UKRjizn.com
Image default
Календар

Посівний календар на 2022 рік для України

В Україні не знайдеться жодної людини, життєдіяльність якого, не була б пов’язана з сільським господарством, земельними роботами, в тій чи іншій мірі. У більшості є який-небудь земельну ділянку: ферма, дачну ділянку, теплиці, сад або город. Їх зміст і робота з рослинами і землею є улюбленим заняттям багатьох жителів України. У кожній родині, як мінімум, є кімнатні декоративні квіти і рослини, які вимагають ретельного догляду за собою, а значить необхідно мати мінімальні навички і володіти хоча б невеликими знаннями про те, як правильно доглядати за ними, як і коли садити, поливати, підгодовувати , обрізати їх і так далі. У цьому вичерпну інформацію надасть посівний календар на 2022 рік для України.

Влияние Луны на посевы

Вплив Місяця на посіви

Місяць проявляє великий вплив на все живе – як на тварин і людини, так в тому числі і на рослини. Нічне світило допомагає їм правильно рости, розвиватися, а крім того має великий вплив на кількість врожаю. Посадка в несприятливий час може завдати значної і в деяких випадках непоправної шкоди майбутньому врожаю.

Розміщення Небесного Світила, яке вказує посівний календар для України, може серйозно впливати на зростання і подальше формування рослин. З цієї причини перед посівом слід звернути увагу на зодіакальне сузір’я, в якому перебуває Місяць і висаджувати рослини, коли вона знаходиться в родючому або среднеплодородном знаку.

Особливо несприятливий час, коли будь-яка діяльність в саду небажана – Молодик і Повний місяць.

Фази Місяця

При спадною Місяці накопичена рослиною сила йде в корінь, що необхідно враховувати при виконанні садових робіт.

При зростанні Місяця необхідно стежити за рослинами, які потребують енергії на поверхні землі.

Знаки зодіаку

Існує умовний підрозділ знаків зодіаку на родючі, среднеплодородние і безплідні знаки.
До числа родючих відносяться:


• Риби
• Рак
• Скорпіон

Среднеплодороднимі є такі знаки, як:
• Телець
• Ваги
• Стрілець
• Козеріг

Безплідні знаки:
• Водолій
• Овен
• Близнюки
• Лев
• Діва

посівний календар

Календар по місяцях і днях

Як у професійних садівників і городників, так і у простих любителів рослин виникають питання, коли можна проводити певні садові роботи, а коли вони категорично заборонені і можуть привести до різних неприємних наслідків (неплодородію). Відповіді на всі питання з легкістю регламентує місячний посівний календар для України.

Лютий

Останній зимовий місяць відноситься до попередніх етапах, в якому необхідно брати до уваги помилки попередніх років, вивчити і виправити їх. У разі якщо в перших числах лютого розпочинається потепління, то можна вже приступити до облагороджування вашого саду – добірці сортів однорічних квітів (петунія, астра, бегонія, кохия і інші). Так як вони мають тривалий період вегетації, вже в середині місяця необхідно посіяти їх на розсаду.

Березень

Для всіх старанних городників настає відповідальна пора, з великим фронтом роботи в перші тижні – обріз дерев і чагарників (в тому числі винограду), розведення розсади, а також квітів. Березня є безпосередньо місяцем планування фронту майбутніх справ і підготовчих земельних робіт. В цей час перекопують деякі, які вимагають цього, ділянки городу, формують майбутні грядки і наводять загальний порядок в саду або городі. В кінці місяця багато любителів вже починають висаджувати під плівку овочі (редис, морква, помідори, шпинат і т.д.) Щоб точно знати, в який день, що робити можна легко роздрукувати посівний календар для України на 2022 рік.

Квітень

Квітень є особливим часом для власників дачних і сільськогосподарських зон, коли весна набирає обертів і багато що залежатиме від докладених зусиль, праці і ступеня відповідальності, а саме кінцевий результат – рясний або убогий урожай, який отримає садівник. В середині квітні грунт майже повністю придатна до посадкових робіт – дачники висаджують розсади під плівку, а по закінченню квітня і у відкритий грунт.

посіви

Травень

Теплий, сонячний і воістину весняний місяць, є не менш відповідальним і напруженим часом в житті дачників. Їх турботами є оброблення територій і посадка різних культур. Основна мета цього місяця – не упустити підживлення рослин – дерев, чагарників, овочів, квітів. Місячний посадковий календар для України допомагаємо скласти точний план робіт на місяць по дням.

Червень

Головними справами і завданнями українських садових любителів в червні є посів насіння овочевих та квіткових культур, зрошення, обприскування і боротьба з хворобами і шкідниками. Також, діяльність в городі зосереджена на догляді за вже зійшовши посадками. Необхідний полив і своєчасна боротьба з шкідниками, так як це період стрімкого зростання та інтенсивного формування майбутніх рослин.

Липень

В середині літа активні дачники України зможуть не лише займатися прополкою і поливом, але насолоджуватися першими плодами своєї нелегкої праці. Запеклі липневі дні будуть радувати великою кількістю квітів і урожаєм ягід – черешня і полуниця, слива і червона, біла, чорна смородина і овочів – в цей час вже з’являються перші огірки і помідори.

Серпень

Настала чудова пора для того, щоб збирати багатий урожай і в повній мірі отримувати задоволення, захоплюючись результатами вкладених зусиль! Але варто попередньо подумати і про прийдешнє рік, не забути закласти основи для того, щоб майбутній рік також радував своїм достатком. Наприклад, підгодувати кісточкові дерева. Особливої ​​уваги та догляду вимагають полуниця, суниця, а також малина і смородина. Садівникам не варто випускати з виду і квіти.

Вересень

Настав час, коли можна викопувати і прибирати те, що було посаджено в травні і червні (картопля, капуста, огірки і томати, морква і буряк). У вересні всі сім’ї готуються до зими, заготовлюючи різні соління й маринади. В середині вересня рекомендується посадити нові кущі ягід. Також це вдалий час, щоб не забути посадити суницю. Вересень вважається успішним періодом з метою висадки нових багаторічних рослин (квітів), до тих пір, поки грунт ще не повністю охолов. Головне пам’ятати про часте і рясного поливу.

Жовтень

У справжніх цінителів своєї справи, садівників і городників ще залишилася серйозна робота – повністю підготуватися до тривалої зими. Максимум старань буде потрібно для того, щоб перекопати пристовбурні зони і обробити дерева. Також, в жовтні дачники займаються рясним поливом і викопуванням і пересадкою квіткових та інших рослин.

Місячний посівний календар на 2022 рік для України в таблиці володіє детальними відомостями про відповідні днями для заняття садівництвом. Він стане відданим другом, помічником і путівником по світу знань про роботу з грунтом і рослинами на дачній ділянці.

растения

З цього календаря українське населення, зацікавлені у вирощуванні квітів, плодів фруктів і овочів, отримають можливість дізнатися сприятливі дні для земельних робіт майбутнього 2022 року, а також різні дані про висаджуванні, поливі, підгодівлі, прополюванні та зборі врожаю різних сільськогосподарських культур і не тільки. Щоб не упустити нічого важливого, фахівці рекомендують скачати посівний календар квітникаря на 2022 рік для України на ПК.

Також в ньому буде зазначено несприятливий час в майбутньому році, коли строго заборонені різноманітна діяльність на землі і з рослинами. Він буде відмінним підказувачем тих днів, коли сприятливішими за все, краще і правильніше проводити різні роботи з найменуваннями певних рослин, беручи до уваги зміни фаз Місяця з вказівками про те, яким рослинам може бути корисна безпосередньо щербатий Місяць, а яким – зростаюча.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.