UKRjizn.com
Image default
КалендарПрогноз

2022 рік якої тварини за слов’янським календарем

За слов’янським календарем щороку знаходиться під заступництвом певної тварини — точно так же, як і за східним. 2022 рік якої тварини за слов’янським календарем?

Цей рік потрапляє під керівництво кричущого Півня. Поговоримо про особливості цієї тотемної тварини і якостях людини, народженої під цим знаком.

Рік петуха за слов'янським календарем

Слов’янський календар

За старих часів люди не могли пояснювати природні явища, поведінку тварин або чудодійну силу трав. Вони розуміли тільки те, що самі є частиною цієї природи і повинні її дякувати за багаті дари.

Боги і духи ставали втіленням сил природи, рослин і тварин. Останнім відводилася особлива роль. Вони поділилися на тотеми, властиві окремому року. Цей рік надавав особливий вплив на життя людей в різних сферах. Якості тотемної тварини приписувалися людині, народженій в цей рік. Всього їх налічувалося 16.

Стародавні слов’яни вели календар від» створення світу ” і зараз за їх літочисленням був би 7529 рік. Петро I підписав указ в 1699 році про нове літочислення від Різдва Христового і святкування Нового року з 1 січня, а не восени (в кінці вересня), як було.

Дворянам та їхнім родинам було наказано одягнутися на європейський лад, місто прикрашали ялиновими гілками. Росія вступила в 1700 рік 1 січня під залпи салюту, а нові традиції сподобалися народу, тому що перетиналися зі святочними днями.

Тотемна тварина 2021 року

Знайомство з тотемними символами відкриває знання про саму культуру предків. Як вважали за старих часів, від того чий рік настає і як його зустрічати, залежить розташування духів. 2022 за слов’янським календарем-рік кричущого Півня. Який він буде, можна зрозуміти, вивчивши сакральне значення птиці.

У міфології слов’ян півень вважався священною твариною. Птицю використовували для страв на святі, присвяченому збору врожаю. Її приносили в жертву і закладали під фундамент під час будівництва будинку. Півня готували як поминальне блюдо-бульйон з локшиною. Цьому є кілька пояснень.

По-перше, Півня пов’язували з богом Сонця. Вважалося, що він є передвісником сходу. Пронизливий гучний крик птаха змушував тріпотіти злих духів і всяку нечисть, яка виповзала ночами для витівок. Яскраве сонячне світло проганяло їх, тому вони не любили цю птицю.

Яким буде рік півня

Насправді ж, є просте пояснення того, що півень кричить з першими променями сонця. Він залазить якомога вище і сповіщає округу про те, що завжди насторожі своєї території, курей і потомства.

Звідси простежується другий цікавий символ птиці-родючість. Півень вважався осіменителем через велике потомство і» гарему ” курей. Завдяки йому кількість голів збільшувалася, кури приносили яйця для господарів.

Третім символом, який привласнювали Півневі – оберіг. Гребінь на голові схожий на полум’я, тому його вважали покровителем вогню. Зображення малювали на будинках, ставили на дах, щоб не сталася пожежа. Птицю запускали в будинок першої, щоб відлякати злих духів і вберегти будинок від вогню. Також півень був оберегом і від нечисті, адже він оголошував про настання світанку.

Характеристика людини, народженої під цим тотемом

Основна риса людини, народженої під знаком кричущого Півня – це готовність допомогти у важкій ситуації і захист від неприємностей. Він стане справжнім другом, батьком сімейства.

Навколишні цінують в ньому хоробрість і стійкість. Його енергія настільки притягує протилежну стать, що нерідко стає причиною неприємностей. Прекрасна зовнішність, вміння дати себе виділяють його з натовпу. Він радий почути про себе щось приємне, але і не відчуває в цьому потреби.

Завдяки природній енергії знака, людина здатна домогтися успіхів у будь-якій справі. У той же час через часту зміну орієнтирів йому важко доводити розпочате до завершення. Він не зможе працювати на одноманітній роботі, його шлях сповнений злетів і падінь.

Кричущий Півень не піде на обман, навіть найдрібніший, але не упустить свою вигоду.

Характеру властива прямолінійність, яка часто переходить в ексцентричність. Людина може бути ледачий і безвідповідальний в обіцянках. Але він завжди, не дивлячись ні на що, буде боротися за справедливість. Зайва мрійливість призводить до марнотратства, тому знаку потрібно тримати себе в руках.

У рік кричущого Півня 2022 слід проявити оптимізм і любов до життя. Для періоду характерна боротьба добра зі злом. Енергія тотема допоможе подолати неприємності і навчить цінувати приємні моменти в житті. Вплив на всі знаки зодіаку пошириться в здатності будувати міцні відносини.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.