UKRjizn.com
Image default
Фінанси

Рейтинг банків України на 2020 рік

У наш час стало необхідністю накопичувати гроші на «чорний день». Тому актуальним залишається питання, як, в яку установу поставити гроші. Адже останнім часом вкладників часто обманюють. Перед тим, як нести гроші в банк, необхідно переконатися в його надійності, перевірити власника, оскільки власник фінансової установи може помінятися, що призводить до фінансових махінацій. У виборі фінансової установи допоможе топ кращих банків, цей список щороку змінюється. Вже можна сказати про рейтинг банків України по надійності 2020.

карты

Банківська система України 2020: загальна інформація

Згідно з даними Міністерства фінансів, Національного банку України, за дев’ятнадцятий рік отримали чималу прибуток, що становить трохи більше тринадцяти мільярдів гривень. Ця сума перевищує дохід за вісімнадцятий рік на цілих п’ятдесят два відсотки. Варто зазначити: у період з березня місяця дев’ятнадцятого року по початок двадцятого року прибуток у всіх українських банках зросли на двадцять дев’ять відсотків (це дорівнює сумі п’ятдесят вісім мільйонів гривень), в той же час витрати також збільшилися на двадцять три відсотки. Зараз загальна сума витрат становить сорок чотири цілих вісім десятих мільйона гривень.

Щоб вибрати, в яке з фінансових установ вкласти гроші, можна подивитися рейтинг банків України на 2020 рік.

Як вибрати надійний банк?

Рейтинг надійності за депозитами банків України не є єдиним показником для вибору банку для майбутнього вкладу, є інші критерії вибору:

 • репутація власників банку;
 • Положення Банку у фінансовій сфері, репутація установи;
 • рівень забезпечення капіталом;
 • звітність;
 • відсотки, які банки встановлюють клієнтам-вкладникам;
 • розташування банку щодо місця проживання;
 • встановлені тарифи на всі види послуг;
 • рейтинг депозитів в банках України.

Дуже важливу роль в репутації будь-якої установи грає власник. Адже до людини з поганою репутацією, скандальної особистості ніхто свої кошти не довірить.

Ще одна причина з’ясувати інформацію про власника банку – перевірити його платоспроможність. Часто бувають такі випадки, коли клієнт вкладає гроші в банк, який на межі банкрутства.

копейки

Найбільш надійними є банкіри родом із зарубіжних країн. Всю інформацію про власників банківських установ надає Нацбанк України. Для цього необхідно зайти на сайт, відкрити вкладення «Інформація про власників істотної участі в банках України».
Також дуже важливо ознайомитися, яку репутацію завоював сам банк. Зараз у світі сучасних технологій легко відстежувати різні недоліки того чи іншого банку, стежити за роботою будь-якої фінансової установи.

У виборі банку можуть також допомогти різні блоги. Якщо з’явиться інформація про затримку виплат, співробітники банку будуть вести себе нешанобливо до клієнта, люди про це дізнаються, зроблять висновки: віддавати туди свої заощадження, чи ні. Як повідомляють експерти-фінансисти, перед вибором банку слід вивчити історія його створення, наявність кризових ситуацій за час всього існування. Ці дані допоможуть скласти якісь враження про банк, його репутацію.

Одним з головних критеріїв надійності банку – наявність достатнього капіталу для виходу з кризи, позаштатних ситуацій. Часто бувають такі випадки, коли через кризу банк не може виплатити клієнту його депозит. В такому випадку необхідно мати запасний варіант виходу з кризи.

Щомісяця співробітники кожного банку видають звіт про свою діяльність. Вся ця інформація надходить в Нацбанк. Дізнатися дані звітів дуже складно для простих українців, для володіння такою інформацією знадобиться фахівець, який здатний ретельно все довідатися, на законній підставі добути звіт. Але це дуже складна задача.

При взятті кредиту банк встановлює суму щомісячних комісій, яку, потрібно проплачувати разом з обов’язковим платежем. Що стосується депозиту, то при вкладенні грошей на певний період клієнту нараховуються відсотки, які він може забрати по закінченні терміну депозиту. У кожному банку комісія різна, тому клієнти, які беруть кредит, будуть вибирати банк, де відсотків менше, а вкладники – банк, який пропонує більший відсоток.

рейтинг

Дуже важливо вибирати той банк, який буде недалеко від будинку. Адже не дуже зручно витрачати півдня, день на дорогу, щоб сплатити кредит, забрати, переоформити кредит, скористатися будь-якою іншою послугою.

На кожну послугу банки встановлюють свій тариф. Багато клієнти бажають скористатися тільки однією послугою, тому дізнаються дані тільки про тарифи одного виду. Але банки пропонують з метою економії комплексні послуги. Тому перед остаточним вибором банку клієнту потрібно ретельно дізнатися, які тарифи, на яку послугу вони призначені.

Останній критерій вибору – рейтинг депозитів банків України на 2020 рік. Для остаточного вибору найкраще порівняти кілька фінансових установ.

center>

Рейтинг банків України по надійності 2020 по депозитах

Рейтинг надійний банків України на 2020 рік виглядає так:

 • Приват;
 • Ощад;
 • Укрсиббанк;
 • Альфа;
 • Аваль;
 • Укргаз;
 • Пумб;
 • Укрсоцбанк;
 • Отіпі;
 • Ідея.

Як повідомив Мінфін про рейтинг банків України, цей список – топ десять кращих банків України по надійності за депозитами.

Приват банк

Це найбільша фінансова установа країни. У рейтингу надійності цей банк стоїть на першому місці, оскільки за час свого існування, починаючи з 1992 року (саме тоді він був заснований), банк завоював багато клієнтів, зайняв перше місце по платіжним системам, якості обслуговування. До шістнадцятого року Приват банк приписували Ігорю Коломойському, оскільки у нього була найбільша частка. У шістнадцятому ця установа перейшла під контроль держави.

приватбанк

Ощад банк

Ощад банк – найбільший банк, що належить країні. Роком його заснування став 1991 рік. В даному фінансовій установі зареєстровано більше всіх пенсіонерів, саме в цьому банку більшість українців отримують пенсії, інші види соціальних виплат.

Укрсиббанк

Укрсиббанк почав своє існування ще в дев’яностому році. Завоював багато клієнтів за рахунок європейських умов обслуговування, оскільки більше половини відсотків акцій належать однієї із зарубіжних компаній. Це перший в Україні банк, у якого багато філій знаходиться в інших країнах. Загальна кількість відділень становить 169 тисяч.

Альфа банк

Це один з банків, який має російські, українські філії. Це банк станом на вісімнадцятий рік був одним з кращих за кількістю активів. Зараз фінансова установа передала своє лідерство банк Приват. Рік заснування збігається з роком створення Приват банку – дев’яносто другий рік.

Аваль

Згідно з даними опитування серед клієнтів, банк Аваль, створений в дев’яносто шостому році, є одним з кращих установ по обслуговуванню. У цій установі працюють не тільки професіонали своєї справи, які нададуть не тільки якісне обслуговування, а й нові, вдосконалені послуги з кредитування, депозитів, відкриття рахунку.

Альфа - банк

Укргаз

Власником даної фінансової установи є Міністерство фінансів. У шістнадцятому році займав десяте місце за розмірами активів, наприкінці дев’ятнадцятого року Укргазбанк посів шосте місце в рейтингу найнадійніших банків за депозитами. Рік заснування банку – 1993-ий.

Пумб

Пумб є приватним банком України, головним акціонером є Рінат Ахметов. Перші банківські операції по зарахуванню, переказі грошей були здійснені в дев’яносто першому році. Зараз це один з найпопулярніших банків. Тут кожен клієнт зможе оформити вигідний кредит з низькими відсотками, вкласти гроші на вигідних умовах.

Укрсоцбанк

Укрсоцбанк посідає сьоме місце серед банків найбільшими активами. Установа була створена в дев’яностому році. У 2004 році банк перейшов у володіння Віктора Пінчука. Вже в 2007 році дев’яносто п’ять відсотків акцій компанії була продана фінансовій групі, що представляє Італію.

Отп банк

Спочатку, ще на початку створення (1998 рік) банк носив назву «Райффайзен». За роки свого існування у банку ріс капітал, а з ним репутація. Тепер він входить в десятку кращих банків.

ОТП

Ідея банк

Цей банк останнім часом користується великою популярністю в сфері кредитування. Банк пропонує вигідні умови і низькі відсотки кредитування. Рік заснування установи-1989. Головний офіс знаходиться у Львові.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.