UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Прогнози для Росії від відомих астрологів і віщунів

Далеко не кожна країна в світі може похвалитися такою подіями, як Росія. У нашій державі навіть не щорічно, а практично кожен місяць відбувається щось новеньке, незрозуміле і частенько не дуже позитивне. Країну не можна назвати стабільною ні в політичному, ні в економічному, ні навіть в астрологічному плані. Так що чекає Росію в 2020 році в різних аспектах життя і чи варто громадянам заздалегідь готуватися до чергових катаклізмів чи економісти разом з астрологами приготували жителям хоч якісь приємні новини.

Економічне становище країни і питання кризи

Велика частина дорослого населення розуміє, що Росію навряд чи можна назвати економічно стабільною. Тим, кому це неясно, варто подивитися на частоту всіляких криз. При цьому думки експертів часто є протилежними, що плутає і нервує громадян. У такій нервовій плутанині люди намагаються зрозуміти, чи варто їм як і раніше затягувати тугіше пояса або вже можна трохи розслабитися, дозволяючи собі трохи більше, ніж в розпал кризи.

Увага! Економічні аналітики і навіть астрологи пророкують поступове згасання світової кризи. З другої половини 2020 року ситуація стабілізується і люди на власному житті відчують невелике полегшення. Що нас чекає точно, буде відомо трохи пізніше.

Намагаючись виявити, які зміни чекають Росію, місцеві економісти і аналітики майже грають в «російську рулетку», адже у цього держави навіть короткострокові прогнози кращими умами світу мають властивість не збігатися з подальшою реальністю.

Прогнози для Росії від відомих астрологів

Прогноз економіки має подвійності через сильну варіативність прийняття рішень з боку влади. Незважаючи на кризове падіння цін на «чорне золото», уряд довгий час не діяв. Тепер повільно процес пішов — влада шукає інші джерела наповнення бюджету, у вигляді створення державних прибуткових компаній, купівлі частки комерційних корпорацій, нових податках і митних зборах.

Аналітика економічної ситуації зараз вкрай невдячна, навіть якісний підхід до збору даних та їх оцінки може принести недостовірний результат. Тому фінансисти досить стримано висловлюють свої версії, хоча боязко і говорять про те, що ситуація в країні налагоджується, незважаючи на те, що громадяни нервують і отримують маленькі доходи. Втім, ця ситуація теж стала змінюватися на краще.

Настрій і поведінкові реакції населення

Вже не перший рік і навіть десятиліття Росія славиться “витоком мізків” в більш розвинені країни. Фізики, айтішники і математики їдуть за спокійним забезпеченим життям. Був період зниження рівня еміграції, але з кожною хвилею кризи охочих виїхати стає все більше.

Це призвело до реального дефіциту якісних інженерних і IT-кадрів, про що вже не раз висловлювалися аналітики і навіть бізнесмени, що бажають знайти освічених і сумлінних працівників. Тільки не варто думати, що всі розумні і працьовиті люди вже покинули Батьківщину. Це не так, масовий відтік фахівців стався з великих міст. У малих населених пунктах усіляких талантів вистачає, тільки вони змушені животіти за скромну зарплату, боячись навіть подумати про від’їзд через відсутність накопичень.

У 2020 році настане переломний момент — питання якісних кадрів стане ще гострішою, що змусить бізнесменів конкурувати між собою за кращих співробітників. Це призведе до поліпшення умов праці та підвищення зарплати. Також ситуація послужить хорошим прикладом для частини інших росіян, які помітили, що праця з повною самовіддачею і наявність знань реально цінуються, а не просто важливі на словах і папірцях. Тільки не варто забувати, що це лише початок шляху, просто вже більш помітне для мас, а не самих роботодавців.

Увага! Такий розвиток подій лише прогноз, що має на увазі в позитивні зміни, що починаються в 2019-2020 роках. Причому в 2019 це буде майже непомітно, а далі планується розвиток по висхідній.

З іншого боку Росія залишається привабливою для мігрантів з сусідніх країн. Багато з них мають високий рівень працьовитості і дисципліни. При певному підході такі особи можуть стати відмінними співробітниками російських компаній, даючи нашим співгромадянам приклад, що важливий не статус, а знання та навички. В цілому тема про майбутнє країни досить популярна, багато громадян дивляться різні відео, читають статті або розпитують знайомих економістів. До того ж до 2020 року влада вирішила активізувати військовий сектор, що ще більше хвилює і цікавить громадян.

Повна бойова готовність до 2020 року

Ті, хто не стежить за новинками військової техніки, поняття не мають, що Росія періодично «вистрілює» якимись незвичайними, але вкрай небезпечними проектами. В плані розробки і виробництва засобів ведення війни наша держава є одним з великих світових гравців. Тут вже не треба приплітати автомат Калашникова, який є частиною офіційного озброєння багатьох країн. З тих пір пройшло багато часу, але і зараз російська зброя може вражати уяву.

Трохи лякає є те, що до початку 2020 року йде форсована підготовка оновлення озброєння. Зокрема до запуску запланований випуск нової версії відомих бомбардувальників Ту-22М3М, що володіють установкою «Гефест», що дає можливість більш точного прицілу. Ймовірно, це такий тактичний хід, що говорять всім незадоволеним, що Росія є небезпечним військовим противником. Втім, ситуація насторожує, адже прогнози від провидців в парі з активним переозброєнням можна трактувати як провісників війни.

Прогнози для Росії від відомих астрологів і віщунів

Любов Ванги до Росії можливо пов’язана з тим, що цілителька бачила її прекрасне майбутнє. На думку покійної провісниці саме в 2020 році наша країна почне потужне економічне, політичне та інше розвиток, зміцнюючи своє становище у світі.

Якщо подивитися на індекс Гушона-Барбо, складений на основі досліджень взаємного розташування найбільш далеких планет, названий на честь двох французьких астрологів, то і він говорить про загальносвітовому підйомі, це торкнеться і Росії. Більш детальна версія індексу вийшла у астролога Клода Ганю. Задовго до початку кризи він був показаний на кривій Ганю, як і поліпшення справ в 2020 році і пізніше. Хоча це лише загальна картинка для всього світу.

Цікаво знати! На думку Ванги, Олексія Кулькова і ряду інших провісників, серед яких Павло Глоба, в 2020-2021 рр. висока ймовірність того, що в Росії зміниться керівництво. На зміну чинному президенту прийде сильна і мудра особистість, здатна відродити велич СРСР в плані територій і духу.

Ще в середні віки Василь Немчин передбачив високу ймовірність вдалого періоду для нашої країни з 2020 року через нового і рішучого правителя. Ванга і Глоба підтримують його, а ведичний астролог Пунит Нахата частково згоден з ними, але говорить про більш пізньому періоді позитивних змін у Росії. Говорячи про те, які зміни чекають Росію, містер Нахата теж виділяє 2020 рік, відносячи його до переломним, але одночасно з цим говорить, що період з 2020 по 2022 (3) будуть схожі атракціону з американськими гірками. Тільки по завершенню “поїздки” Росія буде нагорі, подолавши і внутрішні складнощі, і зміцнившись зовні.

Прогнози для Росії

Найяскравіші і суперечливі прогнози

Якщо згадати слова Ванги, а також висловлювання російського астролога середньовіччя Василя Нємчина, то росіяни повинні трепетно зітхнути, очікуючи зміцнення позицій країни на світовій арені і навіть почне приймати в свої ряди сусідні держави, які бажають самі об’єднання. Тільки нескладно здогадатися, що такий прогноз не дуже приємний деяким країнам.

Зокрема про зворотне стверджував американський політолог Джордж Фрідман, пророкує розвал Росії на тлі економічної нестабільності. При цьому ніхто не говорить про віддалене майбутнє-крах найбільшої держави світу на думку Фрідмана відбудеться саме в 2020, точніше, трапиться перший розкол і відділення одного регіону.

Свої передбачення про Росію висунув і місцевий політолог В. Пантін. Дивним є те, що він підтримує обидві точки зору — кожна з них дійсно ймовірна, але буде залежати від конкретних кроків уряду, а не від зовнішніх факторів. Якщо влада збереже народ, відмовившись вплутуватися в заздалегідь розставлену військову пастку, то висока ймовірність сприятливого розвитку подій. Причому Росія мудро відмовилася вступати в військові дії з Україною, хоча цього так чекали «доброзичливці», тільки 2020 рік ще не настав, країну знову спробують спровокувати. Тому у разі втягування в конфлікт, Росія ризикує піти за сценарієм Фрідмана, що буде на руку опонентам. Дізнатися точно, що чекає Росію в 2020 році, зможе кожен, хто доживе до цього часу. Все інше тільки прогнози і передбачення. Наша держава надто несподівано навіть для себе самого, тому практично не підлягає правдоподібною аналітиці, не враховує словосполучення «російський дух». Ця невідома субстанція сотні і навіть тисячі разів рятувала росіян від великих неприємностей, але вона не може бути змодельована для аналізу. У таких ситуаціях навіть прогноз віщуна іноді буває докладніше і точніше.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.