UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Прогноз Павла Глоби на 2020 рік для України

Павло Глоба – найвідоміший астролог, чиї прогнози мають дуже високою точністю. Нерідко він дає політичні і економічні прогнози. Зокрема, ще в середині 2017 року астролог говорив, що президентом України «стане абсолютно нова людина, що не має взагалі ніякого політичного досвіду». Які найважливіші передбачення Павла Глоби для України на 2020 рік?

Павел Глоба

Внутрішньополітична ситуація

Астролог стверджує, що в 2020 році в українській політичній еліті посилиться протистояння двох фракцій. Одна з них буде займати жорсткі націоналістичні позиції і підтримувати бойові дії на сході країни. В основному таку позицію займуть ті політики, які керували країною в 2014-2019 роках, але втратили владу після перемоги Володимира Зеленського.

Друга фракція, яку можна назвати «реалістами», намагатиметься врегулювати конфлікт дипломатичним шляхом. Не відмовляючись від критики Росії, вони будуть схильні відновити з нею зовнішньоекономічні відносини, а бунтівні регіони реінтегрувати в Україні, надавши їм широку автономію. Реалісти будуть представлені новими політиками з команди Зеленського, партією Юлії Тимошенко, а також колишніми «регіоналами». Принципово важливо, що цю фракцію підтримають майже всі великі олігархи, які вважають, що конфлікт з Донбасом і Росією негативно позначається на розмірі їхніх гаманців.

В цілому команда президента за рахунок успіху на парламентських виборах 2019 року поступово візьме під свій контроль всю владу в країні і буде послаблювати вплив націоналістів. Ті в свою чергу спробують використовувати елементи «вуличної політики», організовуючи масові акції протесту. Населення в західних регіонах країни може розчаруватися в Зеленський, в той час як інші регіони будуть підтримувати його політику. В результаті внутрішнє напруження в державі буде зростати.

Можливий розкол у створеній Порошенко Православної церкви України (ПЦУ). При її створенні було укладено багато усних домовленостей між тоді ще чинним президентом і священнослужителями, однак з відходом Порошенко вони будуть порушені. Розгорнеться боротьба за владу між предстоятелем церкви Єпіфаній і її почесним патріархом Філаретом. Можливі гучні скандали, аж до спроб отруєння конкуруючих єпископів.

Павел Глоба об Украине

Економіка країни

Прогноз Павла Глоби на 2020 рік для України не віщує поліпшення економічної ситуації в країні. Зростання економіки буде незначним і не перевищить 2% ВВП. Посилиться боргова криза, так як час погашати борги, набрані під час президентства Порошенко. При цьому західні країни вже не будуть економічно підтримувати країну. МВФ кредитуватиме економіку, але сума наданих кредитів виявиться значно менше, ніж в минулому.

Курс гривні залишатиметься стабільним аж до осені 2020 року. За один долар будуть давати від 26 до 28 гривень. Однак в жовтні або трохи пізніше може статися несподіваний обвал курсу до значення 32-34 гривні за долар. Причина – проблема з зовнішніми боргами.
Президент розгорне активну програму по боротьбі з корупцією. Багато колишніх чиновники будуть посаджені, проте в цілому ситуація покращиться незначно. Україна залишиться однією з найбільш корумпованих країн Європи, а вплив олігархів на політику не ослабне. Вони і далі будуть мати своїх ручних депутатів у Верховній Раді, які будуть лобіювати вигідні їм закони.

Ситуація з Донбасом

Що ж сказав Павло Глоба про Україну щодо конфлікту в Донбасі? Він стверджує, що в 2020 році бойових дій вестися не буде. Володимир Зеленський спробує заморозити конфлікт, і в результаті вже з кінця 2019 роки ситуація там буде нагадувати ситуацію з Придністров’ям в Молдавії. Люди перестануть гинути, а економічні зв’язки між підприємствами будуть повільно відновлюватися, так як економічна блокада буде поступово зніматися.

Однак регіон не буде реінтегрувати в Україні. Буде активно розглядатися 4 варіанти надання Донбасу автономії, кожен з яких заснований на міжнародному досвіді:
«північноірландський» сценарій;
• автономія за аналогією з автономією провінції Квебек в Канаді;
• врегулювання за прикладом конфлікту в Боснії і Герцеговині;
• «іракський» варіант – надання Донбасу автономії, аналогічної автономії Іракського Курдистану.

прогноз Павла Глоби на 2020 рік для України

Зрештою, сторони конфлікту будуть схилятися до «іракському» сценарієм. Такий варіант буде підтриманий в Донецьку і Луганську, а також командою президента і урядами Росії, Німеччини і Франції. Однак націоналістичні сили будуть завзято чинити опір, звинувачуючи Зеленського в зраді, при цьому їх підтримають США, які не бажають врегулювання конфлікту на таких умовах.

У якийсь момент Зеленський запропонує винести питання про автономію Донбасу на референдум, але йому не вдасться його провести. Конфлікт так і залишиться в підвішеному стані. При цьому до кінця 2020 року майже 90% населення бунтівного регіону отримає російські паспорти. Павло Глоба попереджає, що якщо всі проекти по автономії ДНР і ЛНР в складі України проваляться, то ближче до 2024 року (під президентські вибори в Росії) керівництво РФ офіційно визнає незалежність республік і почне процедури по їх входження до складу Росії. Це буде важливою складовою операції з передачі влади від Володимира Путіна його приймача.

Зовнішня політика

Цікаво, що у Павла Глоби є дружина, яка також є професійним астрологом. Вона спеціалізується на зовнішній політиці. Який прогноз Тамари Глоби про Україну на 2020 рік?

Провісник стверджує, що:
Відносини з Росією незначно покращаться. Будуть зняті заборони на російські соціальні мережі, відвідування України російськими музикантами. РФ і Україна поступово зніматимуть економічні санкції, накладені один на одного. В цілому відносини між двома державами будуть нагадувати відносини Росії і Молдавії.
Буде укладено короткостроковий контракт на поставку і транзит газ до кінця 2022 року. Ціни на газ будуть відповідати європейським. Тіньові схеми реекспорту газу з Європи підуть в минуле, тому сума в платіжках трохи зменшиться. Однак «Північний Потік-2» буде добудований, і вже в 2020 році по ньому піде перший газ.
Україна не зможе вступити в НАТО або ЄС або хоча б стати офіційним кандидатом на членство в цих організаціях. Основна причина – небажання самих європейців впускати країну до складу цих організацій. Політики ЄС будуть усвідомлювати, що при входженні України їй будуть потрібні дотації в десятки мільярдів доларів, які ніхто не захоче виділяти. Членство в НАТО багаторазово збільшує ризик ядерної війни в Європі, адже в разі загострення ситуація в Донбасі Україна могла б вимагати від союзників захисту, що призвело б до війни Північноатлантичного Альянсу і Росії.

что ждет Украину

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.