UKRjizn.com
Image default
Нерухомість

Прогноз цін на нерухомість на 2021 рік

Дестабілізація в країні, поширення короновірусу не могли не відігратися на розвитку всіх сегментів комерційної та житлової нерухомості в Україні.

прогноз цін на нерухомість

Варто розібратися, що відбувається в країні і який прогноз цін на нерухомість в Україні 2021? Як сильно падають ціни і чи настане найбільш сприятливий час для інвестицій в нерухомість?

Що було до…?

За останній час Україна пережила чимало стресових періодів: «Майдан», Революції, військові дії, зміна президентів і т. д.
У 2015-2016 роках відбулася низька закредитованість ринку, незалежно від інвестицій спостерігалася висока маржинальність.

Після цього ринок нерухомості досить швидко одужав і відновився і навіть більше, нерухомість в Україні повернулася в стан кращої альтернативи для збереження грошових коштів.

Окремо спостерігалася ситуація, коли українці перестали міняти гривню на долар, а бігли скуповувати житло, чим власне і користувалися забудовники, нарощуючи за чет девальвації оборот.

Останні 1-2 роки ринок нерухомості в Україні існує під гаслом «Попит-Пропозиція», завдяки цьому підвищення ціни не буде вище показника інфляції.

По Україні» пройшовся ” вірус

Зараз виділяють основну хвилю, що змінює прогноз цін на нерухомість в Україні. У 2020 році пройшла хвиля короновірусу і карантину, що серйозно вплинуло на забудовників комерційного, житлового фонду і самих покупців.

Паніка, яка носить тимчасовий характер, вплинула на готовність українців здійснювати великі покупки, відсутність роботи і фінансів спровокувало відмову від вкладу грошей в короткостроковій перспективі.

Що отримали забудовники?

“Перекупники”, забудовники і ті, хто заробляє на фонді нерухомості, звертають свою увагу на недооцінені варіанти, які характеризуються мінімальними ризиками. Це багато в чому обумовлено постійно мінливим курсом валюти.

Все, що стосується клієнтів

Сьогоднішній клієнт, який наляканий новими хвилями дестабілізації політичного життя в країні, шукає на ринку нерухомості товари з наступними критеріями:

1. Надійність забудовника.

2. Розстрочка із зафіксованою вартістю.

3. Обов’язково розрахунок у гривні(!).

4. Висока якість стройобъекта.

Ринок нерухомості в Україні в 2021 році

Багато в чому стабільність ринку нерухомості в країні залежить від прихильності міжнародних фінансових організацій, які «постачають» країну кредитами, які забезпечують стабільний прогноз нерухомості України на 2021 рік.

Покупець, хоч і наляканий тим, що відбувається в країні, з ринку нерухомості не піде, а значить, квартири будуть продаватися. Експерти пророкують у майбутньому, що покупці розділяться на 2 основних види:

1. Українці, у яких буде спостерігатися тимчасове зниження купівельної активності.

2. Ті, хто готовий, незважаючи ні на що, намагається купівлею гривні або об’єктів за гривню нівелювати зростання курсу.

Експерти пророкують, що в Україні почнуться конкурентні сутички за увагу клієнтів.

На що не варто звертати увагу?

В умовах країни після кризи більшої шкоди зазнають Будівельні об’єкти, які морально і фізично «здулися».

У той час, коли спостерігається перерозподіл попиту і фіксація цін у національній валюті, немає актуальності в покупці такої нерухомості.

Рынок недвижимости в Украине

Цікаво, які будуть ціни на нерухомість в 2021 році в Україні, яку краще вибрати квартиру?

Не дуже приємна ситуація зараз складається з нерухомістю класу «економ» на первинному ринку житла. Їх собівартість і відповідно ціна істотно впала, навіть у порівнянні квартир класу “комфорт”.

Найбільш сприятлива ситуація складається з нерухомістю бізнес-класу, їх вартість стала доступною, а висока маржинальність дасть гарантію, що вони будуть добудовані в терміни.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.