UKRjizn.com
Image default
НовиниПророцтва

Революція в 2022 році в Росії

Революція 2022 року в Росії може не тільки перевернути уклад життя в нашій країні, але і кардинально змінити розклад на всій політичній карті світу. Адже в даний час вплив Російської Федерації на інші держави досить велике, а будь-які кардинальні зміни всередині країни завжди призводять до втрати її зовнішньополітичної ваги і погіршення її відносин з сусідами.

До того ж, Росія володіє ядерною зброєю. А що станеться з ним, потрап воно в руки некомпетентних людей, – про це навіть страшно подумати.

Революція в Росії

Чи буде громадянська війна в 2022 році?

Відомо, що громадянська війна в будь-якій країні виникає в результаті наростання нерозв’язних протиріч між основними верствами суспільства, які сповідують різні політичні, економічні або релігійні погляди. Так було в 19 столітті в США, коли громадянська війна йшла між Північчю і Півднем за скасування/збереження рабовласницького ладу в державі.

За схожим сценарієм розвивалися події в Іспанії в 1936-1939 роках, коли в країні спалахнула війна між республіканцями і франкістами. Нарешті, нікому в Росії не потрібно пояснювати, в чому полягала причина п’ятирічної громадянської війни в нашій країні на початку 20 століття.

У новітній історії наша держава також одного разу вже підходила до тієї межі, за якою країна могла зануритися в безодню нової кривавої міжусобиці. Багато хто пам’ятає розстріл парламенту в 1993 р, коли на вулиці Москви вийшли танки і пролилася кров росіян.

З тих пір подібної ситуації в Росії не складалося. Головною причиною цього експерти вважають грамотні дії керівництва РФ, що проводить правильну соціальну політику, спрямовану на задоволення основних потреб населення і недопущення наростання напруги в різних шарах суспільства. Основними плюсами цієї Політики вважаються:

 • збереження безкоштовних освіти і медицини, що дісталися нам ще від СРСР;
 • підтримка молодих сімей у вигляді численних посібників і материнського капіталу, що виплачується з 2007 р. за народження другої (а з 2020 р. і за першої) дитини;
 • гарантований мінімальний розмір заробітної плати, який роботодавець зобов’язаний виплачувати працівнику;
 • грамотна пенсійна реформа, що гарантує періодичну індексацію пенсій та її своєчасне отримання мільйонами пенсіонерів.

Зрозуміло, як і в будь-якому суспільстві, в Росії також є люди, незадоволені як конкретними керівниками держави, так і загальним політичним курсом нашої країни. На думку політологів, таких незадоволених в РФ не більше 1-2%.

При цьому дані люди недостатньо пасіонарні, щоб розв’язати громадянську війну в масштабі всієї держави. Але спробувати зробити щось подібне революції в одному з великих російських міст (наприклад, в Москві або Петербурзі) вони можуть. І кілька таких спроб за останні роки ці “опозиціонери” вже робили.

Революція 2022 року в Росії: основні причини

Політологи стверджують, що ризики виникнення політичної турбулентності (в тому числі і відкритих вуличних протестів) в Росії існували завжди. У минулому керівництву РФ вдавалося ефективно гасити всі виникаючі небезпечні “рухи” в країні.

Революція в РФ

Основною причиною таких ефективних дій з боку силових відомств було те, що реальних передумов для виникнення серйозної вуличної революції у нас в державі за останню пару десятків років просто не було. Чи є вони зараз?

Пов’язані із Заходом і російськими олігархами-втікачами доморощені опозиціонери (в особі послідовників того ж Олексія Навального) стверджують, що є. Однак їх противники впевнені, що сидять на грантах західних спецслужб і Ходорковського вуличні опозиціонери всього лише намагаються видати бажане за дійсне.

Аргументи» за ” і ” проти»

Один з найстаріших і найдосвідченіших російських політиків Володимир Жириновський в одному зі своїх останніх інтерв’ю на питання: “Чи буде в Росії найближчим часом революція?”прямо заявив, що реальної народної «революції знизу» в Росії в 2020-2022 роках чекати не варто.

Причиною цього є вищевказані дії керівництва країни, спрямовані на створення комфортних умов життя для переважної більшості росіян – вони нівелюють всі передумови для виникнення революції і, тим більше, подальшої громадянської війни в РФ. А ось про можливість “кольорової революції” в Росії лідер ЛДПР говорить з більшим побоюванням.

На думку Жириновського, в найближчу пару років захід може посилити спроби влаштувати в нашій країні подобу українського Майдану.

Згідно з його ж аналізом « “кольорова революція” в будь-якій державі можлива, якщо виконуються наступні умови:

 • є розкол в правлячій еліті країни і частина цієї еліти не проти того, щоб в державі стався безкровний (або ж силовий) держпереворот;
 • окрема частина правлячої еліти повинна безпосередньо контролюватися зовнішніми силами;
 • зарубіжні спецслужби повинні спонсорувати опозицію, яка в потрібний момент і виведе на вулиці протестувальників;
 • у момент початку революції зовнішні сили повинні безпосередньо блокувати спроби її придушення з боку керівництва країни.

На думку вітчизняних експертів, більшість з перерахованих вище умов в Росії в даний час не виконується. На відміну від 90-х років минулого століття, коли Захід практично повністю контролював керівництво РФ і навіть безпосередньо впливав на вибори Президента Росії (як це сталося в 1996 р при переобранні на другий термін Бориса Єльцина), зараз США і їх союзники не мають впливу на нашу політичну еліту. Так, в ній є окремі люди, які мають власні амбіції, але із зовнішніми силами безпосередньо вони не пов’язані і навряд чи підтримають спроби Заходу змінити владу в Росії силовим шляхом.

Чи буде революція в РФ

Мабуть, з усіх перерахованих вище умов можна говорити лише про виконання передостаннього пункту. Західні спецслужби, безумовно, продовжать підтримувати російську вуличну опозицію – як вони робили це вже неодноразово.

Останній раз подібне сталося в 2019 р.під час виборів в Московську міську Думу, коли незареєстровані владою кандидати в депутати вивели на вулиці Москви своїх прихильників.

Однак навчені гірким досвідом українського Майдану, російські силовики жорстко припинили спроби опозиціонерів влаштувати вуличні заворушення в столиці Росії і заявили, що і далі будуть діяти так само жорстко. Це остудило деякі гарячі голови і стало ще одним стримуючим фактором проти виникнення революції в Росії.

Парламентські вибори в 2022 році

На 2021 рік заплановані чергові вибори в Державну Думу РФ. Багато експертів-як зарубіжні, так і наші, впевнені, що до моменту початку виборів активізується так звана позасистемна опозиція. Її представники добре розуміють, що провести в Думу свою більшість і змінити владу в країні законним способом вони не зможуть.

А ось скористатися виборами і» розгойдати ” ситуацію в державі під прикриттям фальшивих гасел про те, що влада не допускає справжню опозицію до виборів в Думу і фальсифікує їх результати, радикали можуть.

Вже зараз деякі послідовники Ходорковського і Навального стверджують, що влада боїться народних хвилювань на прийдешніх виборах. Керівництво країни нібито приховує справжні масштаби погіршення економічного становища в країні, що сталося в результаті санкційного тиску на Росію з боку Заходу за останні 6 років.

Деякі опозиціонери йдуть ще далі і заявляють, що до 2021 р.ситуація в державі буде близька до передреволюційної ситуації 1917 року. На противагу їм, серйозні вітчизняні політологи пояснюють, що порівняння 1917 і 2022 років некоректно з наступних причин:

 • зараз немає консенсусу політичних еліт для повалення керівництва країни;
 • держава не виснажена багаторічною війною, як це було на початку 20 століття, а народ у своїй більшості підтримує владу;
 • існують санкції, які постійно тиснуть на економіку Росії, але вони, скоріше, не налаштовують населення проти уряду, а стимулюють економіку до розвитку, зміцнюючи ті її галузі, які були розвалені в країні після розпаду СРСР.

До 2022 р якимось чином має різко погіршитися економічне становище в країні-причому настільки сильно, що це помітно відіб’ється не тільки на житті простих росіян, але і змусить різні частини правлячої еліти «битися» за скорочуються ресурси держави.

На одній з околиць Росії повинен початися великомасштабний військовий конфлікт з якоюсь із сусідніх країн, який призведе до великих втрат в армії і налаштує населення проти влади, що втягнула державу у війну.

Чи Реально виконання одночасно двох цих Умов? Більшість вітчизняних експертів у цьому сумніваються.

Плани заходу на Росію і Кремль

Не секрет, що США і їх союзники давно будують плани по розділу Росії і заволодінню її природними багатствами. У 1991 р. США, як вважають вони самі, змогли розвалити СРСР. Наступним кроком у їхніх планах є такий же Розвал вже самої Росії.

Останні 20 років західні спецслужби намагаються періодично «розгойдувати» ситуацію в РФ, підтримуючи її несистемну опозицію як безпосередньо, так і через різного роду НКО. Не приховують вони і того, що на 2022 р.у них також є плани спроб зміни влади в Кремлі.

Одним з найбільш яскравих представників Заходу, прямо озвучують ці плани, є колишній посол США в РФ Джон Хантсман. У 2019 р.в одному з інтерв’ю він заявив, що в 2022 р. Росію очікують «дуже цікаві події», пов’язані з тими ж виборами до Держдуми.

Більшість експертів впевнені, що ці слова Хантсмана безпосередньо підтверджують те, що перед цими виборами (або безпосередньо при їх проведенні) Заходом планується чергова спроба влаштувати подобу українського Майдану в нашій країні. Діяти, очевидно, вони планують через ту ж вуличну опозицію із залученням російської молоді.

План їх успішно випробуваний у багатьох країнах і полягає в наступному: зіштовхнути молодих людей і поліцію, а після того, як силовики почнуть розганяти несанкціоновані мітинги, сурмити у всіх міжнародних ЗМІ, що поліція б’є «дітей», і сподіватися, що влада в Кремлі здригнеться і піде на поступки протестуючим.

Чи зуміє російська влада протистояти планам заходу? Частина вітчизняних експертів вважає, що так. І, можливо, відповідь цим планам керівництво нашої країни вже дає. Почався взимку 2020 р. процес внесення поправок до Конституції РФ призвів до того, що вже пішли розмови про дострокові вибори до Держдуми восени 2020 року.

Якщо такі перевибори будуть призначені, то це кардинально порушить плани заходу – адже підготувати чергову “кольорову революцію”, але вже в Росії, вони в цьому випадку просто не встигнуть.

Підводячи підсумок вищевикладеному, можна сказати наступне. Чи трапиться в 2022 р.в Росії відносно безкровна революція, яка призведе до швидкої зміни влади в країні, або ж її чекає довга громадянська війна – прогнози про це зараз будувати складно.

І все ж не хотілося б, щоб 31 грудня 2022 росіяни зустрічали Новий рік в повністю зміненому державі. У Китаї кажуть:»не дай вам Бог жити в епоху змін”. Але ж пара таких смутних “епох «в Росії за останню сотню років вже траплялася і багато росіян ці» епохи” пережити, на жаль, не зуміли.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.