UKRjizn.com
Image default
ПрогнозФінанси

Прогноз криптовалют на 2020 рік

Поняття криптовалюта міцно увійшло в життя людей, навіть далеких від Майнінг і інтернет сфери в цілому. Що таке біткоіни, Ефіріум тощо знають навіть в невеликих селах.

При цьому потроху і недосвідчені люди вчаться інвестувати, використовуючи цифрові гроші, до того ж зараз криптовалютой вже можна розраховуватися за реальні товари. Хоча далеко не всі вивчали особливості цифрового ринку, поки бажаючи лише спробувати вкласти гроші.

Біткоїни та міжнародні гроші

Втім, не тільки таким людям буде цікавий прогноз криптовалют на 2020 рік — досвідчені інвестори теж захочуть дізнатися різні версії на вартість головних віртуальних монет.

Потрібні кріптовалюти для інвестування

В яку криптовалюта інвестувати в 2020 хвилює багатьох людей, раніше навіть не захоплювалися вкладеннями. У міру популяризації цифрових грошей, осіб, зацікавлених в інвестуванні, стало значно більше. Втім, величезна кількість громадян, залучилися в процес “ігор” з криптою, але після падіння вартості біткоіни багато втратили віру в такі гроші.

Це торкнулося лише тих, хто не розумів особливостей такого виду інвестування, включаючи наявні високі ризики. Вони розглядали тільки зростаючі криптовалюта, що мають помітні цінові скачки. В результаті при падінні курсу почали швидко продавати наявні монети, спровокувавши більш різке зниження вартості.

Частина таких осіб розчарувалася в кріптоінвестірованіі, інші стали детально вивчати процес вкладення коштів в спекулятивні активи.

Такі люди шукають найбільш перспективні кріптовалюти, навчаючись самостійно прогнозувати поведінку їх курсу. Вони не обмежуються лише великими і відомими монетами, знаючи, що портфель вкладень необхідно ділити навіть в рамках однієї групи.

В цілому вигідні вкладення з використанням цифрових грошей можливі. Навіть в умовах падіння біткоіни, він все одно залишається в лідерах. Поки з ним серйозно конкурує Етереум, хоча незабаром претендентів на лідерство стане значно більше. Оскільки зараз ситуація ще не змінилася, ці 2 криптовалюта традиційно входять в число інвестиційних не тільки у новачків, але і у досвідчених гравців.

Передбачувана ціна биткоина і эфириума

Коли потенційні інвестори вивчають прогноз криптовалют на 2020 рік, вони обов’язково цікавляться двома поки ще найбільшими монетами.

Розвиток цифрового світу має на увазі зростання конкуренції між криптовалюта, що може надати протилежні дії. Той же біткоіни ризикує або стати непристойно дорогим, або втратити лідируючу позицію, поступово знецінюючись і йдучи з повсюдного обороту.

Новини криптовалют зараз не обходяться без згадки прабатька цифрових грошей. Багато аналітиків висловлюють свою думку про курс биткоина.

Велика частина економістів сходиться на думці, що найближчим часом BTC продовжить лідирувати, не поступаючись іншим монетам своє перше місце. Потихеньку ця валюта переходить з приватних рук в активи компаній, що не може не повертати їй статус хорошого інвестиційного інструменту.

Видобуток кріптовалюти

Різні думки! Варіативність прогнозів на курс BTC досить велика. Існує припущення про падіння вартості менше 2000$ і версії, що говорять про ціну в 25-30 тисяч доларів.

Втім, навіть ці великі прогнози здаються скромними, якщо згадати передбачення минулих років, коли за 1 BTC в майбутньому передбачалося отримувати по 100 тисяч американських грошей.

Рейтинг Етереуму серед інвесторів не такий високий, як у BTC. Останнім часом курс ефіру став помітно непередбачуваним, тому є різні версії, які говорять про те, що до 2020 року эфириум виросте в ціні на 4000%.

Це повинно було б змусити багатьох кинутися скуповувати цю крипту, але інші аналітики кажуть про втрату статусу одного з лідерів і поступове падіння вартості за 1 продану одиницю ETH.

Одне таке передбачення не дає віднести Ефіріум в число важливих інструментів вкладення коштів. До того ж є й інші зростаючі кріптовалюти, здатні дати дохід інвесторам, тільки вони повинні пам’ятати про фактори, що впливають на цифрові токени, не мають під собою фізичного забезпечення.

Фактори, що впливають на курс цифрових монет

З одного боку ідея купити криптовалюту за невисокою ціною, а потім продати дорожче, є привабливою. Тільки часто недосвідчені інвестори думають, що роблять вигідні вкладення, але пізніше втрачають гроші.

Втім, є й ті, хто завдяки щасливому випадку заробляє непристойно великі суми, але тут є всього дві причини такої ситуації. Вона можлива в разі крайнього везіння або точного грамотного прорахунку поведінки курсу конкретної валюти.

Недосвідчені інвестори не в силах це зробити, а ті, хто вже добре вивчив сферу вкладень, знають про багатьох підводних каменях, що впливають на вартість цифрових грошей. Причому вони пам’ятають про позитивний і негативний вплив, відразу враховуючи їх в процесі придбання тих чи інших засобів.

До впливають факторів варто віднести:

  • Хайп, що стосується конкретної кріптовалюти.
  • Наявності у кріптовалюти додаткових додатків.
  • Зломи гаманців/бірж для конкретної цифрової монети.
  • Політика країн, що включає регулювання обороту крипти.
  • Наявність або відсутність власного цифрового гаманця у кріптовалюти.
  • Чергове оновлення програмного забезпечення, що поліпшує використання і зберігання монет.

Виходячи з цих факторів навскидку зрозуміти що буде з криптовалюта — неможливо. При цьому безліч економістів і аналітиків намагаються спрогнозувати поведінку найбільш затребуваних цифрових монет.

Втім, аналізом подальшого курсу займаються не тільки експерти, а й ті, хто безпосередньо вкладає кошти в криптотокены. Хоча загальні переліки перспективних цифрових грошей становить більшість, а не обрана частина досвідчених осіб, вільно оперують криптою.

Порівняння вартості кріптовалюти

Топ-10 привабливих для інвестування криптовалют

Кожен досвідчений інвестор має свої принципи відбору об’єктів для вкладення коштів. Тому багато популярних варіантів можуть йому не підійти по ряду причин.

Досвідчені особи можуть оцінювати крипту за обсягом капіталізації або ціною, пізнаваності або швидкості транзакцій, а також за поведінкою ринку або інших критеріїв. Це у початківців трейдера в топ потраплять всі варіанти, схвалені більшістю. Також можуть вчинити і ті, хто давно інвестує кошти, але до цього моменту не мав справ безпосередньо з цифровими грошима як об’єкта вкладення.

Кращі кріптовалюти для більшості людей — це найбільш затребувані і/або дорогі монети. Тому основна маса вкладників вивчає лише верхню частину списку.

Є величезні списки, що налічують десятки різновидів токенів, але деякі з них невідомі майже нікому. Також є і популярні монети, що знаходяться на слуху у інвесторів і звичайних громадян. Їх можна побачити в таблиці, що вказує прогнозований мінімум і максимум вартості на 2020 рік.

Прогноз вартості 10 популярних криптовалют

Серед відомих токенів є особливі, здатні максимально повно впровадитися в повсякденне життя людства. Багато пророкують для XRP активний розвиток в банківській сфері.

Більшість інвесторів впевнена в тому, що ця монета буде в трійці лідерів дуже довгий час. Втім, для сторонньої сфери перекладів більше підходить конкурент Stellar Lumens (XLR), вже готовий почати співпрацювати з Western Union та іншими компаніями, що займаються швидкими перекладами.

Окремо варто виділити токени Tron і BTT, що нині належали одній компанії. Нещодавно Джастін Сан, який є творцем токена Трон, придбав BitTorrent Inc., файлообмінник зі світовою популярністю.

З’єднання технологій призвело до появи BTT, нині продається за дуже скромною ціною, але має лякаюче райдужною перспективою. Поява нового токена на Binance явно пішло йому на користь-його дізнаються, прицінюються і вже купують.

Аналітики цифрових токенів впевнено говорять про те, що і Tron, і BTT варто придбати на подальшу перспективу. Поки вони не потрапляють в число найвідоміших і прибуткових монет, але те, що в майбутньому принесуть прибуток, сумнівів бути не може.

Зараз їх вартість доступна навіть для самих обережних інвесторів, до того ж ці токени підійдуть тим, хто планує просто вкласти гроші, залишивши їх на збереження для використання в майбутньому.

Вивчаючи прогноз криптовалют на 2020 рік, необхідно розуміти, що чим далі період аналізованого часу, тим вище ймовірність кардинальних змін.

Припущення про вартість курсу за 10-20 днів бувають напрочуд точними, але при прогнозах на квартал або рік похибка значень сильно зростає. Тому не варто цілком покладатися на аналітичні прогнози навіть великих компаній, в такій ситуації важливо пам’ятати про правило ділення вкладень, щоб у разі невдалого збігу обставин не втратити велику суму грошей.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.