UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Пророцтва Нострадамуса про Україну на 2020 рік

Сен-Ремі Мішель де Нострадам – французький фармацевт, алхімік і віщун, більш відомий, як Нострадамус, за своє життя він зробив чимало справджених пророцтв, які приводили весь світ в шок. Багато передбачення довелося приховати від людства, так як вони могли спровокувати хаос і паніку, але на сьогоднішній день стає все більше розкритих пророцтв Нострадамуса.

герб

Новітні передбачення Нострадамуса на 2020 рік для України

Пророцтва Нострадамуса на 2020 рік для України і не можуть не розчарувати її жителів, адже віщун був упевнений в тому, що саме в 2020 році між Україною і поруч розташованими країнами почнуться сильні конфлікти і війни. Ці війни погублять життя мільйонів людей і зруйнують велику кількість міст. Також алхімік попереджав людей про те, що в цьому році може початися «велика війна, а саме третя світова війна, яка триватиме близько 30-ти років і закінчиться знищенням більшості країн, або спровокує початок кінця світу.

Дві головні Республіки об’єднаються в одну і почнуть правити рештою світу. Йому потрібно більше кількох століть, щоб відновитися від наслідків воєнних дій, але, врешті-решт, людей чекає світ, наповнений гармонією і спокоєм. В іншому випадку трапиться сильний вибух, і Земля безслідно зникне.

Але цієї війни цілком можна уникнути, якщо лідери країн погодиться вести переговори, інакше військові дії почнуться саме з-за відмови одного з президентів обговорювати політичні відносини.

Нострадамус

Клімат країни в 2020 році

Прогноз Нострадамуса для України на 2020 рік не можна назвати позитивним, адже провидець стверджує, що через “парад планет” в космосі нашу планету очікує глобальне потепління. Річки та озера висохнуть, а через посуху буде безліч лісових пожеж. Даний феномен торкнеться не тільки України, але і всієї планети. Середня температура повітря зросте до декількох разів, завдяки цьому в Антарктиді і океанах почнуть стрімко танути льодовики, з-за чого відбудеться велика повінь.

Таким чином, можна сказати, що 2020 рік буде наповнений різними катастрофами й катаклізмами, з-за яких постраждає весь світ, і загине величезна кількість людей. Також віщун не виключав те, що багато держав будуть знищені землетрусами. Найбільше землетрус відбудеться на Заході улітку 2020 року, можна припустити, що Нострадамус мав на увазі саме Америку і поруч розташовані країни.

Україна і Крим

Пророцтва Нострадамуса про Україну на 2020 рік зачіпали тему приєднання Криму. Провидець говорив про те, що приєднання даної республіки назад до території України спричинить за собою вкрай негативні наслідки, воно спровокує війни і масштабні конфлікти між державами. Мішель де Нострадам у своїх щоденниках писав про те, що 2020 рік стане найважчим роком для жителів Землі в плані величезної кількості війн та конфліктів.

Економіка країни в 2020 році

Мислитель стверджував, що в 2020 році економіка країни спочатку різко впаде, середня заробітна плата по країні зменшиться вдвічі, буде інфляція, ціни почнуть швидко рости. Але при цьому до кінця 2020 року економіка стабілізується і вийде на новий рівень.

Ситуація на сході України

Нострадамус про Україну в 2020 році говорив наступне: «В східній частині країни станеться сильне протистояння між жителями двох міст, але до закінчення другого десятиліття двадцять першого століття дане протистояння буде придушене новим лідером країни». Даний вислів, швидше за все, відображає ситуацію, яка стосується військових дій на Донбасі. Нострадамус стверджував, що до кінця 2020 року новий президент України допоможе вирішити проблему ворожнечі двох міст – Донецька та Луганська.

Релігія

Нострадамус у своїх писаннях також міркував про Бога. Він був упевнений, що в 2020 році почне зароджуватися новий релігійний рух, який стане найбільшим у світі. Це релігійний рух почне своє існування саме в Києві, де з’являться перші послідовники цього руху.

пророк Нострадамус

Україна зникне з лиця Землі?

Нострадамус передбачав, що Українська держава припинить своє існування до 2021 року, але не варто лякатися. Воно не буде знищено, лише змінені його території, населення і найменування нової країни. Алхімік говорив про те, що три сестри об’єднаються знову і стануть правити цим світом. З цього можна зробити припущення, що саме Білорусь, Росія і Україна стануть єдиною державою і зможуть правити рештою світом, але так як у часи Нострадамуса цих трьох країн ще не існувало, то передбачення провидця може бути помилковим, а припущення невірними. Тим не менш, він не єдиний, хто був упевнений в об’єднанні цих територій.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.