UKRjizn.com
Image default
Новини

Приїдуть BTS в Росію в 2020 році або ні?

Шанувальники будь-якого музичного колективу уважно стежать за концертною діяльністю своїх улюбленців, намагаючись не пропустити важливих подій. Коли мова йде про групи зі світовою популярністю, то питання попадання на їх концерт стає складним завданням. З іншого боку багато зарубіжні колективи не так часто відвідують Росію з виступами, хоча тут чимало їх фанатів. Ось і зараз багато хто намагається дізнатися чи приїдуть БТС в Росію в 2020 році, в яких містах пройдуть концерти і чи відома вже вартість квитків.

Останній візит групи в Росію

Після того, як в 2019 році музичний колектив не включив Росію в свій гастрольний тур, фанати були розчаровані. Це тільки активувало бажання потрапити на концерт. Корейська група BTS, що має дослівне назва «куленепробивні» була в Росії мало не на світанку своєї кар’єри. Це було в 2014 році, до того, як хлопці здобули таку оглушливу Популярність.

Приїдуть BTS в Росію в 2020

З тих пір колектив не відвідував Росію з офіційними концертами або туристичними візитами. Хоча і в 2018, і в 2019 році в нашій країні безліч фанатів чекало їх виступів. Поки концерти на території РФ не значилися в графіку гастрольного туру з того далекого 2014 року. При цьому кількість російських фанатів впевнено зростає. Вони чекають концертів, часто вводячи один одного в оману щодо їх вірогідності.

Такий підхід породжує численні чутки, пов’язані з планами бойз-бенду щодо російських гастролей. Версії потенційних місць виступів досить різноманітні. Цікавим є те, що поки одні лише висловлюють боязкі здогадки, інші вже у всю пропонують купити квитки на концерт. Причому із загальної маси чуток і прогнозів можна виділити найбільш часті і максимально ймовірні шляхи розвитку подій.

Чутки і припущення щодо графіка гастролей

Багато хто припускає, що в 2020 році BTS точно приїдуть до Росії з низкою концертів. Це буде прямо пов’язано з 30-річницею відносин нашої країни з Кореєю. При цьому офіційних даних ще немає, розклад виступів поки не складено. До того ж багато хто вважає, що якщо колектив приїде в Росію, то концерт BTS в Москві буде точно, тому що логічно припустити, що чисельність фанатів групи в такому великому місті достатня для продажу не найдоступніших квитків. З приводу інших концертних майданчиків щось конкретне сказати складно.

BTS точно приїдуть

У мережі з’явилися дані про те, що щодо концертів на території РФ висловилися представники корейської консульства. Різні інтернет-портали посилаються на певного співробітника, підтвердив чутки про виступ BTS в різних містах Росії через 30-річної річниці.

Згідно такої інформації, в 2020 році буде концерт BTS в Москві, один виступ в Санкт-Петербурзі і, ймовірно, ще 1 захід в Новосибірську. Це трійка найбільших міст Росії, тому варто припускати, що саме в них будуть проходити довгоочікувані виступу улюбленого колективу. При цьому важливо не забувати, що мова йде лише про передбачувані концерти колективу, а не про вже затверджений графік гастролей. Зараз це знаходиться на рівні чуток і стане достовірним лише після публікації розкладу групи на 2020 рік. Втім, найбільш нетерплячі люди, які мають вільні кошти, можуть сходити на концерт, що проходить в іншій країні.

Питання ціни та закордонні виступи

Світове турне 2019 року продемонструвало масштабність охоплення концертами різних країн. Надії російських фанатів були розбиті публікацією гастрольного графіка. Колектив не включив РФ в перелік відвідуваних з виступами країн, хоча до кінця року ще є час. У шанувальників залишається надія, що улюблена група передумає і хоча б з одним концертом приїде в Росію.

вітове турне 2019 року

Також багато фанатів бажають придбати квитки на концерт бойз-бенду в іншій країні. Для цього можна скористатися спеціальними інтернет-порталами офіційних концертних майданчиків, зазначених у розкладі колективу. При цьому важливо не забувати, що на тлі великої популярності BTS і їх тривалої відсутності в Росії, в мережі з’явилося безліч шахраїв, що пропонують якісь квитки на таємні виступу колективу. Необхідно пам’ятати, що всі варіанти концертів перераховані на сайті групи.

Втім, не кожен може собі дозволити купити квиток на концерт, сплативши ще дорогу туди. Квитки на виступи BTS складно назвати доступними. Для прикладу можна навести розклад колективу на квітень і травень 2019 року із зазначенням країн і цін на концерти.

Виступи були заплановані в 2 країнах:

  • Таїланд у квітні — ціна квитків 16 850-17 750 р.
  • США в травні-вартість квитків від 15 500 до 19 000 р.

При цьому варто відзначити, що гастрольний тур колективу навряд чи можна віднести до напруженим. Хоча в ньому не враховуються закриті заходи за попереднім замовленням і виступи на батьківщині. Якщо ж подивитися на офіційні дані групи, то в місяць вони проводять по 2-3 закордонних концерту.

Приїдуть BTS в Росію в 2020 році або в останній момент відмовляться від гастролей в нашій країні, поки не ясно. Навіть якщо вони не приїдуть до нас, то це не зробить музичний колектив менш популярним. З іншого боку 30-річна річниця Росії з Кореєю повинна якось вплинути на бажання BTS доставити задоволення своїми концертами шанувальникам з дружньої країни.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.