UKRjizn.com
Image default
Економіка

Представник Мінфіну США обговорила з Анкарою дотримання санкцій проти Росії

Високопоставлена ​​співробітниця Міністерства фінансів США цього тижня відвідала Туреччину, щоб обговорити санкції та експортний контроль, введені проти Росії у зв’язку із вторгненням в Україну, повідомили у середу в Мінфіні, додавши, що Вашингтон уважно стежить за зростанням економічних зв’язків між Анкарою та Москвою.

Помічник міністра фінансів з питань боротьби з фінансуванням тероризму та фінансовими злочинами Елізабет Розенберг з понеділка по середу перебувала з візитом в Анкарі та Стамбулі, де зустрічалася з колегами, включаючи посадових осіб міністерств фінансів та закордонних справ, а також представників приватного фінансового та комерційного секторів. у заяві відомства.

У прес-релізі йдеться, що в ході зустрічей співрозмовники «підтвердили важливість тісного партнерства» між Сполученими Штатами та Туреччиною щодо усунення ризиків, пов’язаних із ухиленням від санкцій.

США та союзники ввели проти Москви кілька пакетів санкцій щодо найбільших російських кредитних установ та президента Володимира Путіна.

Заступник міністра фінансів США Уоллі Адейемо також відвідав Туреччину в червні, щоб обговорити застосування санкцій проти Москви.

Туреччина, що входить до складу НАТО, виступає проти низки західних санкцій, введених щодо Росії, і має тісні зв’язки як з Москвою, так і з Києвом, своїми сусідами по Чорноморському регіону. Проте Анкара засудила вторгнення Росії та направила в Україну військові безпілотники.

Однак у той же час Туреччина розширила торговельні та туристичні відносини з Росією. Деякі турецькі фірми придбали або намагалися купити російські активи у західних партнерів, які відмовилися від ведення бізнесу в країні через санкції, тоді як інші турецькі компанії зберігають присутність у Росії.

Анкара також пообіцяла суворо дотримуватись санкційного режиму. У серпні Міністерство фінансів США попередило найбільшу турецьку бізнес-групу TUSIAD та Міністерство фінансів Туреччини, що російські організації намагаються використати країну для обходу західних санкцій.

Туреччина заявила, що приєднання до антиросійських санкцій завдало б шкоди її економіці, яка без того постраждала від кризи, підкресливши, що країна зосереджена на посередницьких зусиллях у вирішенні російсько-українського конфлікту.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.