UKRjizn.com
Image default
Календар

Посівний календар городника на 2022 рік

Місячний посівний календар городника на 2022 рік вельми корисний для справжніх професіоналів або початківців любителів садівництва і городництва. За допомогою відповідного розкладу можна позначити найбільш сприятливі періоди для посіву тих чи інших рослинних культур. У календарі обов’язково враховані фази нічного світила, а також описані періоди, коли необхідно утриматися від будь-яких робіт, пов’язаних із землею.

Посівний календар городника

Брати до уваги запропоновані рекомендації або проігнорувати їх, це справа індивідуальна, але помічено, що за допомогою відповідних основ можна отримати більш гідний урожай і потерпіти менших негативних проблем, пов’язаних з хворобами рослинних культур і плодових дерев.

Місячний посівний календар городника на 2022 рік

Плануючи певні роботи по саду або городу, садівникам необхідно знати вплив кожної з фаз місячного світила на всі рослини. Фази нічного кулі постійно змінюють своє розташування, те ж саме покладається і в роботах з землею. Протягом кожного місяця є позитивні періоди для садових робіт, а є і негативні моменти, які вимагають будь-якого утримання від будь-яких робіт по городу або ж саду.

посівний календар

Місячний посівний календар садівника 2022 визначає вплив фаз Місяця наступним чином:

  • Після кожного молодика небесне світило починає потихеньку збільшуватися в розмірах. Дана стадія називається зростаючою місяцем. Помічено, що в цей період всі культурні рослини знаходять силу в паростках і гілках, тобто в період правління на небі зростаючого місяця є сприятливим часом для активного росту рослин. Даний час ідеально для посівних робіт, для висаджування розсади і розсіювання насіння. Крім того, добре в зазначений момент займатися чагарниками і плодовими деревами. Сприятливо пройде добриво, полив або розпушування землі.
  • З того моменту, як жовта місяць починає зменшуватися в розмірах, настає спадна стадія нічного світила. Основна сила рослин в ці дні в коренях, відповідно, позитивними будуть роботи для кореневого удобрення рослин.
  • Фази молодика, а також і повного місяця вважаються дуже негативними. Рекомендовано утриматися в ці дні від будь-яких робіт з землею і посадками. Аналогічний період негативу настає в моменти місячного або ж сонячного затемнення.
  • Місячно-посівний календар садівника-городника рекомендує звертати особливу увагу не тільки на стадії небесного світила, а й на зодіакальні сузір’я, що панують на зоряному небі в певні дні.
висаджування розсади

Щороку створюється таблиця місячного посівного календаря на 2022 рік, в ній показані всі моменти сприятливі і позитивні для висадки рослин і посіву і негативні для будь-яких робіт. Попередні та підготовчі роботи по посадках або посівах починаються в лютому, в цей час добре займатися підготовкою цибулинних квіткових рослин до майбутніх посівів. У березні і квітні активно займаються овочевими культурами, насіння висаджують для отримання розсади. Травень-ідеальний час для висаджування підготовленої раніше розсади в теплу землю. Здійснювати посадку необхідно в дні, які виключають появи заморозків. Весь літній період спрямований на добриво, розпушування і полив зростаючих рослин, в цей же час починають збирати урожай і готувати перші зимові заготовки. Вересень є повністю врожайним часом. А ось в жовтні необхідно закінчити збір виріс врожаю і плідно підготувати грунт для наступних посадок в наступному році.

Всі роботи необхідно узгодити з місячним календарем на певний період року. Не можна займатися ніякими роботами в молодик, а також і в повний місяць. У дні сонячних або місячних затемнень небезпечно проводити роботи, пов’язані з землею і посівами.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.