UKRjizn.com
Image default
Нерухомість

Ремонт квартири: тренди 2022

Щоб оновити інтер’єр у квартирі, заміському будинку, використовуючи модні напрямки, ознайомтеся з рекомендаціями дизайнерів Кабанчика. Якщо інформації здасться недостатньо, можна звернутися на пряму до фахівців, які допоможуть і проконсультують, якщо вам потрібен ремонт під ключ або лише окремий вид робіт.

Тренди у ремонті квартири

Що модно та актуально у 2022-му

1. Підвісна стеля, оформлена ярусним і центральним підсвічуванням

Вибравши такий тип конструкції для вітальні, ви отримаєте світлу обитель у стилі «неокласика», яка добре обіграє невисокі стелі. Наскільки затишно виявиться тут, коли за вікном вирує завірюха або ллє проливний дощ!

2. Кухонний фартух, виконаний із дзеркальних ромбів. Незвичайна подача вимагає особливої ​​чистоти на кухні, візуально виглядає виразно і розширює поперечний простір приміщення для приготування їжі.

3. Від витонченості назад до простоти. Як тільки не витончувалися з деревиною! Її застосовували для класичних меблів у строгих контурах, доповнювали фільонками, вигинами, різьбленою атрибутикою.

У 2022 році модним писком вважається виготовлення меблів, що нагадує замовлення, недбало виконане в кустарній майстерні. Брутальність і недомовленість – ось коник сучасних меблів!

4. Натуральний мармур, що використовується для обробки підлог, стін, камінів, має бути з колекції рідкісних екземплярів. Ви дійсно зможете пишатися декоративним покриттям або сувенірним виробом, матеріал для якого видобувають на рідкісних родовищах та пропонують найпретенційнішим клієнтам.

Тренди ремонту 2021

5. Як у квартирі з великою площею зберегти чарівність світла? Зробіть відкритий широкий портал з передпокою у вітальню, а поруч із ним частину стін замініть мозаїчними перегородками.

6. Оздоблювальні роботи, виставлені на показ. Останніми роками світ буквально «підсів» на Інстаграм. Викладаються у профілі знімки, що стосуються всього: побуту, життя, навичок, приколів. Окремою хвилею прокотилися ремонтні варіації, які у всіх подробицях показані на чергових селфі.

Якщо ви також плануєте ознайомити аудиторію, що підписалася з квартирою «до» і «після», будьте уважні: скрупулезні критики відзначать кожен недолік і побачать усі неточності, тому спочатку шукайте дуже досвідчених фахівців.

Ремонт тренди

7. Люди, що відрізняються підвищеним рівнем енергії, вибирають мікс динаміки та кітчу. Геометричні лінії на стінах є сусідами з металом для фасадів меблевих груп, старовинний стіл на чавунній ніжці отримає дивного сусіда – яскравий диван з анімаційними персонажами.

8. Знову повертаються історичні мотиви, перетворені на досить незвичайні композиції. Стельова і настінна ліпнина комбінується з позолоченою габаритною люстрою, а з класично ідеальним стелажем для книг мило прилаштується м’яке крісло, що складається з вигинів.

Виконуючи ремонт квартири, узгоджуйте з трендовими фішками, проте прислухайтеся до внутрішнього голосу свого тіла, яке точно підкаже, що підійде у вашому випадку, а де потрібно зробити інакше.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.