UKRjizn.com
Image default
Прогноз

Ретроградні планети в 2022 році

Скептики, природно можуть посперечатися з цим твердженням, але ретроградні планети впливають на життя людей. Більш того, астрологи вважають, що кожна з них має свою індивідуальну ступінь впливу, змушуючи змінюватися не тільки долю людини, а й його характер.

Регулюється інтенсивність впливу, а також індивідуальні особливості планети, тому вивчити інформацію про ретроградні планети в 2022 році варто уважно.

Поняття ретроградності…

Ретроградність планет зустрічається досить часто, причому використовуються це поняття в різній астрологічний інтерпретація. Його позначення досить просте, адже воно говорить про те, що об’єкти рухаються в протилежному напрямку по відношенню до центрального предмету (Сонця). Щодо конкретного випадку-центром нашої системи виступає сонце, і за правилами головної теорії астрономії всі планети рухається навколо нього по певних орбітах, не змінюючи спрямованості руху.

Ретроградні планети

Що ж тоді означає ретроградний рух? Тут астрологи відповідають так-ретроградністю позначається уявне обертання в протилежну сторону. Саме його можна спостерігати у нашої планети, тобто у Землі, що відбувається в конкретні періоди часу.

Поняття ретроградності планет

Обговорюючи ретроградні планети в 2022 році і їх трактування потрібно сказати, що на практиці жодна планета не в силах змінити напрямок заданого руху. Власне кажучи, як і зупинитися. Так може тільки здатися, і такий ефект відкрили астрологи при спостереженні за небесними тілами з поверхні Землі.

Ефект зупинки або уявного обертання виникає в разі різної швидкості рух небесних тіл навколо центру системи. І тут потрібно брати до уваги одне дуже важливе правило, яке ніколи не змінюється – чим далі небесне тіло знаходиться від центру, тим менше буде швидкість його руху.

Особливості питання

Обговорюючи ретро планети в 2022 році варто зробити акцент на тому, що ретроградний рух ділиться на три періоди:

  • уявна зупинка;
  • ретроградна фаза (зворотне обертання)
  • відновлення нормального пересування по траєкторії.

Для довідки: найчастіше період ретроградності спостерігається у Меркурія і тільки на 2022 рік заплановано відразу три ретрофази. Однак даний ефект характерний для всіх небесних тел.винятком в подібній ситуації є місяць і сонце.

планети в 2020 році

Найкраще розібратися з питанням ретродвіженія небесних тіл дозволить таблиця, в якій вказується не тільки планета, а ще й знак Зодіаку, в якому вона знаходиться. Наявність того чи іншого ретроградного небесного тіла в певному гороскопі має змусити людину звернути увагу всередину себе.

Основи ретрограності планет

Вважається, що подібні люди володіють прихованими якостями, які часто доводиться розкривати, тільки після цього можна досягти успіху. Більш того даний показник вважається кармічним.

Якщо він спостерігався під час народження, то це може бути свідченням незакінчених проблем в минулому житті. Відповідно, вивчати ретроградний рух планет можна не тільки на майбутні періоди часу, можна приділити увагу ще й власному минулому.

Меркурій в 2022 році

Астрологи кажуть, що ретроградний Меркурій запланований на період з 17 лютого по 10 березня 2022 року. Згодом дана подія повторюється в періоди: 18.06-12.077 а також 14.10-03.11..

І варто знати про те, що в вищевказані періоди можуть спостерігатися проблеми в сферах торгівлі, а також навчання, на які впливає саме це небесне тіло.

Не варто планувати на ці дати укладення шлюбних контрактів або будь-яких великих угод. Однак цей час дуже підходить для самоаналізу і роботи з собою, зустрічей зі старими друзями, а також отримання нових знань.

Сатурн

Поточні астрологічні прогнози говорять, що ретроградний Сатурн буде з 11.05 по 29.09.

Планета є символом відповідальності і надає пряму дію на час. Фахівці впевнені, що в період ретроградності Сатурна найкраще присвятити себе формуванню нових якостей і, до речі, не тільки у себе, а й у дитини. Не рекомендується починати якісь справи або вступати у відносини з розрахунком на довгостроковий період.

Можна помітити підвищену агресивність, тому суперечок по можливості також потрібно уникати. Рекомендується присвячувати час благодійності та вивченню позитивної енергії.

Основи ретрограності планет

Ретроградний Марс

З 10.09 по 14.11 запланований довгий ретроградний Марс. Споконвіку відомо, що він протегує війнам, тому нікого не здивує той факт, що в період його уявного зворотного руху можуть почастішає конфліктні ситуації, спостерігатися поломка техніки і аварії.

Люди в такі періоди стають дуже дратівливими, тому потрібно кинути всі сили на те, щоб заспокоїти «внутрішнього себе». Є небезпека транспортних аварій або проведення хірургічних операцій, тому варто себе убезпечити.

У період ретроградного руху Марса найкраще реалізуються дії в сфері виконання фізичних вправ, запуску нових, але короткострокових проектів, а також можна перевірити будь-яку техніку.

Що буде з Юпітером?

Обговорюючи ретроградний Юпітер, який запланований з 14 травня по 13 Вересня, варто приділити увагу тому, що він в основному впливає на освіту.

Саме на цьому і варто зробити акцент, розширюючи свої горизонти в якихось нових сферах і зосередившись на отриманні нової інформації або оновленні старих даних. Щодо негативного впливу можна сказати, що в цей період не варто запускати соціальні проекти або розраховувати на швидке завершення юридичних справ, тому що такі моменти затягуються.

Уран в 2022 рік

Непередбачуваний ретроградний Уран почнеться на самому початку року – 11 січня, а закінчиться тільки ближче до кінця року-15 серпня. Під впливом даної планети можуть відбуватися раптові події. Іноді вони призводять до несподіваного вирішення старих проблем, іноді намагаються зламати сформовані стереотипи і змусити людину жити по-новому. У будь-якому випадку це пора експериментів, до якої варто ставитися позитивно.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.