UKRjizn.com
Image default
Пророцтва

Пророцтва Вольфа Мессінга на 2021 рік

Пророцтва Вольфа Мессінга на 2021 рік для України – це невеликий фрагмент тексту, який трактується довільно, йому надається той сенс, який хоче бачити черговий автор. Відразу варто згадати, що в ньому немає ніяких згадок про вставання з колін і прийдешньому економічному процвітанні, які постійно цитуються на патріотичних сайтах. Як немає і пророкувань про прийдешнє військове протистояння двох країн-України і Росії, зате є слова про швидке потепління у відносинах між ними.

Вольф Мессінг

Неоднозначна особистість

Особистість знаменитого Менталіста досі викликає неоднозначне ставлення-люди, налаштовані скептично, називають його шарлатаном, у якого безсумнівно були видатні здібності. Саме вони сприяли успіху в уявленнях бродячого цирку, з яким він кілька років подорожував. Його знаменита книга написана журналістом м.Хвастуновим, і всі фантастичні відомості були не просто придумані співробітником «Комсомольської правди», а й схвалені естрадним артистом.

Перевірка історичних відомостей показала, що кожен прогноз від Вольфа Мессінга (навіть за умови, що він автор гучної книги) написаний в період, коли він лікувався у знаменитого психіатра від численних фобій. Людям властиво бажання заглянути в майбутнє, тому всілякі пророцтва і передбачення від астрологів і віщунів – постійна тема, предмет пильної уваги. Ті, хто хоче вірити в їх правдивість, навмисно пропускають невдалі передбачення і акцентуються на тому, що в якійсь мірі збіглося з реальними подіями.

Однак навіть найвідоміший факт, на думку адептів, що підтверджує пророцтва Вольфа Мессінга-вказівка дати закінчення війни (8 травня), можна витлумачити двояко. Одні люди впевнені, що він вказав правильну дату – день підписання капітуляції фашистською Німеччиною. Інші нагадують, що рік їм не називався, треті-що 8 травня не було закінченням війни, тому що радянським солдатам ще довелося брати участь у розгромі мілітаристської Японії.

Цікаві факти

На українських сайтах, в безпорадних публікаціях, можна зустріти згадки, що довільно витлумачені передбачення Мессінга на 2021 рік для України знайдені в якихось нових, невідомих світу рукописах. Нічого подібного не відбувалося після смерті народного артиста РРФСР.

Пророцтва Вольфа Мессінга на 2021 рік

Все, що було відомо і раніше, – з одного і того ж джерела. І як би не хотілося цього українським авторам, ніяких нових не було виявлено, а зміст старих давно відомо і навіть частково знаходить підтвердження:

  1. В. Мессінг писав свої передбачення по роках, тому не можна говорити, що він несвідомо помилився і події відбулися раніше або пізніше зазначеного терміну.
  2. Він передбачав Росії економічні складнощі протягом п’яти років, які приведуть до її зміцнення. Все так і є, введені Америкою і Європою санкції створили певні труднощі, але призвели до розвитку власної промисловості через необхідність імпортозаміщення.
  3. Він говорив про кризу влади в Білорусії і про те, що республіка з честю вийде з цього складного періоду. Правдиві передбачення 2021 від Вольфа Мессінга – в тому, що він безпомилково охарактеризував тактику РБ – вона вміло лавірує між двома таборами і примудряється не тільки залишатися стабільною, але і отримувати певні бонуси.
  4. У тому ж, 2021 передбачене поява нового пророка, який повинен відкрити спільну світову релігію і привести земні народи до миру, процвітання і братерства. Поки нікого підходящого для цієї ролі немає на горизонті. Про це говорила і Ванга, але це не означає, що незабаром на Землі з’явиться новий Месія.

Що ж стосується Росії і України, у яких будуть складнощі через страшну інфекцію, то для РФ це незабаром має змінитися на процвітання і нові економічні досягнення-і це за словами Мессінга. Ніякого розпаду, падіння або руйнування, як цього хотілося б авторам деяких публікацій, в РФ не очікується.

Україна: правда і вигадка

Передбачення Вольфа Мессінга на 2021 рік для України підтверджує його здатність до передбачення, що вже виявилася шістьма роками раніше. Він говорив, що країна буде втягнута в тривалий і кровопролитний конфлікт, і так воно і виявилося.

Мессінг стверджував, що винуватцем громадянської війни буде влада, яка призвела її до такого варіанту подій. У В. Мессінга стверджується, що в результаті цього конфлікту вона втратить частину своїх територій – Крим вже повернувся на свою історичну батьківщину, не виключено, що і Донбас, де гине мирне населення – люди похилого віку і діти, теж віддасть перевагу інший шлях.

Нікому з українських патріотів-русофобів не подобається, що передбачення Вольфа Мессінга 2021 рік для України містить твердження про потепління відносин між країнами, намічене якраз на 2021. Про нього свідомо замовчують, замінюючи фразами»встане з колін, впевнено піде до економічного процвітання, отримає сильного союзника за океаном”.

І Ванга, і Вольф Мессінг згадують про те, що через пару десятиліть США втратить роль світового диктатора, стане країною, з якою ніхто не буде рахуватися. Не можна трактувати пророцтва вибірково, відкидаючи те, що не підходить і перебріхуючи залишився в свою користь. Військового протистояння, на думку великого Менталіста, між Росією і Україною не буде. Як і не буде нових документів, на які можна посилатися в довільному тлумаченні всім відомого тексту.

Адже в ньому ні рядки про союзництво, тим більше, повноправне, з Америкою. А економічне процвітання, можливо, почнеться тільки після того, як країна вийде з-під зовнішнього управління і знову налагодить взаємовигідні відносини з найближчими сусідами.

Але якщо вірити пророцтвам Мессінга не вибірково, а повністю, то незабаром і справді з’явиться новий, великий пророк з універсальною релігією, який приведе всі народи землі до миру і благоденства. Залишилося вирішити, чому в. Мессінг був упевнений, що Китай в цей період почне Ядерне бомбардування Кореї і Японії, і Росії доведеться втручатися, щоб вирішити конфлікт в Азії. Будемо сподіватися, що не всі його передбачення збудуться, як це було і раніше.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.