UKRjizn.com
Image default
КалендарРелігійні свята

Православний християнський календар 2022 року

Протягом року в християнському календарі присутня велика кількість свят та інших значущих урочистостей. Будь-яка подія православного життя відзначається з відповідними релігійними почестями. Урочистості поділяються на постійні і перехідні, також є протягом року і дні, які відведені для пам’яті покійних душ. Особливе значення мають і пости, яких налічується протягом року всього 4 види.

Календар християнських свят на 2022 рік

7 січня православними віруючими вшановується Різдво Ісуса Христа. Урочиста дата відноситься до постійних святкових подій. Святковий день пов’язаний з народженням немовляти Ісуса, які згодом став на захист людей і оберіг їх від гріхопадіння. Свято відзначається з великими почестями, більш того, дата відноситься до офіційних державних днів, коли всі робітники і учні люди отримують додатковий вихідний день.

Православний християнський календар

14 Січня календар християнських свят на 2022 рік відзначає Обрізання Господнє. Торжество означає ту історію православ’я, коли на 8-ий день після народження немовляти Христа, йому було дано ім’я – Ісус. До цього моменту немовля нарікали Ангелом, адже ще тоді, коли він був в утробі матері, багато хто знав, що він є сином Господа Бога.

19 січня святкується велике Хрещення Христа. Дата має велике значення для будь-якого християнина. У давні часи в цей день був хрещений Христос, коли йому виповнилося 33 роки. У справжні дні багато людей теж намагаються зробити обряд хрещення в цей день, адже така традиція обіцяє людині велике здоров’я і щасливе життя.

Ви можете відправити коротке смс привітання з Хрещенням 2022, тому що в це свято прийнято вітати один одного з даною подією.

2 лютого Церква православ’я згадує Стрітення Господнє. Дане святкування означає, що на 40-ковий день після народження немовляти Христа, Його принесли в священний храм, де батьки малюка дякували Богові за появу на світ святого первістка.

7 квітня всі православні церкви святкують Благовіщення Богородиці. Релігійний календар на 2022 рік виділяє дану дату, як час, коли прийшла блага звістка дівчині Марії, що вона незабаром народить сина Самого Господа Бога. З того моменту ім’я Марії також стало святим, а пізніше вона стала помічницею всім нужденним і просять. Богородиця і до цього часу є захисницею знедолених і нещасних людей.

1 квітня церква відзначає Вхід Господній в Єрусалим. У нас в країні дана дата називається по-іншому, а саме, Вербна неділя.

19 квітня всі православні зустрічають Великдень. Християнський церковний календар виділяє подію, як найважливіше в житті християнської віри. Великдень пов’язана з воскресінням Христа, що означає Той факт, що віра в святе обов’язково повинна бути, адже віруюча людина вільна від зла, гріхів і пасивного ставлення до самого себе.

християнський календар

17 травня віруючі святкують Вознесіння Господнє. Подія пов’язана з тими обставинами, коли Господь після всіх своїх добрих справ і порятунку людства вознісся на Небеса в образі святого Духа.

7 червня православ’ям відзначається Свята Трійця. Торжества пов’язано з шануванням Триєдиного Бога. Крім того, даний день став періодом першого заснування народної церкви. І ще одна подія пов’язана з даним числом. За часів Біблії, в цей день ізраїльтяни стали офіційно вільними від Єгипетського натиску рабовласників.

7 липня святкує своє народження Іоанн Хреститель. Ця велика людина в давні часи хрестив Самого Ісуса. У справжні часи людям відомо дана подія і під іншою назвою-день Івана Купала. Зі святом пов’язані добрі традиції, які переходять з поколінь в інші покоління.

29 червня святкування відзначають апостоли Петро і Павло. Ці великі святі стали повчачами віри Христової.

19 серпня православ’я урочисто зустрічає Преображення Господнє. Дата означає Те, що в даний час безліч століть тому Ісус прийняв образ хмари і вознісся в небеса. Тим самим він зміцнив віру в свої сили у людей, вони залишилися повністю впевненими в силі Бога і його сина.

28 серпня віруючі православ’я пов’язують зі святом Успіння Богородиці. Дана подія ніяк не пов’язано з поминальними печалями, навпаки, торжество відзначається з великою радістю і величчю. В даному випадку смерть Богородиці означає, що вона наблизилася до Бога і прийняла святий образ, який допомагає всім просять людям.

Церковний календар 2022

11 вересня календар релігійних свят на 2022 рік включає в себе пам’ятну подію – Усікновення глави Іоанна Предтечі. День пов’язаний з трагічною і болісною смертю Іоанна Хрестителя.

21 вересня в християнському світі зустрічається дата народження Богородиці. Дуже значуща і радісна подія для кожного віруючого. Народження Богородиці, як правило, збирає в православних храмах велику кількість віруючих, а пізніше вони в домашніх умовах накривають шикарні столи і святкують великий день народження захисниці і помічниці для будь-якої людини.

27 вересня календар відзначає Воздвиження Хреста Господнього. Саме того Хреста, на якому прийняв своє розп’яття Христос. З тих пір значення Животворящого Хреста знайшло образ святості.

14 жовтня православні святкують Покров Богородиці. В дану дату відбулася унікальна подія, коли люди в храмі молилися про позбавлення від ворогів, а їм в Святому образі з’явилася Пресвята Богородиця і накрила присутніх невидимою хмарою. З тих пір люди опинилися під захистом Богородиці, і вона не покидає людей в їх бідах і досі.

Церковний календар 2020

4 грудня відбулося введення в священний храм Пресвятої Богородиці. У давні часи Діва Марія вступила в стіни священного храму.

Крім святкових подій православний християнський календар 2022 включає в себе поминальні дати і тривалі і короткострокові пости. У день пам’яті віддають почесті померлим родичам і знайомим. У період тривалості будь-якого посту християни відмовляються від багатьох людських благ і пристрастей в ім’я порятунку своєї душі від зла і гріха.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.