UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Предсказание Глобы на 2020 год для Украины

На порозі 2020 року кожен хоче знати, як складеться його доля і що буде з Україною. Передбачити події самостійно – неможливо.

Стелла в Украине

Зробити це можна за допомогою пророцтв відомих астрологів. Наприклад, пророцтво Глоби на 2020 рік для України, один з таких прогнозів, який може збутися. Вірити чи ні астролога, вирішувати вам, життя показує, що багато зі сказаного Глобою, стає реальністю.

Чому можна вірити астрології

З давніх-давен, події передбачалися по зірках.

Стародавні звіздарі, на підставі власних спостережень вміли передбачити долю і події. Без їх втручання не приймалося жодного серйозного рішення. Дар використовувався в магії.

Роблячи астрологічні прогнози можна було передбачити, як закінчиться наступ, і яке рішення слід прийняти в даний момент. Наявна в архівах інформація, носить заплутаний характер, передбачити її може тільки професіонал.

Павло Глоба є одним з них. Тривале вивчення розташування зірок, їх переміщення, стан місяця і сонця, рік народження і знаки Зодіаку дозволили зробити певні висновки.

Думки Павла Глоби про події в Україні у 2020 році

Для тих, хто не знає – Павло Глоба – відомий астролог, передбачив безліч подій 20 століття. Завдяки подвійному громадянству він проживає і регулярно відвідує Росію з Німеччиною.

Павел Глоба об Украине

Астрологом були зроблені передбачення щодо подій у Вірменії та катастрофи порома «Естонія».

Виходячи з думок і знань провісника, 2020 рік для України буде важкий. В цей період варто очікувати змін на політичній арені, економіка країни стане потроху відновлюватися. Цього року доведеться багато думати і працювати, щоб не наробити помилок.

Вивчаючи пророцтво Глоби для України, стає ясно, що війна в Донбасі закінчиться його відділенням. І лише тоді, конфлікт з військовими діями відійдуть на задній план.

Поряд з цим ніякої співпраці з Росією очікувати не варто. Новий президент не піде на налагодження дипломатичних зв’язків, загострення конфлікту продовжиться.

Як довго це триватиме, багато в чому залежить від впливу західних країн. Крім цього, в найближчому майбутньому слід чекати розпад Євросоюзу, який негативно відіб’ється на політичній ситуації в Україні.

Щодо платоспроможності населення Павло Глоба про Україну в 2020 каже, що сприятливих надій не дає. Забезпеченість людей України буде на низькому рівні. Промисловість буде працювати в півсили, курс гривні буде падати, але не до катастрофічних цифр. Україна повільно і терпляче подолає всі перешкоди.

Найближчої стабільності на політичній та економічній арені варто очікувати до 2025 року.

Докладно:

  • обраний народом лідер зможе зламати стару систему, політика візьме курс на залучення західних країн до вирішення українських проблем;
  • 2020 рік – початок нової епохи, яка запам’ятається всім українцям;
  • перший фундамент зміни напряму курсу буде закладений в 2019 році, і показує, сто перший результат правління нового лідера стане видно до кінця 2020 року;
  • соціальна напруга зростатиме і піде на “ні”, якщо українці не піддадуться провокаціям активістів;
  • в уряді почнеться чистка депутатів від корупції, з тіні вийдуть особи, про які давно забули;
  • щодо Криму, Павло наполягає, що зворотного процесу чекати не варто, він залишиться російським;
  • добробут народу наблизиться до мінімального кордону;
  • воєнні дії на Донбасі закінчаться в найближчі роки, але це не говорить про те, що він стане колишньою частиною України (східну частину країни чекає інтеграція ближче до Росії);
  • протягом наступних 5 років Україна відновить відносини з Росією і Східноєвропейськими православними державами.

Як видно, рік для України буде важким, але його лідер разом з народом буде йти правильним курсом і приблизно через 5 років подолає всі перешкоди.

Які з прогнозів Павла Глоби збулися

Завдяки прогнозам відомого астролога люди заздалегідь дізналися про майбутній розвал Радянського Союзу, катастрофу на Чорнобильській АЕС, приходу до влади Путіна і відставку Єльцина, смерть Березовського.

ФОто Павла Глобы

Провісник зміг донести громадськості інформацію про початок чеченської війни, смерть Висоцького, теракт 11 вересня в США, смерть Каддафі, військові дії в Іраку і переобрання Барака Обами.

Деяким віщунам не дано було збутися. Звинувачувати в цьому Глобу не варто. Астролог говорив розпливчасто, і що це означало, важко було передбачити.

Якими будуть відносини Росії та України?

Відносини з сусідньою державою налагодяться в тому випадку, якщо Росія і Україна знайдуть спільний діалог, здатний обговорити і вирішити проблеми початку військового конфлікту 2014 року. Цього року передбачення Павла Глоби для України не зовсім втішне, оскільки мирної співпраці чекати не варто.

Україна як і раніше буде вороже налаштована на відносини з Росією. На думку астролога в 2020 році території ДНР і ЛНР можуть увійти до складу Росії або стати самостійними (незалежними).

Зближення конфліктуючих сторін можливе тільки при тривалому діалозі і вмінню прислухатися до думки жителів країни. На думку астролога в 2020 році території ДНР і ЛНР можуть увійти до складу Росії або стати самостійними (незалежними).

Укладення

Світові події змінюються щодня. Знайти їм пояснення намагаються астрологи, маги і екстрасенси, які володіють особливими знаннями.

Відстежуючи прогноз Павла Глоби про те що буде в 2020 році в Україні, стає ясно, що рік стане проблематичним незважаючи на прагнення нового лідера до кращого життя.

Потужна держава, що володіє невичерпними можливостями, спробує встати на ноги, відновивши економіку країни і налагодивши зв’язки з західними державами. Відносини з найближчим сусідом – Росією, як і раніше залишаться напруженими. Подальший їх розвиток залежатиме від тривалості дипломатичного діалогу.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.