UKRjizn.com
Image default
Здоров'я

Проблема Маргарет. Її груди обпалені

Кілька днів тому Маргарет засипала нас прекрасними фотографіями зі своєї казкової відпустки в Дубаї. Однак розкішний відпочинок нічим хорошим для неї не закінчився. У співачки спалили груди! Виглядає жахливо!

Ось чим закінчується абсолютно нерефлексоване використання сонячного світла. Маргаретяка не приховує, що любить розкіш і життя на зірковому рівні, тиждень тому, ніби ні в чому не бувало, похвалилася дивовижними моментами, проведеними на наймоднішому екзотичному курорті знаменитостей – знаменитому Дубаї.

Після фантастичної відпустки у неї залишилися лише спогади, і не тільки позитивні – вона щойно виклала в Instagram фото, на якому видно, що сонячні промені трохи її декольте горіло. Її обличчя теж виглядає не дуже привабливо – вона страждає від синдрому післявідпускної депресії? Будемо сподіватися, що співачка швидко поверне форму і подбає про те, щоб красиве декольте знову стало її візитною карткою. Адже тіло – один із найважливіших інструментів її роботи, який у наступному сезоні, ймовірно, спокушатиме не лише на сцені, а й під час виступів у «Голосі Польщі».

Наступного разу знаменитість обов’язково згадає, що найбільш вразливими до опіків є місця, де шкіра найніжніша: груди, повіки, низ живота і внутрішня частина стегон. А поки рекомендуємо полити її декольте кефіром. Це дійсно працює!

>>> Цей бюст почав війну

>>> Польська зірка похвалилася сексуальним тілом

>>> Польське музичне відео заблоковано YT. По наготі

МаргаретInstagram

МаргаретInstagram

МаргаретInstagram

МаргаретКапіф

МаргаретКапіф

МаргаретЯкуб Груца / newspix.pl

МаргаретОлександр Майданський / newspix.pl

МаргаретКапіф

МаргаретКапіф

МаргаретТомаш Рачек / Kapif

МаргаретКапіф

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.