UKRjizn.com
Image default
Прогноз

Прогнози астрологів на 2020 рік

Події в сучасному світі змінюються, мало не кожен день. Глобалізація, кризи, війни, наукові відкриття, економіка і політика регулярно підносять сюрпризи.

Популярні астрологи вже склали свої прогнози на 2020 рік. Передбачення в чомусь відрізняються, але всі сходяться в одному – цей рік найважливіша точка в сучасній історії людства.

Отже, яким бачать майбутнє світу знамениті астрологи?

Астрологічний прогноз на 2020 рок

Прогноз Павла Глоби

Павло Глоба вже не один раз пророкував історичні події країн, які виявлялися згодом напрочуд точними.

Він вважає, що в 2020 році, Росія завершує свій кризовий період, який почався в 2014 році. Вже з кінця 2020 року, починається новий цикл тривалістю в 30 років, який, на думку Глоби, стане періодом світанку для Росії.

Однак астролог не виключає, що перехід в новий стан країни буде болючим. Стара модель влади віджила своє, на думку фахівця з зірок, а нова політична модель неминуча. Революції як століття тому астролог не прогнозує, називаючи зміни в 2020 році «революцією зверху».

З кінця 2020 року роль нафти і газу в Росії буде слабшати. На зміну енергоресурсам прийде значимість технологій і наукових відкриттів.

Прогноз Павла Глоби для України на 2020 рік оптимістичний. Астролог вважає, що в 2020 буде поставлена крапка у війні на сході України.

Більш того, Донецька і Луганська області відійдуть Росії. Україна і Росія з 2020 року почнуть відновлювати дипломатичні і торговельні відносини. Крим залишиться за Росією.

Флаги України та Росії

Однак кардинального поліпшення економічної ситуації на Україні в 2020 році чекати не варто.

На зміну лідера США, в 2020 році в ході виборів, астролог покладає великі надії. Зняття санкцій з Росії можливе лише при новому Президенті Америки, в кінці року. Лідерство США в світовому значенні буде слабшати.

Для Євро Союзу популярний астролог прогнозує продовження децентралізації. Тенденції виходу Британії з ЄС набиратимуть обертів в інших країнах Європи.

Зачіпає Глоба і тему такого гіганта світової економіки як Китай. На думку астролога з 2020 – 2027 рік країна залишається лідером торгівлі.

Прогноз Світлани Драган

Популярний російський астролог Світлана Драган, так само вважає 2020 рік часом змін. У 2020 році, на її думку, повинна відбутися повна зміна цінностей.

Росія переживе кризу і труднощі, з якими їй належить зіткнутися в кінці 2020 року. Драган прогнозує появу в цей час нових лідерів, суспільних течій, які протистоятимуть існуючій владі.

Фото Світлани Драган

На думку астролога, 2020 рік лише початок змін у політичному, економічному та духовному житті Росії. Перехід в нову свідомість буде непростим, але необхідним. Економіка в Росії буде будуватися на більш людяних і рівнозначних засадах, за словами Світлани Драган.

Для України прогноз на 2020 рік не втішний. Занадто багато помилок зроблено владою України в попередні роки. Розділу територій на Україні не належить.

Для лідера США Дональда Трампа 2020 рік стане кризовим і навіть небезпечним. На думку Світлани, президент Америки перебуває у вразливому становищі. Він буде шукати підтримки не тільки всередині політичний еліти США, але і зовні.

Для Європи Світлана прогнозує конфлікти на тему біженців. Для Німеччини лютий 2020 року стане часом самовизначення. Країна почне активний пошук нових партнерів. Не виключено, що одним з них стане Росія.

Прогноз Костянтина Дарагана

Відомий Харківський астролог, засновник школи астрології в Санкт-Петербурзі, вже не раз дивував точністю своїх прогнозів.

Костянтин Дараган

Дараган, так само як і інші астрологи, називає 2020 рік часом змін. За словами зіркового експерта, новий тренд 2020 року, формує події на багато десятиліть вперед.

Вплив Росії в цьому році тільки збільшиться. Помилки, накопичені владою час кризи, встануть боком в 2020 році.

Найбільш складний час почнеться трохи пізніше, в 2022-2026 роках. В поворотній точці двадцятого року, лише стане очевидним те, що продовжувати будувати економіку по-старому не можна.

Україна, на думку Дарагана, продовжуватиме занурюватися в економічну кризу. У 2020 році для народу влада оголосить режим економії. Тенденція обмеження громадянської свободи на Україні посилюватиметься. Економічна ситуація стрімко погіршується. США стає не до України, тому і фінансове спонсорування зменшується, на думку астролога.

США проти України

Для США рік стане піком внутрішньої економічної кризи. Вибори президента проходитимуть з істерією. Як стверджує Костянтин Дараган, США втрачатиме свій вплив у світі.

Європа в 2020 році маніпулюватиме один перед одним санкціями з Росією. Різниця в економічній ситуації країн Євро Союзу буде збільшуватися. Британія, вийшовши з Євро Союзу, втратить внутрішню політичну стабільність.

Прогноз Влада Росса

Популярний український астролог, учень Павла Глоби, так само прогнозує 2020 рік важливим періодом в сучасній історії.

Владислав Росс обіцяє розвал Росії і крах існуючого режиму правління. Проте такий прогноз Росс робив вже не раз, тому нові його передбачення вельми сумнівні.

Астролог вважає, що в 2020 році на Україні з’явиться пророк, який допоможе пережити непростий час. Він вважає, що світанок України почнеться з 2020 року. Національна валюта гривня ослабне, тому гроші краще зберігати в іноземних валютах.

Прогноз Михайла Левіна

Ректор Московської Академії Астрології, в минулому особистий астролог Бориса Єльцина, називає 2020 рік початком змін у всіх сферах життя.

Фото Михайла Левіна

Левін вважає, що з цього року, роль президента в нашій країні слабшає. Так само астролог не виключає відхід нині чинного президента Росії, але це не революція. Авторитарне і консервативне правління в країні закінчується.

На думку Левіна, буде посилюватися роль парламенту і громадських організацій. З 2020-2022 роки відбуватимуться поступові зміни структури управління.

Посилюється тенденція мати кілька центрів розвитку в країні, крім столиці. Послаблюється тиск на малий бізнес з боку силових структур.

Левін впевнений, що війни на території Росії не буде, на це вказує положення планет в астрологічній карті Росії. Однак внутрішніх соціальних струсів не уникнути.

У 2020 році істотно зменшаться витрати на оборону. Гонка озброєнь стихає, в порівнянні з попередніми роками, демонстрація сили відходить на другий план.

Світова гонка озброєнь

На думку відомого астролога на Україні смутні часи не закінчаться раніше 2030 року. Не стане винятком і 2020 рік.

У США в 2020 році наростає напруга між конгресом і президентською владою. Різниця інтересів зіграє з Америкою злий жарт в їх внутрішній політиці. Однак на зовнішніх партнерів США це ніяк не відіб’ється, на думку Михайла Левіна.

Принаймні, збройні конфлікти, на різних материках світу, США не припинить, у тому числі на Близькому сході і в Латинській Америці.

Астролог упевнений, що Долар в 2020 році залишається найстабільнішою валютою.

Прогноз Василини Володіної

За прогнозами популярної телеведучої та астролога Василини Володіної, у 2020 році нестабільність у світі зростає. Принцип «багаті багатіють, бідні бідніють» все більше набирає обертів. Василина Володіна навіть не виключає третю світову війну.

Відбуватиметься хаос у політиці та економіці багатьох країн світу.

За словами Володіної, Росія має ризик стати на стежку громадянської війни в 2020 році. Є велика ймовірність зміни влади. На території Росії найближчим часом, астролог не бачить війни.

Україна в 2020 році, як вважає популярна телеведуча і астролог, знайде світ. Бої на східних територіях України припиняться. Вперше після зміни влади в країні заговорять про відродження фабрик і виробництв. На це так само вплине часткова зупинка зовнішнього фінансування.

Прогноз ведичного астролога Пуніт Нахата

Ведична астрологія відрізняється від класичної західної астрології. Один з відомих індійських ведичних астрологів Пунит Нахата, зробив прогноз для Росії на 2020 рік з точки зору джйотиш (ведичної астрології).

На думку астролога з 2020 року Росію чекає технологічний прорив. Буде здійснено безліч відкриттів в науці. Інвестиції в новітні розробки принесуть свої плоди. Завдяки цим відкриттям, вже до 2030 року Росії вдасться не залежати від нафти і газу.

Країна буде продовжувати вкладати гроші в освоєння космосу і можна очікувати нових відкриттів з цієї сфери.

На думку астролога, з цього року громадяни Росії будуть відчувати себе набагато впевненіше, ніж раніше. Це стосується і проблем з житлом, і фінансової сторони, і відносин між людьми в цілому.

Пуніт Нахата

Держава зменшить число бідного населення, забезпечивши гідний достаток сім’ям з дітьми. Астролог радить не їхати з Росії, адже в 2020 році можна пошкодувати про свій переїзд. У населення Росії прокинеться інтерес до культурних і духовних цінностей.

Криза Росії припаде на 2022 рік, а 2020 рік за словами астролога намалює перспективи майбутнього розвитку країни.

Узагальнюючи прогнози відомих астрологів, можна з упевненістю сказати, що 2020 рік буде дуже важливим, з політичної та економічної точки зору. Зміни в епоху Водолія торкнуться не тільки Росії, але і всього світу.

Всі астрологи сходяться на думці, що цей рік назавжди змінить минулу віджилу модель влади. Події 2020 року привнесуть в життя всіх жителів Землі новий світогляд і подарують технологічні відкриття.

Залишається лише дочекатися цього дивного нового часу, щоб на власні очі побачити, що принесе нам ера Водолія.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.