UKRjizn.com
Image default
Гороскоп

Прогноз Ванги на 2020 рік для України

Хоча більшість оповідань про ясновидців виявляються обманом, у світовій історії були і справжні провидці, що володіли надприродним даром. Нострадамус, Едгар Кейсі, Вольф Мессінг – кожен з них залишив чимало пророцтв, які здебільшого збувалися. Але на цьому тлі виділяється Ванга, адже вона залишила чимало прогнозів про долю нашої країни. Яке ж передбачення Ванги на 2020 рік для України?

Прогноз Ванги на 2020 рік

Хоча пророцтва болгарської віщунки іноді сформульовані вельми туманно і можуть бути розтлумачені по-різному, вже зараз ясно, що вона передбачала події на Майдані як в 2004, так і в 2014 році. Також Ванга знала, що Крим вийде зі складу України, а в східних регіонах почнеться війна. Дивний ще один прогноз ясновидиці, даний в 1992 році – «бачу, що актор спочатку зіграє роль князя, а потім сам сяде на престол на великій річці». Судячи з усього, Ванга вказує на вельми несподівану перемогу Зеленського на виборах 2019 року.

Прогноз на ситуацію в Донбасі

У тих же пророцтвах, які експерти відносять до війни на Донбасі, міститься вказівка і на тривалість конфлікту. «В кінці шостої зими кров перестане литися на вугілля, але перемогу не отримає ніхто» – цей вислів можна трактувати так, що в лютому 2020 року має бути досягнуте стійке перемир’я на лінії зіткнення. Адже саме зима 2019-2020 року буде шостою в ході війни, причому Згадка вугілля-це явна вказівка на територію, до якої відноситься пророцтво (Донбас). Відсутність переможців означає, що ні Україна, ні ДНР і ЛНР не зможуть повністю домогтися своїх цілей. Складеться ситуація, аналогічна протистоянню між Молдавією і Придністров’ям-заморожений конфлікт.

Передбачення Ванги про те, що чекає Україну, каже, що після зупинки кровопролиття постане питання про політичне врегулювання статусу Донбасу. Можливе проведення референдуму про зміну конституції і надання регіону широкої автономії. Швидше за все, буде використаний досвід врегулювання подібних конфліктів в Північній Ірландії, Боснії і Герцеговині та Іракському Курдистані. Однак всередині України навіть у разі підтримки мирного плану з боку більшості можливий опір з боку радикальних сил.

що чекає Україну

Економічна та внутрішньополітична ситуація

Прогноз Ванги на 2020 рік для України не віщує кардинального поліпшення економічної ситуації в країні. Боргова криза, в якій опинилася наша держава, не буде вирішена раніше 2030 року. Зростання економіки буде незначним, при цьому буде наростати різниця в доходах між найбагатшими і найбіднішими. Передбачення болгарської віщунки ясно вказують, що в першій половині XXI століття в деяких пострадянських країнах буде торжествувати ідеологія лібералізму, заснована на мінімальному втручанні держави в економіку і скорочення розміру соціальних виплат.

В результаті складеться ситуація, коли статистика буде показувати зростання “середньої зарплати”, проте основний приріст доходів буде відбуватися тільки у найбагатшої частини населення.
Проблеми в економіці можуть мати і внутрішньополітичні наслідки. Зростання соціальної нерівності може викликати народне невдоволення і протести. Цікаво, що передбачила Ванга для України щодо масових протестів. Згідно з її пророцтвом, в країні має відбутися 3 майдани, між якими має пройти по 10 років. Поки що прогноз збувається, а значить, в 2020 році ніяких різких переворотів статися не повинно. А ось в 2024 році (якраз на цей рік будуть наступні президентські вибори) можна очікувати третього майдану, який, однак, буде безкровним.

Відносини з Росією

Особливо багато пророцтв провидиця залишила щодо нашого східного сусіда. Вона передбачала різке погіршення у відносинах двох найбільших держав Східної Європи, проте вважала, що вони не переростуть у відкриті бойові дії. Пророкування Ванги на 2020 рік для України та Росії пророкують збереження напруженості та економічні війни. В одному з пророцтв йдеться про «три труби, які позбавлять монет князя на річці». Схоже, що князем на річці ясновидиця називає президента України, а труби – це газопроводи «Турецький потік», «Північний потік-1» і «Північний потік-2». Виходить, Ванга передбачала, що всі три проекти будуть реалізовані, після чого бюджет країни втратить значну частину доходів.

Очікувати поліпшення відносин між країнами можна після 2024 року. Складно точно розтлумачити всі прогнози Ванги про цей період, проте пророцтва про потепління відносин якось пов’язані з іншими передбаченнями, які говорять про третій Майдан в Україні і транзит влади в Росії. Схоже, що після Путіна президентом Росії стане жінка, причому є вказівки на те, що народилася вона на території України.

Відносини з іншими країнами

Ванга припускала, що відносини між країнами Заходу і нашою країною залишаться позитивними. Європейські країни, а також США будуть і далі надавати економічну підтримку, проте її масштаб залишиться незначним. При цьому можуть виникнути суперечки через державний борг України. Міжнародні фінансові інститути будуть нав’язувати країні реформи, пов’язані зі скороченням соціальних витрат, в обмін на економічну підтримку. Зростатимуть протестні настрої, ситуація може бути схожа на розвитку боргової кризи в Греції.

Що стосується можливості інтеграції України в Євросоюз, то Ванга не залишила пророцтв на цей рахунок. Разом з тим вона передбачила вихід Великобританії з ЄС і зростання євроскептицизму. Близько 2025 року єврозону може потрясти потужну політичну кризу. Ванга вказувала, що його головною причиною зростання міграції з Африки, а центром протестів стане Франція. Можливо, вона слідом за Великобританією покине Євросоюз. Зрозуміти по пророцтвах віщунки, що відбуватиметься з ЄС далі, досить складно.

чи закінчиться війна на Україні

Церква

Те, що пророкує Ванга для України і православної церкви, викликає певний оптимізм. Ще за її життя (померла болгарська віщунка в 1995 році стався розкол, однак ясновидиця стверджувала, що він обов’язково буде подолано. Однак станеться це нескоро, точно не раніше все того ж 2024 року. У якийсь момент навіть виникне ідея об’єднання православної церкви з греко-католиками, однак населення не підтримає такий сценарій.

Разом з тим болгарська ясновидиця вказує, що з часом роль церкви в суспільстві буде падати. Сама вона називала середину XXI століття «безбожним часом, коли звичаї будуть гірше, ніж при комунізмі». Однак після 2050 року почнеться новий етап людства, коли духовні цінності матимуть першочергове значення.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.