UKRjizn.com
Image default
Нерухомість

Промислова наливна підлога для приватного будинку, гаража, квартири.

З розвитком промисловості змінюються і матеріали, які можна використовувати при облаштуванні свого житла чи гаража. У цій статті ми розглянемо переваги та недоліки промислових наливних підлог для приватного будинку, гаража чи квартири.

Розкажемо де краще застосовувати таке покриття і чому це одне з найкращих рішень для технічних приміщень та квартир у стилі лофт, мінімалізм.

Чим корисна наливна підлога

Промислові наливні підлоги часто зустрічаються в різних супермаркетах, паркінгах, приміщеннях складів, офісах, спортивних комплексах і т.д. Але так само часто вони використовуються і в житловому будівництві та облаштуванні будинку.

Їх використовують тоді, коли потрібно отримати гарний зовнішній вигляд і при цьому дуже високу міцність та довговічність. Вся площа виходить без стиків та нерівностей.

Це досягається завдяки спеціальному полімерному покриттю, яке надає поверхні естетичного вигляду і міцності. Як виглядає таке покриття:

Наливна промислова підлога

Через що промислові підлоги стали популярними

При будівництві будинків, квартир і різних складських приміщень спочатку отримують бетонну основу. Через свої характеристики, незахищений бетон припадає пилом і приміщення не можна використовувати без покриття. Його потрібно чимось обробити та захистити.

У бетон може потрапляти волога, він руйнуватиметься і тріскатиметься. За ним не зручно доглядати та мити. Щоб вирішити ці проблеми, вигадали наливні підлоги.

Після себе вони залишають ідеально рівну поверхню, яку можна використовувати як фінішне покриття або як підготовку під укладання інших матеріалів.

Які бувають різновиди

Залежно від матеріалу та призначення, наливні підлоги бувають різних типів:

  • Бетонні
  • Полімерні
  • Епоксидні

Кожен тип має свої захисні властивості, які захищають основу та надають поверхні особливі характеристики.

Докладніше про промислові наливні підлоги ви можете на сайті Stoffmark.com. Там детально розписано про основні типи та різновиди підлогових покриттів.

Є поверхні, які захищають від впливу кислот, лугів, бензину, масел та підійдуть навіть для хімічних виробництв та будь-яких промислових об’єктів. Як виглядає промислова епоксидна підлога:

Де можна застосовувати

Такі рішення часто використовуються дизайнерами при облаштуванні квартир у стилі лофт та мінімалізм. Це дозволяє зробити бетонну стяжку з облаштуванням теплих підлог. Зверху заливається красивим покриттям, яке прослужить дуже довго.

наливна підлога 2

Матеріал можна використовувати замість плитки, ламінату та лінолеуму. Ви отримаєте гарне покриття, яке можна одразу використати. Наливна підлога може бути будь-якого кольору з матовим або глянцевим ефектом. Чи зможете підібрати потрібний варіант під свій дизайн інтер’єру.

Але через те, що покриття дуже довговічне та зносостійке, то рекомендуємо вибирати нейтральні кольори. Щоб не довелося демонтувати через десять років через те, що колір набрид. Зняти епоксидну підлогу – досить дорогий та трудомісткий захід.

Де краще застосовувати

Найкраще промислові підлоги почуваються у приміщеннях, які піддаються будь-яким зовнішнім впливам. Це механічні удари, навантаження, підвищена прохідність та складні умови експлуатації. Це може бути:

  • Кухня
  • Ванна, туалет
  • Гаражі, топкові
  • Будь-які інші приміщення

Наприклад, замість укладання плитки в гаражі, можна облаштувати наливну підлогу. Це рішення витримає будь-які навантаження та умови експлуатації автомобілем. Таке покриття легко мити та стежити за чистотою. Це ж стосується і кухні, де постійно великий потік людей, періодично падають чашки, пляшки, каструлі і ллється вода.

Можна кидати на підлогу молотки та важкі предмети і підлозі при цьому нічого не буде. Плитка при такому режимі експлуатації довго не витримала б і потріскалася.

Висновки

Якщо ви глибше ознайомитеся з рішеннями, які пропонують наливну промислову підлогу, то вам захочеться мати таке покриття у себе в будинку або гаражі. Це дуже довговічне, зносостійке та естетично привабливе покриття. Його можна зробити в будь-якому кольорі та дизайні.

Найкраще підійде для приміщень, які зазнають підвищених навантажень. Це – кухні, гаражі, санвузли тощо. Сподіваємося, стаття була корисною для вас і тепер ви відкрили для себе новий вид матеріалу, який використовуєте в одному зі своїх ремонтів.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.