UKRjizn.com
Image default
Новий рік

Прикрашаємо будинок до Нового 2023 року

Новий Рік-знакове свято для всіх. Байдужих по відношенню до нього немає. Особливе значення таке свято має для китайців з їх шануванням традицій і різних деталей. Сьогодні багато європейців перейнялися східними традиціями і часто замислюються про те, як прикрасити будинок в Новий рік 2023 по Фен-шуй.

Що з себе представляє дане вчення?

Китайське вчення грунтується на ідеалах позитивної енергії, а також чистих помислів. Все це обов’язково, на думку китайців, призводить до гармонії душі. І саме це є основною вимогою даної системи, а також тим, до чого прагнуть люди.

Прикрашаємо будинок до Нового

Сьогодні Фен-шуй активно використовується в різних випадках. На нього рівняються, коли розставляють меблі по дому, готують їжу, прикрашають будинок до свята. Ось і Новий рік 2023 не став винятком. І сьогодні багато хто прагне прикрасити квартиру до Нового 2023 року, узгоджуючись з даним вченням.

Які основні правила прикраси будинку?

2023-ий рік за китайським гороскопом буде роком Кролика. Ця тварина досить цікаве і при цьому неоднозначне. Він-любитель всього яскравого і блискучого. І такі особливості безсумнівно знаходять своє відображення в загальних принципах підготовки до свята. Так, наприклад, рекомендується не шкодувати мішури і вогників. Можна згадати дитинство і зробити дощ зі стелі зі стрічок мішури. Гірляндами цілком допускається обтягнути вікна та інші негорючі поверхні. Правда, є і нюанс-головне, не перестаратися: господар року не любить несмак.

Можна додатково прикрасити вікно і підвіконня – головне, зробити це зі смаком. Намагайтеся вибирати кольори, які добре поєднуються один з одним. Це дозволить надати квартирі цілісний образ.

Прикрашаємо будинок

Прикрашаємо будинок до Нового 2023 року своїми руками

Прикрашаємо будинок до Нового 2023 року своїми руками за допомогою різних кольорів. Можна брати будь-які поєднання, які тільки душа забажає, але варто пам’ятати про нелюбов символу року до несмаку і не перестаратися з різнобарв’ям. Поєднання тканин, фактур та інших елементів – все це дозволить створити святковий настрій і додасть будинку особливий затишок і шарм.

Кролик тварина дуже романтична. Тому варто заздалегідь подбати про придбання і розстановці по дому декоративних свічок, а також гірлянд. Гірлянди обов’язково потрібно розвісити над усіма входами-це захистить приміщення від проникнення негативної енергії. Це, як стверджують фахівці, направить позитивну енергію в будинок.

Особливого затишку і тепла декору додадуть виконані вручну прикраси. І варто постаратися, щоб в оздобленні будинку був присутній хоча б один з елементів декору, нехай це навіть буде невеликий ліхтарик, повинен бути виконаний самостійно. Найпростіше з цим тим сім’ям, де ростуть малюки – вони із задоволенням нароблять таких прикрас в безлічі.

Відповідаючи на питання: як прикрасити будинок (квартиру) на Новий рік 2023, багато китайських представників кажуть, що необхідно не забути і головний символ року – Кролик. Потрібно розставити статуетки, іграшки та інші варіанти цієї тварини по дому, і тоді господар року буде до вас прихильний. Як варіант, можна придбати ялинкові іграшки або інші тематичні прикраси, на яких зображений символ року.

Прикрашаємо будинок року своїми руками

Що ще слід враховувати?

Готувати будинок до Нового року потрібно заздалегідь. Кролик любить порядок і чистоту. Тому варто подбати про те, щоб витягнути весь накопичився мотлох і різні дрібнички з ящиків шаф і тумб. Старі речі в даному випадку шкодувати не потрібно – адже з ними йде вся негативна енергія з дому і душі людини. Експерти радять: якщо вам шкода всі старі речі, варто наділити кожну з них якоюсь образою або негативною Асоціацією – це допоможе легше розлучитися з ними. Збирати старі речі не потрібно, якщо ви їх не носите, вони не тільки засмічують простір, але і відкладаються важкими цеглинами у вашій душі.

За кілька днів до свята необхідно провести вдома вологе прибирання, витерти весь пил. При цьому варто пам’ятати, що безпосередньо перед найголовнішою вночі року проводити прибирання не варто, тому що можна цим змити своє фінансове благополуччя. Те ж саме стосується і викидання сміття – це також призводить до ризику залишитися без грошей. Так чи варто експериментувати. Краще все зробити максимально заздалегідь.

Де подивитися приклади?

Незважаючи на те, що рекомендації щодо прикраси будинку дані досить докладно, багато хто все одно люблять заздалегідь оцінити такі варіанти візуально. Прикрасити на Новий рік 2023 будинок або квартиру, фото варіантів чого досить широко представлені в Інтернеті, не так складно, як здається. Подивіться на пропоновані картинки, сядьте продумайте, що з побаченого вам підійде, а що ні, підберіть варіант, який влаштує вас по максимуму. Це дозволить без поспіху і суєти, заздалегідь, придбати все необхідне і прикрасити своє житло.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.