UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Предсказания Павла Глобы на 2022 год для Украины

Населення країни з невичерпним інтересом вивчає передбачення від астрологів і екстрасенсів, одні шукають негатив, іншим подобається думати, що збудеться все позитивне, особливо, тенденційне витлумачене. Зараз в особливому тренді в. Мессінг, Ванга і Нострадамус.

Цитуючи важливі передбачення Павла Глоби для України на 2022 рік, не заважає згадати, що кілька років тому астролог впевнено передбачав розпад Євросоюзу і утворення на його території декількох об’єднань, а також неминучий розвал України на три самостійні частини.

Предсказания Павла Глобы на 2022 год для Украины

Новий рік – не найприємніший

П. Глоба в наступному році обіцяє людству потужні природні катаклізми, катастрофи і буйство стихій, (вони зачеплять і Росію), справжню пандемію, перед якою зблякнуть два попередні роки, перебудову в глобальному масштабі всієї світової економіки.

Патріоти країни, наводячи пророцтва з серії Павло Глоба про Україну, безпідставно стверджують, що астролог передрікає країні процвітання і воцаріння світу, проте з цілком зрозумілої причини забувають згадати про гучне пророкування, зробленому кількома роками раніше на підставі робіт стародавнього астролога в. Немчина:

  1. 44 президент заокеанської країни принесе їй великі потрясіння.
  2. США перестане бути великою державою, світовим гегемоном і вступить в депресію, хоча і збереже територіальну цілісність.
  3. Євросоюз розпадеться на кілька частин за територіальною ознакою-скандинавські країни з Прибалтикою, Франція, Іспанія та Італія-окремо.
  4. Розвалиться НАТО, яке очікує сумна доля через українську кризу.
  5. Не буде і самої України. Це-штучне утворення, поділиться на 3 частини: схід, захід і центр. Східна частина, на думку Глоби, оприлюдненій вже в ті роки, не буде підкорятися українській владі і буде де-факто частиною Росії.

Якщо враховувати, що добірки висловлювань і коментарі роблять автори на проукраїнських сайтах, то прогноз від п.Глоби ігнорується, набагато частіше можна зустріти висловлювання Тамари Глоба про Україну на 2022 рік. На її думку він не буде спокійним, жителів чекають випробування, з яких вони з честю вийдуть. При цьому не завадило б згадати, що та ж Т.Глоба говорила про збереження Донбасу у складі України в 2021 році і про продовження войовничої риторики з РФ, як про факт дійсно йде війни.

Що є в періодичних виданнях

Уважно проаналізувавши сказане відомим астрологом в першій половині 2021 року, можна побачити, що він більш обережний у своїх твердженнях і пророцтвах, але основні тенденції не змінилися. Всі вогні як і раніше вимовляються із застереженнями про непередбачуваність майбутнього, яке до певного моменту залишається розмитим і тому чітку картину сформулювати неможливо. Але зберігається прогноз про неминучість:

  • економічної кризи, яка змусить переформатувати і політику, і економіку;
  • кліматичних катастрофах, викликаних глобальними змінами, які торкнуться і Росії (а значить, і України, як сусіда, з яким відзначається найтриваліша межа);
  • посилення пандемії (ймовірно, ті самі, мор, смерть і пекло, про які два роки тому говорили деякі епідеміологи);
Предсказания Павла Глобы на 2022 год

Росіянам обіцяно саморозвиток, яке стане результатом усвідомленості і бажання знайти взаєморозуміння зі своїм внутрішнім світом. Чи буде ця позитивна зміна нарешті відбуватися з українцями-П. Глоба не говорить. Ще є кілька призабуте твердження про те, що пандемію в 2022 викличе не коронавірус, а якась нова інфекція, порівнянна за рівнем з іспанкою, вирувала в кінці минулого року. Астролог в торішніх пророцтвах говорив про необхідність до цього готуватися, але у нього немає ні найменшого уявлення ні про характер інфекції, ні про те, звідки вона з’явиться.

Ніде не можна знайти прогноз Павла Глоби на 2022 рік для України з таким же виразним передбаченням, як це було в 2011 або в 2014. Зараз можна виявити, що навіть на 2021 рік він передрікає події, які здаються малоймовірними – наприклад, народні повстання в регіонах Росії, які приведуть до зміни влади, мир на Донбасі і радісне возз’єднання в кінці року бунтівних республік і Київської, близьке примирення РФ і України, яке в 2022 призведе і до зміни українського президента на невідомо звідки з’явилася міфічну особистість чоловічої статі з казковими можливостями.

Зауважимо, що Тамара Глоба дотримується протилежного погляду на майбутнє України. Вона впевнена, що конфлікт буде погашений, але не скоро, і головну роль у врегулюванні подій і збереженні України, як територіального цілого, зіграє перша в історії країни жінка-президент. Наскільки все це правда-покаже тільки час.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.