукувати посівний календар для України на 2021 рік користувачам гарантовано отримання важливої для городництва інформації з урахуванням зодіакального будинку і фаз Місяця.

Посевной календарь на 2021 год для Украины

Спостереження городників

Помічено, що кожна фаза має власне призначення. На спадної краще займатися боротьбою з шкідниками і висадкою культур, які дозрівають під землею. Також в період убування Місяця вигідно садити суницю, живцювати рослини, проводити поділ багаторічників, збір насіння і займатися сортуванням овочів для подальшого зберігання.

У молодик і повний місяць краще зайнятися іншими справами. У цей період рослина вимагає відпочинку. Занепокоєння призведе до безглуздої витрати часу і сил.

Городницькі роботи в зростаючу місяць корисні плодових і газонних рослин, квітів, зокрема троянди. Тому, помітивши шикарний квіткар поцікавтеся у господарів вимогами по догляду за ним. Скоріше за все вони є прихильниками місячного календаря, який зі стовідсотковою ймовірністю вказує кращі для садівничих і городницьких робіт дні.
Посівний календар для України в залежності від фаз місяця і знак зодіаку

Перед тим як завантажити посівний календар на 2021 рік для України ознайомтеся з наявною в ньому інформацією. Повні відомості повинні бути представлені фазами місяця і знаходженням її в зодіакальному сузір’ї. Залежно від впливу на городницькі культури Знаки зодіаку бувають сприятливими, несприятливими і нейтральними. Перші дозволяють без остраху за майбутній урожай проводити будь-які садово-городницькі роботи. Нейтральні-особливого впливу на урожай не мають, але і шкоди не приносять. Тому, займатися в цей період садівництвом та іншими земляними роботами дозволено.

Несприятливі чинять негативний вплив на рослину, внаслідок чого городницькі роботи не Рекомендовані і заборонені. Якщо ж культура була висаджена в грунт саме в цей період, варто підготуватися до серйозного догляду за рослиною, оскільки показники росту і плодючості будуть не найкращими.

Пропонуємо докладніше ознайомитися з впливом знаків Зодіаку на ріст і дозрівання культур.

З 12 знаків слід виділити Лева і Водолія. Вони вважаються неродючими, тому городництво при знаходженні місяця в зазначеному будинку заборонено. Решта сузір’я відносяться до родючих або середньої родючості. При вмілому догляді за рослинами, наявності спеціальних знань можна розраховувати на хороший урожай:

 • в’юнкі рослини і гарбуз-домогтися високої результативності, отримати плід великого розміру допоможе висадка культури в період відвідування Місяцем Близнюків;
 • коренеплоди-помічено, що для отримання високої врожайності обов’язково дотримання висадки коренеплоду на убуваючому місяці;
 • зелень, цвітна капуста-посівний календар на 2021 рік для України в таблиці допомагає домогтися пухнастою врожайною петрушки та іншої зелені, для цього необхідно посадити рослини в період знаходження місяця в Стрільці або Діві (будьте уважні, зазначена вимога не діє для білокачанної капусти, яка замість капусти пустить стрілки);
 • перець-отримати яскраво червоний пекучий перець, здивувати врожайністю гостей дозволить висадка культури при знаходженні планети в Овні;
 • Лев з Водолієм-незважаючи на несприятливий вплив знаків, вони також використовуються городниками для досягнення користі (зазначені сузір’я хороші для збору вирощеного врожаю і подальшого зберігання);
 • плодові дерева-домогтися високої морозостійкості і врожайності можна за допомогою висадки дерев в період відвідування Місяцем Терезів;
 • посадка картоплі в Стрілець-отриманий урожай матиме неприємний запах, картопля стане несмачною.

Також у посівний календар для України вказує найкращий період для поливу, посіву, розпушування та пасинкування. Проведення робіт вимагає ретельної підготовки і досконального ознайомлення з інформацією, зазначеною в календарі. Тільки так можна домогтися здорового багатого врожаю.

Резюме

Наскільки багатим буде урожай залежить від досвіду садівника-городника і дотримання вимог місячного посівного календаря України на 2021 рік. Вважається, що найбільш несприятливими для робіт фазами є молодик і повний місяць, а найбільш несприятливими сузір’ями Лев і Водолій.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.