UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Пророцтва на 2020 рік від Ванги

Вже кілька десятиліть ім’я болгарської провидиці не сходить з вуст людей різних країн. Пророцтва осліплої жінки когось приводили в ступор, кому-то показували новий життєвий шлях, а ким-то залишалися незрозумілими. Провидиці вже давно немає з нами, але передбачення Ванги на 2020 рік для Росії і світу все ще актуальні. Тому багато хто з нетерпінням чекають їх розшифровки, адже не дарма на цим б’ються кращі уми різних країн, хоча є і цілком зрозумілі слова, що прозвучали з вуст цілительки.

Пророцтва для Європи на 2020 рік від Ванги

Аналітики Росії та країн СНД на відміну від багатьох інших держав відверто засуджують політику Європи по відношенню до біженців з мусульманських країн. Вже зараз в цій частині планети спалахують релігійні конфлікти, здатні привести до серйозних проблем світового масштабу.

«Прийдуть натовпу осіб інакомислячих, представляючись жертвами, але перетворяться вчорашні жертви війни в слуг самого диявола і спалахне Європа пожежею релігійних конфліктів».

Пророцтва

Тут майже дослівно наведені висловлювання Ванги про події в Європі, пов’язані з настільки поспішним, хоча і благородним гостинністю по відношенню до біженців. Такі пророцтва Ванги немов натякають про втрату безпеки через необдумані праведні вчинки.

Відеозаписи пророцтва немає. Провидиця і цілителька зробила його в присутність близьких людей. Вона сказала про нашестя інакомислячих, додавши що конфлікт не вщухне в найближчі кілька років. Німеччина і Франція можуть не тільки самі зануритися в пучину терактів і плутанини, а й стати джерелом проблем для інших країн Європи.

Передбачення Ванги на 2020 рік для всього світу

Відштовхуючись від того, що говорила Ванга, варто більш серйозно ставитися до різних політичних змін. Пророкування релігійних хвилювань в Європі вже доступні і тим, хто ніяк не пов’язаний з осудом — багатьом очевидний такий результат, адже складнощі вже почалися. Це повинно хвилювати не тільки європейські країни, але і весь світ, тому що проблеми світу в декількох країнах Європи цілком здатні перерости у великий військовий конфлікт.

Якщо врахувати, що не тільки Ванга, але і інші віщуни говорили про можливість виникнення чергової світової війни в період 2019-2020 років, то варто віднести ситуацію до критичних моментів людства. Також є ще один привід для конфлікту світового масштабу — вивчаючи те, що передбачила Ванга в останні роки свого життя, багато аналітиків відзначили важливе пророцтва, що стосується енергетики.

Мова йде про появу або розсекречення недорогого альтернативного джерела енергії, здатного забезпечувати населення планети дешевим світлом і теплом. Це буде лише один з елементів світової кризи, здатної повалити світ у найбільший військовий конфлікт.

«Влада втратить своє колишнє значення і велич. Хаос поглине землю і лише Росія збереже свою цілісність і державність.»

У цих словах можна “побачити” агресором Росію або світову ядерну війну, в якій впадуть найбільші країни, а РФ вистоїть завдяки величезним територіям. Тут же видно, що Ванга в черговий раз виділяє Росію, відводячи їй особливе місце в своїх пророцтвах.

Передбачення Ванги

Передбачення Ванги для Росії на 2020 рік

Вже багато разів провидиця особливу увагу в своїх прогнозах приділяла Росії. З цією країною у Ванги особливий зв’язок, а її передбачення для РФ досить точні. Прогноз на 2020 рік тривожить, але обіцяє благо для всієї країни в цілому. По суті Росію чекає переломний момент, якась глобальна реформа. Тільки при будь-яких реформах громадяни країни будуть зачеплені нововведеннями, а в деяких випадках навіть травмовані змінами.

Якщо відштовхуватися від того, що говорила Ванга, то стає ясним факт напруженого періоду для росіян. Нещодавно розпочата пенсійна реформа і літній вік Путіна в. в. вносять сум’яття і народні хвилювання. Після прийняття пенсійного законопроекту без всяких віщунів було ясно, що в 2019-2020 роках в країні буде трохи неспокійно. У той же час Ванга передбачила для Росії особливий період, що підносить країну над іншими державами світу, в тому числі і найрозвиненішими.

Тільки дослівно віщунка сказала стосовно майбутніх труднощів, що це необхідний переломний момент, який готує Росію до світового лідерства і процвітання. Також Ванга сказала про те, що коли світ зануриться в хаос, то Росія встоїть в потоці плутанини, стаючи ще більш потужною державою. Росіянам має бути приємно від того, що на думку Ванги таку державу визнають у всьому світі, умовно вставши перед нею на коліна. Тільки провидиця попереджає, що це може бути лише після завершення вкрай небезпечного конфлікту між Росією і США.

Зв’язок пророцтв Ванги зі словами інших провісників

В якійсь мірі велика частина провидців має подібну точку зору, висловлюючись про світовий конфлікт на грунті релігії або якось пов’язаної з вірою у вищі сили. Багато провісники в тій чи іншій формі пророкують зіткнення мусульманства і християнства, здатне вилитися у світовій військовий конфлікт і численні теракти в різних країнах.

Увага! Не варто чекати і боятися війни. Необхідно проявляти розумну обережність в закордонних поїздках, уникаючи там відвідування людних місць і заходів, що мають на увазі велике скупчення народу. Вже зараз ситуація в Європі не дуже стабільна, тому не треба спокушати власну долю.

В іншому є люди, які не вірять в істинність пророкувань, що говорять про те, що слова провидиці придумали люди вже після того, як з’явилися факти, що підтверджують високий рівень ймовірності тієї чи іншої події. Причому таким людям марно пред’являти відео, коли ще жива Ванга говорила про якісь приховані події, ще навіть не відомих масовому населенню. Втім це справа кожного, вірити чи ні словам настільки відомої провидиці.

Пророкування Ванги на 2020 рік для Росії і світу лякають, але вкрай цікаві і цілком правдоподібні. Особливо в сфері активного поширення криптовалют, що міняють гроші на цифри, про що раніше говорила болгарська цілителька. Виходячи з того, що передбачила Ванга щодо світової напруженості, при вираженій здатності провидиці «вгадувати» майбутнє, варто кожному жителю планети бути трохи добрішими і обережнішими у власних вчинках. Якщо ж повірити в крах грошової системи і Поява альтернативного джерела енергії, то варто очікувати в 2020 і наступних роках зовсім інший світ, незнайомий нікому з нас.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.