UKRjizn.com
Image default
Календар

Посівний календар на 2022 рік огородника

Абсолютно всі живі організми знаходяться під впливом Місяця, її змінюваних фаз. Від місячних циклів безпосередньо залежить повноводність водойм, і величезне значення мають вони для рослин. Тому так важливо, садівникові і городнику, враховувати всі природні зміни при плануванні посадки і збирання врожаю.

Полив растений в грунте

Щоб отримати гігантські бульби і соковиті плоди, необхідно скористатися посівним місячним календарем на 2022 рік, а також рекомендаціями фахівців.

 Використання посівного календаря

Щодня відстань, що розділяє Землю і Місяць, змінюється, і це задає ритм для формування і розвитку всіх аграрних культур. Саме він закладений в основу посівного календаря, яким багато років успішно користуються всі городники та садівники.

Даний посадковий календар, дозволяє уникнути непотрібних фінансових витрат, а також збільшити обсяг врожаю на 30%.

У календарі посівному 2022, ви знайдете дні, що ідеально підходять для посіву насіння, і зможете намітити час для конкретних садових заходів. Дані, зазначені для зимових місяців, садівники зазвичай використовують для тепличних робіт, або розводять город прямо на підвіконні.

Теплица с рассадой

Вкрай невдалим періодом для посадок визнано молодик. Городники нічого не садять і не пересаджують протягом трьох днів: до самого молодика, в його пік, і після.

Місячний посівної календар вважає вдалою фазу Зростаючого Місяця, коли саме космічне тіло росте, і дає енергію для росту культур. Особливо тих, чиї плоди визрівають над землею: квіти, овочі, фрукти, трави і зелень.

Садівники повинні орієнтуватися на один самий несприятливий день – повний Місяць, краще здійснювати прополку, обробляти територію інсектицидами. На спадну місяць все енергетичні потоки направляються до коріння, в цій фазі має сенс звернути увагу на коренеплоди і цибулинні рослини.

Рассада огурцов

Коли садити рослини в 2022 році?

Як і людина, не прокинувшийся вчасно, відчуває себе розбитим і роздратованим, так і рослини можуть не зрости, або погано витягуватися, якщо їх посадити не в ту фазу. Городники знають, що кожна насіння “пробуджується” свого часу, і у кожного паростка свій ритм.

Якщо культуру «розбудити» не в той період, вона буде часто хворіти і чахнути, погано плодоносити. Посівний календар городника, пропонує орієнтуватися на рослинну біодинаміки, і діяти в рамках природних ритмів. А своєрідними годинами в цьому випадку виступає Місяць.

Вплив фаз місяця на рослини

Досвідчені городники і садівники знають, що в період місячного росту необхідно висаджувати квіти і рослини, чий урожай формується над землею. Посівний календар визначає для цих маніпуляцій першу і другу чверть фази.

Рассада перца в открытом грунте

Розглянутий період відмінно підходить для стрижки газонів, оскільки зростання соковитої трави відбувається з неймовірною швидкістю. Місяць, що знаходиться в зростанні у Водолії, терезах або Близнюках-знак помірного поливу квітів.

Якщо зловживати водними процедурами, можна знизити захист рослин від вологи, вони стануть відкриті для проникнення інфекцій. Садівникам слід збільшити полив, як тільки світило перейде в Риби, Скорпіона або раку. Неважко здогадатися, що описана закономірність має і зворотну дію.

Місячний посадковий календар пропонує сіяти і висаджувати культури під час убування місяця, що дають урожай під землею. Наприклад, городники і дачники займаються топінамбуром, буряком, ріпчастою цибулею і морквою.

Спадна фаза-гарний час для внесення добрив в грунт, органічних підгодівлі. Гарантовано засвоєння корінням корисних речовин.

Садівники повинні пам’ятати, що виняток становлять дні, коли царює знак Лева. Зате в цей час здорово полоти бур’яни. Адже енергія накопичується внизу, і є велика ймовірність раз і назавжди висмикнути бур’яни. Календар посівних робіт на 2022 рік знаменує сприятливий період для збору коренеплодів, які встигли накопичити максимум поживних сполук.

Вплив знаків зодіаку на ріст рослин

Всі зодіакальні символи поділяються на три відділи: позитивні, нейтральні і негативні для росту рослин:

  • До першої категорії відносяться Риби, Рак і Скорпіон, дають старт для посіву і садіння культур.
  • Друга категорія знаків – Стрілець, Козеріг, Телець і Ваги.
  • І, нарешті, всі городники побоюються займатися аграрними роботами при Місяці в Овні, Леві, Діві, Близнюках і Водолії.

При цьому, найбільш негативними виступають Лев і Водолій, що не дають рослинам взагалі ніякого потенціалу для зростання.

Посівний календар дачника і садівника, показує, що в фазу убування при впливі цих знаків будь-які зусилля садівників будуть безуспішними.

Правильне використання добрив

Слід зазначити, що садівники і городники знають, що процес внесення в грунт добрив – справа відповідальна, що вимагає знань і підготовки. Якщо не підійти до цього питання грамотно, можна не тільки не отримати необхідний ефект, але і нашкодити рослинам.

Місячний посівної календар 2022, диктує робити ґрунтовий аналіз, оскільки її склад змінюється регулярно. Садівники знають, що на їх ділянці земля зовсім не та, що була в минулому сезоні. Не потрібно проводити підгодівлю при температурі нижче 10 градусів за Цельсієм, адже мінерали не доберуться до коренів, і користі не вийде.

Посуха теж не годиться для внесення “корму”, і навіть можна завдати шкоди насадженням. Не можна зловживати добривами в гранулах, від цього може нерівномірно розростатися коренева система. Вносити рідкі добрива слід, заздалегідь підготувавши борозенки, не допускаючи попадання на листя. Всі садівники, зацікавлені в отриманні багатого врожаю, намагаються керуватися посівним календарем.

Саме цей помічник у городніх справах підкаже, коли має сенс сіяти розсаду, а в які дні краще обійтися прополкою. Він заснований на місячних циклах, має дані про зодіакальних впливах, і здатний заощадити багато грошей і зусиль.

Схожі повідомлення

1 коментар

Посадка розсади в 2022 році 16.01.2022 у 19:23

[…] нашому сайті, існує «Календар городника на 2022 рік», в якому розписано все по датах, слідуючи цим […]

Відповісти

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.