UKRjizn.com
Image default
Економічний прогноз

Пророцтво Ольги гомін на 2021 рік

Зневірившись отримати правдиву інформацію в українських ЗМІ, жителі України, які опинилися у важких умовах політичної та економічної кризи, все більше довіряють сьогодні прогнозам ясновидців. Особливою популярністю користується прогноз Ольги гомін на 2021 рік для України, в якому вона обіцяє українцям економічне благополуччя і допомогу ЄС.

Пророцтво Ольги Гомін на 2021 рік

Ольга Гомін: коротка характеристика

Знайти інформацію про цю ясновидиці в Інтернеті не просто. Немає ніде дати її народження, фото та іншої інформації. Більш того, на сайтах з її прогнозами повідомляється, що відьма Ольга ніколи не брала участь в популярному телешоу «екстрасенси». Ніхто не знає, скільки їй років, де народилася, і як у неї з’явився дар передбачення. Відсутність таких даних змушує задуматися про те, наскільки реальний даний персонаж.

Адже всі відомі віщуни, які передбачали ті чи інші події, були реальними людьми з конкретною біографією. Швидше за все під ім’ям відьми Ольги діє група людей, рід занять яких далекий від передбачень майбутнього. На Україні сьогодні використовується велика кількість політтехнологій, що дозволяють впливати на масову свідомість людей. Не дивно, що під цим ім’ям працює велика кількість онлайн-курсів, що пропонують навчити розкривати в собі світле, позитивне початок через медитацію. Ця техніка подається на її курсах як спосіб впоратися з труднощами, які сьогодні переживають багато українців, що залишилися без стабільної роботи в умовах ковидної пандемії.

Які передбачення дає Ольга Гомін

Щоб зрозуміти, в чому сенс цього інтернет-проекту, слід проаналізувати будь-яке передбачення для України від Ольги Гомін. На відміну від астрологів, ворожок, що використовують карти Торо, інших ясновидців, в прогнозах яких завжди шифрується прогноз на майбутнє, відьма Ольга використовує термінологію політологів, аналізуючи ситуацію в країні.

Вона дає прогнози з наступних тем, які цікаві представникам державної влади:

  • політична ситуація всередині країни;
  • роль України на міжнародній арені;
  • українська економіка;
  • військовий конфлікт на Донбасі;
  • протистояння України та Росії.

Сьогодні багатьох українців цікавить економічна політика уряду. Всім хочеться, щоб кризова ситуація змінилася в кращу сторону, тому Ольга робить передбачення такого штибу, обіцяючи всім поліпшення ситуації всередині України в 2021 році.

Книги Ольги Гомін

Не менш злободенною темою вважається військовий конфлікт на Донбасі. Нинішній Президент України зміг набрати більше 70% голосів під час президентських виборів за рахунок того, що пообіцяв мир в цьому українському регіоні в ході своєї передвиборної компанії. За час його перебування при владі ситуація на південному сході України тільки погіршилася. Тривають обстріли, гинуть мирні жителі ДНР і ЛНДР, серед яких маленькі діти і люди похилого віку.

Не менш актуальна на Україні і тема взаємин з Росією. Використовуючи найактуальніший для України політичний порядок денний, провісниця Ольга дає свої прогнози по всіх цих темах, які за змістом мало чим відрізняються від аналітики більшості українських політологів і пропагандистів.

Проблема правдивості передбачень Ольги Гомон

На багатьох сайтах, що просувають проект Ольга Гомін, вказується, що всі її пророцтва для України збуваються. Так, наприклад, кажуть, що ще до початку 2014 року відьма передбачала громадянську війну на південному сході країни.

Вказується, що всі передбачення Ольги збуваються на 95%. При цьому не наводяться приклади збулися пророцтв української відьми. Замість цього дається прогноз на 2021 рік, згідно з яким країну виведуть з економічної кризи нові креативні політики. Вони ж зможуть врегулювати конфлікт з Росією. Ольга пророкує, що український президент, який перебуває при владі, зробить все можливе для завершення війни на Донбасі і відновлення цілісності України.

Також Ольга пророкує розквіт української економіки і появу нових робочих місць, а безпосередню допомогу в цьому надасть ЄС і західні партнери України.

Таке відчуття, що те, що прогнозує Ольга Гомін для України на 2021 рік, відноситься до якоїсь іншої країни. Цього року склалася вкрай важка ситуація для більшості українців, а перспектив поліпшення матеріального становища більшості населення немає.

Всі спроби президента Зеленського на Донбасі зводилися тільки до перегляду Мінських угод, що призвело до ескалації напруженості на лінії зіткнення. Зеленський зробив все, щоб остаточно зіпсувати ставлення з Росією, підтримуючи нацистів у своїй країні і звинувачуючи СРСР у розв’язуванні Другої світової війни.

Передбачення економічного розквіту, який принесуть Україні молоді реформатори і захист українців від пандемії і зовсім схоже на казку, абсолютно не відповідну українській реальності 2021 року. Провал компанії вакцинації через відмову скористатися російською вакциною» Супутник”, прийняття закону про продаж українських земель, постійне зростання комунальних платежів і різке зубожіння українців, що посилилося в умовах пандемії – ось що отримали українці в 2021 році замість зростання зарплат і пенсій.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.