UKRjizn.com
Image default
ГороскопПророцтва

Пророкування успіху на 2020 рік

З даної статті Ви дізнаєтеся, яким буде прийдешній рік 2020 для всіх східних знаків китайського гороскопу, зокрема, які місяці будуть більш вдалими, а які менш.

Солнечные часы

Щасливі місяці для Пацюка, Бика, Мавпи і Дракона

Незважаючи на те, що протягом всього 2019 року Щур, Бик, Мавпа і Дракон заощадили багато грошей, але в 2020 р. вони повинні бути вкрай обережні, їм слід уникати можливої крадіжки або нещасного випадку.

Важливо! Кращі місяці 2020 року: травень, червень, серпень, жовтень. Гірші місяці: лютий, липень, вересень, листопад.

Протягом наступних 12-ти місяців, Щур, Мавпа, Бик і Дракон не повинні ставати жертвою ревнощів. Оскільки можуть виникнути суперечки, особливо в квітні і листопаді.

Шлюб або початок нових відносин в лютому, липні, вересні, листопаді та січні 2020 року не рекомендується ні для одного з цих китайських знаків зодіаку.

Нет новой любви

Якщо вони хочуть здорових і функціональних відносин, то Щурам, Бикам, Мавпам і Драконам, можливо, доведеться піти на деякі компроміси, не будучи настільки впертою весь час. Проявляючи трохи терпіння вони зможуть легко подолати будь-які можливі непорозуміння.

У 2020 році Щури, Бики, Мавпи і Дракони повинні берегти свої гроші і свої заощадження. Найкраще не входити в новий бізнес, а продовжувати розпочаті в 2019 році проекти.

Нет новым бизнес идеям и проектам

Пильність бажана протягом усього липня. Іноді ці знаки китайського гороскопу схильні перебільшувати і будувати багато планів, але протягом року щури 2020, слід бути якомога більш реалістичними. Невдача може чекати ці знаки в лютому і листопаді.

Люди, що народилися під знаком щури, бика і Дракона, матимуть стабільне здоров’я протягом року, але вони повинні бути завжди напоготові щоб уникнути будь-яких можливих нещасних випадків, викликаних металевими предметами.

Вони будуть мати можливість домогтися успіху, а також будуть мати силу, щоб подолати будь-які можливі перешкоди.

Вдалі місяці для Тигра, Свині, Півня і Змії

Після важкого 2019 східні знаки «Тигр», “Свиня”,» півень «і» Змія ” знайдуть гармонію і рівновагу в 2020 році.

Важливо! Найкращі місяці в 2020 році: березень, травень, липень, грудень. Найгірший місяць року: лютий, червень, серпень, листопад.

Ваші відносини будуть мати злети і падіння, може виникнути ревниве поведінку. Тому всі хто народилися по знаком Тигра, Свині, півня або змії повинні звернути більше уваги на їх сімейні відносини, які вимагають особливої уваги. Їм потрібно проводити більше часу зі своєю близькою людиною, романтичний відпочинок настійно рекомендується. Якщо вони хочуть одружитися, кращі місяці для цього-Березень або грудень. Їм слід уникати залучення в сексуальні скандали, особливо в жовтні.

Тигр, Свиня, Півень і Змія є природними лідерами. Їх ділова активність досягне свого піку в травні. Не рекомендується брати в борг або давати в борг гроші в червні. Вони розраховують тільки на власні сили і є людьми, орієнтованими на успіх. Рік металевої Щури — це хороший рік для інвестицій, але дані знаки китайського гороскопу повинні покладатися тільки на себе.

Фото отражающее инвестиции в стране

Краще, якщо вони зможуть вибрати лише одну з багатьох можливостей, які вони мають, не дозволяючи іншим відволікати їх від своїх планів. Здоров’я буде найслабшою ланкою для цих знаків протягом усього 2020 року, і увага до нього має стати головною турботою. Тому людям, народженим під знаком Тигра, Свині, Мавпи і Змії слід більше часу проводити на природі і, зокрема, в місцях з великою кількістю води.

З великими зусиллями Тигри, Свині, Півні і Змії подолають всі можливі перешкоди і впевнено підуть по шляху багатства, процвітання і успіху.

Щасливі періоди для Кролика, Кози, Коні та Собаки

В 2020 році знаки «Кролик», «Коза», «Кінь» та «Собака» знаходяться під впливом позитивної енергії, випромінюваної зіркою процвітання, і ці знаки вважаються найщасливішими в цьому році.

Важливо! Кращі місяці : лютий, травень, липень, серпень, вересень, листопад. Найгірші місяці : жовтень, грудень.

За мирною і гармонійним життям підуть періоди, коли їх відносини будуть слабшати, підриватися зрадою і змовами. Рекомендується зосередитися на всьому, що пов’язано з романтикою, і уникати поверхневого ставлення до відносин зі своїм партнером.

Сварки можуть відбуватися через невпевненість у власних силах або через можливі спокуси або невірність, особливо в квітні і січні 2020 року. Тим не менш, це хороший рік для шлюбу і хороший рік для зачаття дитини.

Женщина в положении -зарождение новой жизни.

Бізнес буде приносити стабільний дохід, але на підписання контрактів рекомендується звертати особливу увагу. Незважаючи на свою дипломатію, Кролики, кози, коні і Собаки не знайдуть великої кількості людей, охочих допомогти їм у 2020 році.Ці знаки китайського гороскопу повинні розраховувати на дуже добре розроблені плани і ставити перед собою реалістичні цілі. Кролі, Кози, Коні та Собаки в 2020 році будуть мати дивовижне здоров’я, але вони можуть послабити його, якщо будуть дуже стурбовані тим, як заробляти гроші.

Гроші будуть легко надходити на їхні рахунки і в кишені, до того моменту поки вони не проявлять свою жадібність! Брати гроші в борг не рекомендується.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.