UKRjizn.com
Image default
Економічний прогноз

Пророцтва для України та Росії на 2023 рік. Чим закінчиться війна між Україною та Росією

Окуповано міста, величезну кількість біженців, обстріляно лікарні, школи та садочки. Сирени, які не дають спати ночами. Сім’ї, які не дочекаються своїх чоловіків, батьків та синів. Величезне зростання інфляції. Зруйновано об’єкти інфраструктури. Війна завдала багато страждань для українського народу. Весь світ мріє дізнатись, коли це закінчиться. Точні передбачення для України та Росії на 2023 рік. Чи варто чекати на закінчення війни?

Що кажуть екстрасенси?

Денис Маклашевський, рунолог, фіналіст «Битви екстрасенс» озвучив свої прогнози про те, що чекає на Україну. В останніх новинах про те, що Шойгу замовив собі вітраж із розбитого скла у Маріуполі. Вони хочуть показати, що вибороли місто. Але це ніяк не допоможе Росії отримати Україну. У РФ триває внутрішній конфлікт. Навіть подали петицію про визнання Путіна ворогом народу.

Українські військові обіграли всіх. Вони говорили, що планують контрнаступ на Херсон, а насправді пішли до Харкова. За прогнозами рунолога область буде звільнена, але ціною великої кількості життів бійців української армії. Страждає і мирне населення. На Херсонщині також йде рух, але там зміни погодних умов ускладнює дії.

Росія не приховує, що використовує стару техніку, але має величезний ресурс нової. Маклашевський каже, що це більша маніпуляція, ніж факт. Психологічний тиск також чинили на людей, які жили під окупацією. Землі так і залишаться за Україною, але мешканці не скоро зможуть повернутися до нормального психологічного стану.

Роман Шептицький, на запитання, коли закінчиться війна Україна-Росія 2023 року, передбачення дав наступні місяці. Він вважає, що війна може затягтися, але закінчиться українською перемогою. У жовтні 2022 року відбудеться посилення української армії і чисельно, і за допомогою зброї, яку привезли з інших країн. Повинне відбутися звільнення Запорізької, Харківської та Херсонської областей. У листопаді продовжиться визволення територій. У грудні можна буде говорити про якийсь результат, але він не буде остаточним.

У січні 2023 року Україні знадобиться фінансова підтримка від Заходу. У лютому будуть інтенсивні бойові дії для визволення української землі. З настанням весни очікується посилення конфлікту. Можлива провокація, яка не вийде. Російські війська знову забажають атакувати Київ. План подальших дій на цей час ще не опрацьовано. Існує припущення, що буде замах на життя президента України. Але плани або буде змінено в останній момент, або розкрито. Здійснитися їм не судилося.

Позитивний розклад на літо 2023 року. Це означає, що війна може закінчитися у травні 2023 року.

Імовірність ядерного вибуху, за словами Романа, зберігається на 20-30%.

Пророцтво Ванги для України на 2023 рік

Є велике пророцтво Ванги про Володимира про те, що його слава буде відома протягом тривалого часу. Але українці вважають, що це стосується саме Зеленського. у Росії вважають, що це передбачення стосується саме Путіна. Для того щоб остаточно розібратися, необхідно прогноз прослухати та розібрати за словами.

Згідно з прогнозом Ванги Україна-Росія відбудеться об’єднання земель. Саме після цього відбудеться покращення рівня життя. Своє передбачення болгарська провидиця передала через Олену Проклову. У пророцтві Ванга згадувала лише Росію. Ще тоді було відомо, що станеться якась дуже важлива подія, яка стане початком об’єднання територій. Сусіднім країнам ясновидець рекомендувала триматися РФ.

Суперечки відбуваються про передбачення про славу Володимира. Хто прославиться – Зеленський чи Путін? Сперечаються, що йдеться про російського президента. Він забажає повернути монархію до Росії, але королівські династії будуть проти цього через його походження. Під час його правління буде багато смутку, воєнних дій, голоду. Росію пограбують і розпочнеться великий бунт. Володимир опиниться під трибуналом і буде розстріляний. Тільки після цього життя знову стане кращим.

Існує велика кількість передбачень від різних провидців. Ніхто не може стверджувати, яка правдива інформація. За пророцтвом Ванги для України на 2023 рік відбудеться приєднання до Росії, разом із Білоруссю. Але так після смерті провидиці минуло багато років, передбачення можуть міняти за своєю вигодою.

Передбачення Матрони

Матрона неодноразово згадувала Україну. Вона бачила велику кількість біженців, яким доведеться виїжджати до інших країн. Передбачала страх, який відчували люди під час від’їзду. Виною цьому будуть саме воєнні дії.

Головним ворогом Росії Матрона Московська бачила саме Америку. РФ допомагатиме країнам-ізгоям. Наприклад, це може бути Сирія.

Про Україну Матрона також говорила про внутрішні конфлікти. Великі проблеми влади. Але найстрашніше, якщо українці відмовляться від православ’я. До 2025 року має відбутися об’єднання слов’янського народу в одну дуже сильну державу. Це станеться з волі Божої. Хоча у таке передбачення не віритись.

Пророцтво екстрасенсів для України 2023

Марія Ланг, містик і цілителька, зробила розклад на картах Таро і визначила, що чекає на Україну в майбутньому. Якщо на початку жовтня Путін почувається чудово і ні про що погане не думає, то в його оточенні багатьох відчувають розчарування. Армія розпадається та дезорієнтується. Причина цього – контрнаступ української армії. При цьому незабаром буде випущено з в’язниці політичного діяча, який є суперником Путіна. Можливо, це Навальний. Багато чоловіків намагатимуться виїхати за кордон.

Наприкінці жовтня Путін почуватиметься погано. Можливо, він навіть помре або його ізолюють від влади. У цьому війна завершиться. Ядерного удару чекати не варто. Але в останній тиждень російський президент може вчинити необдумані дії. Гарантувати з упевненістю неможливо.

Сергій Колесніченко, військовий волонтер та екстрасенс, попереджає, що необхідно бути обережними з об’єктами інфраструктури. Ракетні удари продовжуватимуться. Війна закінчиться несподівано.

Олександр Жарков, провісник і парапсихолог стверджує, що в Росії багато хто відмовляється воювати. Війна закінчиться 23 травня 2023 року. Для того, щоб наблизити перемогу, необхідно повністю виключити негативні думки. Зробити це складно, коли люди бачать, що діється окупантами, на які звірства вони здатні.

Експерти з-за кордону

Німецькі експерти стверджують, що до закінчення війни ще далеко. Єдина людина, яка здатна припинити цей жах, – це Володимир Путін. Але він ще сподівається на перемогу. Ханс-Хеннінг Шредер, політолог стверджує, що Україна також не планує укладати якісь домовленості. Українська сторона може воювати. Так, у Росії закінчується арсенал нової зброї. Все більше вони використовують зброю 70-х років. А це означає дедалі більше попадання цивільних об’єктів і загибель мирного населення.

Україна стримує російську агресію саме завдяки новітньому озброєнню та фінансовій допомозі західних країн. За словами експерта, єдиною проблемою є саме повільні постачання. Якщо Україна програє Росії, це може загрожувати цілісності європейських країн.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.