UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Пророцтва на 2019-2020 рік

Більше 90% населення країни в тій чи іншій мірі цікавиться прогнозами, гороскопами і пророцтвами. З останнім проблем немає — в Росії та інших країнах знайдеться відомий провісник, що володіє «стажем» справджених подій. Деякі з імен знають навіть молодші школярі. Навряд чи знайдеться людина, яка не знає хто така Ванга або Нострадамус. Незважаючи на те, що їх вже немає з нами, можна знайти пророцтва про Росію і мир на 2019-2020 рік висловлені кимось з них раніше. Втім, є й інші шановні астрологи і віщуни, що висувають свої теорії про життя в Росії та інших країнах в найближчі роки.

Пророцтва на 2019-2020 рік від Ванги

Щодо висловлювань іменитої болгарки склалася суперечлива ситуація. Останні пророцтва Ванги, що стосуються світових подій, багато відносять до інтернет-фальсифікаціям. Мається на увазі, що вона не висловлювалася про нового лідера, про появу якого в мережі безліч ресурсів говорять в останні роки.

Пророцтва

При цьому дослівно ніхто толком не може привести конкретне передбачення провидиці, хоча багато хто стверджує про виняткову достовірності даних. У чомусь присутня логіка — Ванга в своїх пророцтвах часто згадує улюблену нею Росію. В цей раз болгарка теж виділила РФ, віддавши їй у своїх прогнозах роль країни, правитель якої в силах об’єднати світ, заспокоївши численні політичні хвилювання.

Ванга передбачила Росії початок оптимістичного періоду, виключаючи природні впливи. У політиці та економіці країні буде везти в 2019-2020 роках, але від стихій це не захистить. У РФ, як і в усьому світі, пройде хвиля землетрусів, ураганів, посух, пожеж і повеней. Інші країни ризикують більше-ймовірні торнадо, цунамі, сіли і виверження вулканів. Природа в цей період буде виглядати так, немов бажає продемонструвати свою міць. Особливо сильно може дістатися Африці. Тут крім природних катаклізмів варто чекати і спалахів інфекційних захворювань.

Думка Бетсі Льюїс про події 2019-2020 років

Передбачення Бетсі поширюються на різні сфери життя. Екстрасенс радить почати потихеньку позбавлятися від біткоінів, чекати повторного обрання Трампа і появи сина у принца Гаррі. Одне з її пророкувань має стривожити всіх жителів планети — провидиця вказує на численні природні катаклізми, що змінюються повторювані явища, зокрема повеней і посух, різких перепадів температур, ураганів, що чергуються з ядучим штилем.

Варто знати! Ця провісниця ще не так відома в Росії і країнах СНД, але в Америці і Європі ім’я Бетсі Льюїс вже на слуху. Пані Льюїс була однією з тих, хто правильно передбачив долю відразу 2 американських президентів. Бетсі виявилася права щодо обрання Трампа і кончини старшого Джорджа Буша.

Щодо світових конфліктів Бетсі Льюїс виділяє 2 важливих події. Одним з них є продовження конфлікту Росії і України, а другим потенційно стане зіткнення американської армії з мексиканськими біженцями, намагаються великою чисельністю зламати прикордонні бар’єри і пройти на територію США. Пані Льюїс все частіше видає нові пророцтва, що згодом вражають своєю точністю, тому Бетсі варто віднести до заслужених провісників світу.

Пророцтва про Росію

Пророцтва про Росію і мир від Марії Дюваль

Пані Дюваль серед усіх країн світу виділяє 2 держави і підкреслює ризики з боку однієї частини світу. У першому випадку мова йде про Україну і Росію, об’єднуючи ці країни в процес створення спільного медичного дива. Прогноз Марії полягає в появі нового лікарського препарату, здатного збільшити тривалість життя людей або побороти захворювання, нині вважається невиліковним.

Також пані Дюваль говорить про те, що Росія досягне європейського рівня достатку. Це повинно радувати, але останнім часом у багатьох країнах ЄС рівень життя падає, тому краще сприймати такий прогноз до середніх величин діючих доходів європейців з росіянами. Втім, жителям РФ можна сміливо думати про майбутнє в позитивному ключі економічного розвитку. Тобто імовірно незабаром громадяни Росії будуть жити краще, ніж 1-2 роки тому.

Марія Дюваль попереджає Росію та решту світу про східну загрозу. Це можна розуміти у вигляді двох ймовірних подій: загострення східних військових конфліктів або якісь складнощі у світових відносинах з Китаєм. Втім, найімовірніше перший варіант. До того ж провісниця говорить про те, що всьому світу варто чекати сплеску терористичних атак.

Астролог Влад Росс прогнозує світові неприємності

На основі з’єднання Плутона з Сатурном Влад Росс висунув невтішне для більшості країн пророцтво. Конфронтація великих планет уже до кінця 2019 року призведе до хвилі світових економічних збурень. Якщо не приводити його мова дослівно, опустивши міркування про положення планет і т. п., а передати лише загальний зміст, то стає ясно, що глобальної фінансової кризи уникнути не вдасться. Питання лише в тому, наскільки чільні держави будуть готові до цього і яку політику виходу з важкої економічної ситуації зроблять.

Окремо астролог виділив важкий період для України. Влад Росс прогнозує дефолт на тлі світової кризи і втрату зарубіжних партнерів. Підсумком стане знецінення гривні і виникнення ще більшої залежності від інших країн. Провісник радить жителям країни згадати про найважливіше інвестиційне правило, пропонуючи зберігати накопичення в різних валютах, мінімізуючи вклади в гривнях.

Слова ченця Авеля про майбутнє світу

Різні старці в минулому намагалися передбачати події. Виходило не у всіх. Монах Авель виділявся серед них тим, що в майбутньому його прогнози про різні сильні світу цього збувалися. Передбачення про долю государів вразило громадян, тому люди дбайливо поставилися до праць старця, що розкривають таємниці найближчих століть.

Як і більш сучасні екстрасенси, Авель, що жив в 18 столітті, передбачив природні обурення і повідав про царя Росії, мудрому і сильному, що об’єднує світ. Незважаючи на те, що чернець часто передбачав смерть найбільших імператорів і государів, щодо 2019-2020 років він нічого не говорив про смерть.

Прогноз Павла Глоби на найближчі роки

Відомий астролог Павло Глоба попереджає росіян і жителів інших держав про входження в еру Водолія. Цей період характерний глобальними кліматичними стрибками, що полягають у різкій зміні подій. Найбільш помітним це буде в чергуванні сильних посух з рясними зливами і навіть повенями. Явище вже назвали кліматичними гойдалками води і засухи.

Щодо світових політичних подій у Глоби теж є прогноз, не обіцяють гладких часів. Поєднання Плутона з Сатурном в 2020 році і 20-річна циклічність політичних подій вказує на численні зміни. При цьому астролог говорить, що навіть якщо зміни буде проходить з шорсткостями, то результат для всього світу виявиться позитивним. Є ймовірність потепління у відносинах між країнами і скасування введених санкцій.

Також Павло підтримує інших провісників щодо ймовірності зміни керівництва в Росії в 2019-2020 році. Хоча він стверджує, що це може бути не сам факт зміни лідера, а виявлені нововведення в управлінні країни. Тобто лідер може залишитися колишнім, але знайти вагомість слова і діла. Окремо Глоба підкреслює значимість сільського господарства в найближчі роки. Астролог припускає, що люди згадають про дачі, а фермери отримають шанс розвинути своє господарство.

Пророцтва про Росію і світ на 2019-2020 рік від різних провісників дозволяють хоча б приблизно уявити те, що чекає нас в майбутньому, які радості і випробування приготувала нам доля. З іншого боку є прихильники версії про непредначертанності майбутнього, які вірять в те, що вони самі створюють свою долю. Всім іншим залишається просто чекати, щоб побачити приготовані життям події.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.