UKRjizn.com
Image default
Діти

Православні імена по місяцях і числах на 2022 рік

Ще в Стародавній Русі, після прийняття в громадськість православ’я, були утворена традиція, нарікати новонародженого малюка на честь святого, чиї іменини ідентичні даті народження немовляти. У справжній сучасності мода на стародавні звичаї не пройшла, тому багато істинно віруючі батьки вважають за краще давати ім’я для свого малюка на честь того чи ж іншого святого. Вибрані імена за церковним календарем на 2022 рік є не тільки повагою до стародавніх традицій, а й несуть в собі глибокий внутрішній сенс.

Як правильно і красиво підібрати ім’я для новонародженого відповідно до православними рекомендаціями?

Наші найстаріші предки з особливою повагою і почестю ставилися до найсвятіших традицій. Раніше не існувало ні УЗД, ні інших методів впізнання, кого чекати на білий світ – міцного хлопчика або прекрасну дівчинку, тому тільки після народження малюка батьки і визначалися з нареченням для нього.

красиво підібрати ім'я

Підбираючи наречення відповідно до православним календарем, можна не тільки вибрати красиве і старовинне ім’я, але і посприяти тому, щоб малюк протягом всієї своєї дитячої, а також і дорослого життя був надійно захищений небесними силами.Щоб вибрати правильне і відповідне ім’я для новонародженого немовляти по святцях, необхідно відштовхуватися від безпосередньої дати його народження. Як правило, на будь-який день календаря в православних джерелах позначено достатню кількість і жіночих, і чоловічих імен. Тому за вибором красивого наречення проблем стати не повинно.

Крім основного методу, існує й інший спосіб вибору наречення для немовляти. В даному випадку проводиться звіт 8-ої календарної дати від числа народження дитини. А вийшов день і повинен стати джерелом імені для новонародженого по святцях. Точно також проводяться обчислення відповідного імені по святцях, починаючи від основної дати народження і до 40-ого дня.

У будь-якому випадку, якщо батькам складно підібрати відповідне ім’я для своєї новонародженої дитини, на допомогу завжди прийдуть справжні священнослужителі. Церковні працівники підкажуть, яке ім’я найкраще для новонародженої дівчинки, а яке наречення бажано дати народженому хлопчикові.

Православні імена по місяцях

Православні імена по місяцях

Січень-народжені взимку дітлахи володіють впертими якостями власного характеру, але в той же самий момент вони дуже добрі і щиро ставляться до людей і світу. Православні імена дівчаток по місяцях і числах на 2022 рік радять віддавати перевагу наступним нареченням: Уляна, Тетяна, Ніна. Хлопчикам підійдуть імена-Федір, Костянтин, Іван.

Лютий – для дочок кращі такі наречення: Інна, Марія, Зоя. Синам підійдуть-Євген, Валерій, Віктор.

Березень-діти чуйні, але вперті, тому кращі жіночі імена: Кіра, Анастасія, Христина; чоловічі – Леонід, Ілля, Максим.

Квітень-дівчатка-Дарина, Акуліна, Галина. Хлопчики-Яків, Мартін, Андрій.

Травень-православні імена хлопчиків по місяцях і числах на 2022 рік – Іван, Кирило, Гнат. Для дочок добре вибрати наречення з наступних варіантів-Єлизавета, Ірина, Олександра.

Червень-влітку завжди народжуються сильні і впевнені в собі особистості, але таких людей дуже просто обдурити, так як наївність переважає в рисах їх характеру. Для дочок самими ідеальними нареченнями стануть-Олена, Анна, Марія. А для синів можна вибрати з Олександра, Тихона, Антона.

Липень-літні імена по місяцях на 2022 рік за православним календарем вказують, що ім’я переважно вибрати з варіантів – Уляна, Ольга, Юлія. А ось для хлопчиків необхідно вибрати мужнє і тверде наречення, так як літній місяць надає чоловічому характеру вітряність і мінливість – Гліб, Станіслав, Костянтин.

імена по місяцях на 2020 рік

Август-дівчатка-Анфіса, Нонна, Христина. Хлопчики-Сава, Степан, Матвій.Вересень – в осінній період народжуються цілеспрямовані і рішучі натури, але вони схильні віддаватися зайвим мріям, що може істотно і досить сильно вплинути на деякі життєві аспекти. Чоловічі імена Місяця-Семен, Степан, Денис. Жіночі наречення-Василиса, Єлизавета, Віра.

Жовтень-кращі імена по місяцях на 2022 рік за православним календарем для хлопчиків – Роман, ігор, Микита. Дочок переважно називати-Іраїдою, Устинею, Аріадною.

Листопад-наречення для дівчаток-Варвара, Ангеліна, Катерина. Імена для хлопчиків-Олександр, Арсеній, Єгор.

Грудень – в останньому місяці року, що минає для хлопчиків переважно вибирати наречення з Наступний варіантів: Анатолій, Андрій, Захар. Жіночі імена Місяця-Ангеліна, Олександра, Кіра.

Важливо пам’ятати, що церква не схвалює, якщо новонародженого малюка називають подвійними нареченнями. Наприклад, в земному житті хлопчика звуть Федір, а по святцях – Філіп. Вважається, що подвійне ім’я вносить в характер і життя дитини плутанину, мінливість і мінливість в долі.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.